Bu zamana kadae hic auto büyütmedim yardim

SkandalGrowcu

Yeni üye
Arkadaşlar herkese merhaba 4. Growum ve hep photoperiod baktım bitki başı ortalamam 150gr civarı 2 ay veg 2 ay ciceklenme mh hpsden vazgecmem surekli hid isiklarla büyüttüm sorum şu olarak auto bitki için ışık döngüsü mh 10 15 gün verilmeli sonrami hps ye gecilmeli hps ye geçirdikten sonra 12 12 15 günlük bitki için kısa değilmi ve hasat tatmin edermi tecrübeli growcularin yorumunu bekliyorum. Zoru başarıyoruz kolayı yapamıyorum ne yazikki

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Auto bitkide isik periyodu 18/6,20/4 veya 24/0. Ben 24/0 karsiyim. Aotoyu hangi isik periyodu ile basladiysan sonuna kadar onunla götüreceksi.12/12 isik periyodu photo bitkiler icin gecerli. Bitkin cecege girene kadar MH isik kullan ciecege girdigi zaman MH ve HPS bereber kullan, vermen gerekli isik gücü hakkinda bigi edin. Forumlarda bir cok makale var bu konuda.

SkandalGrowcu

Yeni üye
Auto bitkide isik periyodu 18/6,20/4 veya 24/0. Ben 24/0 karsiyim. Aotoyu hangi isik periyodu ile basladiysan sonuna kadar onunla götüreceksi.12/12 isik periyodu photo bitkiler icin gecerli. Bitkin cecege girene kadar MH isik kullan ciecege girdigi zaman MH ve HPS bereber kullan, vermen gerekli isik gücü hakkinda bigi edin. Forumlarda bir cok makale var bu konuda.
Teşekkürederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********