Bu yaprak ta nedir kenevir gibi değil

Ü

Üye silindi 899

Guest
süs bitkisi gibi kanka :) çokta şirin hanimiş onun sömekciklerimi varmış

FullHD1

Kıdemli Üye
Kanka genetik ne bitkinin bir yerde okumustum var boyle 1 2 tane genetik daha tam gg için ama genetik bozuklukta olabilir bu bitkide yinede somekler saglamsa polenle tohumları sakla tam kamufle super kolay gelsin

Cashh

Doktor
Kanka genetik ne bitkinin bir yerde okumustum var boyle 1 2 tane genetik daha tam gg için ama genetik bozuklukta olabilir bu bitkide yinede somekler saglamsa polenle tohumları sakla tam kamufle super kolay gelsin
Kanka biraz hikayesi uzun photo bublecelus gibi bir adı var tohumun 5.5 aylık çiçek saksı değişim zamanını unuttum geç kaldım kökler saksıya sığmadı birbirine girdi tam çiçeğin ortasında değiştim ama iş işten geçmişti sonra tepeler kurudu kestim bende sonra ışığı 18 e aldım belki tekrar veg e döner vs diye tabi bu değişik yaprak çıktı ama işe yaramaz bence dedim ve kabinden çıkardım olduğu hali ile kurutup içicem

cenediy

Yeni üye
Böyle bi spastik bende de var ben re veg diye tahmin ediyorum benimki kışın dışarıda be bolca tırnaklanarak yetişti hafif hermada oldu

alas_kaa

Üye
Sömek tepe den ilginç yapraklar çıkıyor daha önce gören var mı arkadaşlar?

Toprağa karışmış yabani bir bitkinin tohumları asalak olarak yetişmiş olabilir bro, bi damar bulmuş ordan yürümüştür ve finalde belki böyle bişey. Çok esrarengiz gerçekten. Tamamen genel kültür düzeyinde bi tahmin..

Reyis

Moderator
Yönetici
ışık sızmasımı var ? geri çimlenmeye dönmeye çalışıyor bitki gibi duruyor. Sömeklenen bitkinin ışık süreleriyle oynarsanız veya ışık sızması olursa çadırda sömeklenmeyi kesip tekrar çimlenmeye dönebiliyor çünkü

alas_kaa

Üye
ışık sızmasımı var ? geri çimlenmeye dönmeye çalışıyor bitki gibi duruyor. Sömeklenen bitkinin ışık süreleriyle oynarsanız veya ışık sızması olursa çadırda sömeklenmeyi kesip tekrar çimlenmeye dönebiliyor çünkü
@Reyis karanlıktaki ışık sızmasından mı bahsedion, photo-auto outdoorda ay ışığına maruz kalıyo mesela ışık sızmamalı mı.

Woppy

Ordinaryüs
Kanka reveg yspösys calıstım felan diyor arkadas sebebi belli bitki kafası karksmıs seker yaprakları büyümüş o kadar strese normal

Cashh

Doktor
Çok doğru tespit. Photo bitki ışığı 18 den 12 ye almam gerekti veg e dönermi diye böyle yaprak çıkardı. Bitkiyi kesmem gerekti 6 ayında. Acayip komik bir unutkanlık sonucu emeklerin karlığılı da yalan oldu yenisine bakıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ******* hahahaha** ******** ******* ***** ***** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******** *** *
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******* ****** ***** *** ***** ******* *** ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha * **** ******** ** ******** ******** ******** * **** **** ******** ** ******** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
    ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ******* hahahaha** ****** *** **** ***** **** *** ****** ********* hahahaha***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
    **** ** ***** ** hahahaha*****
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ** **** ***** **** ***** hahahaha**** *** ******* ****** **** *********
  • keşkaşif keşkaşif:
    ****** hahahaha* ********
  • 2 2008Grower:
    **** ****** ** *** ********** ** hahahaha* ***** ****** ******** **
    2 2008Grower: **** ****** ** *** ********** ** hahahaha* ***** ****** ******** **