Bu urun olur mu

Maho1221

Üye
Merhaba ustalar benim bi sorum olcakti genel olarak herkez ya biobizz ya canna gibi gübreler yada organik takılıyorlar ben n11 bu ürünü buldum acaba bitkiye acaba kullansam nasıl olur Screenshot_20220218-220357_n11com.jpg Screenshot_20220218-220347_n11com.jpg

C

Canna

Guest
O gübrenin NPK degerlerine baktigim zaman olur derim ama o degerler bizim bitkimiz icin cok yüksek, bir de gübre kimyasal ise, ne oldugu belli olmayan kimyasaldan yapilmis ise örnegin süs bitkileri icin bir gübre ise dostum yetistirdigin cigarayi icemezsin . @MRfs kankanin kullandigi organik bir gübre var, ona danis derim, yerli üretim ve oldukca hesapli, o gübre ile oldukca iyi bitki yetistiriyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SentetikZenci

Müptezel
Bu konu sana bi kaç fikir verecektir kankam

Maho1221

Üye
O gübrenin NPK degerlerine baktigim zaman olur derim ama o degerler bizim bitkimiz icin cok yüksek, bir de gübre kimyasal ise, ne oldugu belli olmayan kimyasaldan yapilmis ise örnegin süs bitkileri icin bir gübre ise dostum yetistirdigin cigarayi icemezsin . @MRfs kankanin kullandigi organik bir gübre var, ona danis derim, yerli üretim ve oldukca hesapli, o gübre ile oldukca iyi bitki yetistiriyor.
Anladım ustam sağolasın basladigim zaman soracam ne yapmam gerekli diye teşekkür ederim

u.g

Üye
hazır ve kenevire vb. özel setlere (markalara) alışınca tembelleştik. npk tablosuyla yerli gübreyle besleme yapılabilir ama deneyimli bir kankanın gelip uzun uzun açıklaması lazım tabloyu

Maho1221

Üye
hazır ve kenevire vb. özel setlere (markalara) alışınca tembelleştik. npk tablosuyla yerli gübreyle besleme yapılabilir ama deneyimli bir kankanın gelip uzun uzun açıklaması lazım tabloyu
Valah kankam biobiz cana ürünlerine bakıyorum 350 tl aşağıya urun yok o yüzden farklı farklı gübreleri araştırmaya başladım güvercin şerbeti yarasa gübresini kulanıyorum bide alovera ama bitki calmag magnezyum bunlarida istiyor dediğin gibi daha önce kullanan bi arkadaşımız abimiz çıkarsa neden olmasın @zentetikzenci bi link verdi ona baktım aklıma yattı ama ne kadar güvenebiliriz sonuçta emek veriyoruz emegimizin boşa çıkmasın kimse istemez

MRfs

Üye
@Maho1221 kanka bende kısıtlı bütçe ile başladım ve çok araştırmalar yaptım hem olabildiğince organik ve hesaplı olması için uğraştım ve agroera isminde bir gübre buldum değerleri bize lazım olan değerlerin biraz üstü ancak öleceklerini küçülterek verdim ilk etapta bende endiseliydim ancak @Canna ustanin onerdigi değerlere göre yol izledim deneme yanılma yöntemleri ile bir süre sonra stabil bir şekilde işler rayına giriyor ve gayet başarılı bir ürün hem uygun hemde etkili bununla alakalı bu gün bir konu açacağım bu ürünü soran arkadaşlar olmuştu onlarida yesillendirmis oluruz en azından bir nebze katkımız olursa ne âlâ ve verdiğim değerleri orada daha detaylı bir şekilde yazacağım

Maho1221

Üye
@Maho1221 kanka bende kısıtlı bütçe ile başladım ve çok araştırmalar yaptım hem olabildiğince organik ve hesaplı olması için uğraştım ve agroera isminde bir gübre buldum değerleri bize lazım olan değerlerin biraz üstü ancak öleceklerini küçülterek verdim ilk etapta bende endiseliydim ancak @Canna ustanin onerdigi değerlere göre yol izledim deneme yanılma yöntemleri ile bir süre sonra stabil bir şekilde işler rayına giriyor ve gayet başarılı bir ürün hem uygun hemde etkili bununla alakalı bu gün bir konu açacağım bu ürünü soran arkadaşlar olmuştu onlarida yesillendirmis oluruz en azından bir nebze katkımız olursa ne âlâ ve verdiğim değerleri orada daha detaylı bir şekilde yazacağım
Dört gözle bekliyorum kankam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *