Bu sömekler veya çiçekler neden şişmez

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Isik yok seker yok..... seker yok mari yok. anladin mi kanka?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka alay etmek icin yazmadim inan bana. Konu isik

Greengold

Yeni üye
Yetersiz isik kanka. Simdi senden bir ricam var. Cep telefonuna google stordan lux metre indir, ücretsizdir. Sonra bitkinin üstlerine yakin ölcüm yap ve ölctügün degeri ban yaz. Ayrica kullandigin isigin rengini bana yaz. Sonra ben sana daha detayli yazacagim
Kardo gayet basit Rosh marka cob LED’ler var grow ışığı bilirsin kırmızı olur sarı olur olay bu her biri 50 Watt toplam 300 watt

Yetersiz isik kanka. Simdi senden bir ricam var. Cep telefonuna google stordan lux metre indir, ücretsizdir. Sonra bitkinin üstlerine yakin ölcüm yap ve ölctügün degeri ban yaz. Ayrica kullandigin isigin rengini bana yaz. Sonra ben sana daha detayli yazacagim
Alakası yok bilader, çiçeğin durumunu her konuda çözemeyip insanları yanlış bilgilendiriyorsun!

Bitkinin durumuna gelirsek karanlıkta ışık sızmasından dolayı Re Vegging halini almış.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
https://ibb.co/BZnzLSc
https://ibb.co/b74ZSLd
https://ibb.co/4Fx1DbX
https://ibb.co/kyj07ZJ
Kankalar s.a bol dumanlar ilk grow 12 12 ışık 400 w cob led sarı kırmızı 3 günde bir gübreli su 1litreye 3 bloom 2 top max veriyorum boş sulama calmaglı veriyorum 1 ml ama sanki 2 haftadır gelişmiyor böyle
Üstat ışık fazla geliyor bak yapraklarını kıvırmış çiçek ellerini açmış dua ediyor :) ışık kaç cm ise en az 20 cm yukarı çek

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Yapılmaması gereken her ne varsa yapmışsın ki bu hale gelmiş. Aldığım ışıklar kaliteli! diyorsun herşeyi biliyorsan buraya soru sormanın anlamı yok kendi bildiğini yap.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka RE Vegging olayida olmu olabilir kusuruma bakma o Re Vegging hakkinda yazan kanka hakli galiba

Greengold

Yeni üye
Alakası yok bilader, çiçeğin durumunu her konuda çözemeyip insanları yanlış bilgilendiriyorsun!

Bitkinin durumuna gelirsek karanlıkta ışık sızmasından dolayı Re Vegging halini almış.
Katılıyorum sana ışığım sorun olamaz
Kanka karanlik periotta iceri isk sizmasi var mi?
kilerde kardeşim direk sızma yok kapı altındanda ne kadar sızabilir ki çiçek verdiler ama bir türlü sömeğe geçip şişmiyor

usta bak o yapraklar 5 yaprak şeklinde değilde çalı yaprağı gibi tek yaprak şeklinde açıyor bu onun belirtisi
belki de karanlıkta bitkiyle oynuyon flaşı açıp

Ü

Üye silindi 25603

Guest
usta bak o yapraklar 5 yaprak şeklinde değilde çalı yaprağı gibi tek yaprak şeklinde açıyor bu onun belirtisi
belki de karanlıkta bitkiyle oynuyon flaşı açıp
Evet üstteki yapraklar cali yapragi gibi haklisin ama asagilarda 7 parmakli yapraklarda var. Konun takipcisiyim bunca sene growdan sonra hala yeni seyler ögrenebiliyor insan. Hic yasamadigim bir olay. Takipteyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha ********* ******** **** hahahaha*
    hahahahahahahaha*** ******** ******** **** ***** **** ******* ********
  • deyorke deyorke:
    *** ***** ** ******** ***** ******** ****** ** ******* ** ****** ****** *** ******* *******
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha*******
  • K keyifpezevengi:
    ******** ***** ***** **
    *** ***** *** ** *** ** * ***** ***** ******* hahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    *** ******* ******** ** ** **** ***** ****** ** hahahaha***** ***** ***** **
  • K keyifpezevengi:
    ***** ********* **** hahahaha** *** ******** ***** ********
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    **** ***** *
  • deyorke deyorke:
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha
  • K keyifpezevengi:
    *** **** **
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ******** hahahaha ****
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha
  • K keyifpezevengi:
    ***** ********* ******* ****** ******** **** ******** ****** **
  • deyorke deyorke:
    *** ****** **** *** ***** hahahaha ** ***** **** **********
    deyorke deyorke: *** ****** **** *** ***** hahahaha ** ***** **** **********