Bu nedir dostlar

RainMW

Yeni üye
İyi günler ilk growum daha kızlarımı dün akşam saksıya aldım jiffy tablet ile çimlendirdim ışık periyodunuda dün gece ayarladım 18-6 olarak ışığım 35cm %30 açık biraz önce kızlarıma baktığımda kızımın birinde böyle birişey gördüm bu nedir

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Yanlış gormuyorsam Tohumdan kalan zar bu elinle dokun hafifçe dusecektir veya elleme kendi atar onu

acemiceday

Müptezel
İyi günler ilk growum daha kızlarımı dün akşam saksıya aldım jiffy tablet ile çimlendirdim ışık periyodunuda dün gece ayarladım 18-6 olarak ışığım 35cm %30 açık biraz önce kızlarıma baktığımda kızımın birinde böyle birişey gördüm bu nedir
Bro hangi lambayi kullanıyorsun ? 35 cm yükseklik dikkatimi cekti

MarijaneyTR

Doktor
Kanka bebeğin çok boy vermis gibi geldi bana imkanın varsa ışığı yakinlastir gerçi 30 cm de daha fazla yakınlaştırsan yakar gibi . Işığın kuvvetsiz .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • muşul muşul:
    ***** ******* *** hahahaha**** * ***** ***** ** ****** hahahaha** ********* hahahahahahahaha********** hahahaha* hahahaha * ***** ********** **** ****** **** **** ******** ****** ****** ********** * *** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • L lityum:
  • L lityum:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • U Uchihasasuke1:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha** ********
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** * ****** ******* ****** hahahaha ***** **********
  • U Uchihasasuke1: