Bu ne arkadaş!!!!!

Growcannabis

Kıdemli Üye
Demir eksikliği konunla yakından ilgilenmiştim. Demir eksikliğinden etkilenen yaprakların düzelmez, onlardaki açılmalar ileride kahverengi kurumlara dönüşebilir buna hazırlıklı ol. Demir için mikro element takviyesine devam et, Yeni gelen yapraklar sağlıklı olur. Açtığın konudaki kelime, harf hataları ve devrik cümlelerden okumakta zorlandım lütfen daha anlaşılır yaz. Bol hasatlar
İyi günler abi, dediklerini yapıyorum. Ben azeri olduğum için yanlışlar ola bilir kusura bakma :) Abi şimdi eski yapraklarda diyilde yeni sağlam üst yapraklarda kahve rengine sariya kaçan rüngler oluşdu. Tüm yapraklarda düyil 10 tane yaprakda böuıe olmuş. İ ışık 10 sm yakınlıkda idi bitkiye. Şimdi 30 sm yükseklik yapdım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ********* hahahaha** ******* *** ****
  • H happyworld:
    **** ********* ***** *** ********* ***** *** hahahaha** hahahaha hahahaha****
  • H happyworld:
    ** ******** ***** ***** hahahaha***** **
    ***** ******* **** ********** hahahaha** ***** **** ******** *******
    ***** * ***** **** *** hahahaha ******* ******* ********* *** hahahaha**** ******** hahahaha*** ******** ***** ***** hahahaha***** **
  • H happyworld:
    ***** ** ********* **** ** *** hahahaha* **** hahahaha******* ****** ********
  • H happyworld:
    hahahaha ***** **** hahahaha*** ******* ****** ******* *******
    ****** ******* hahahaha** **** ***** *** ******* ****** *****
    ***** ** ********* **** ** *** hahahaha* **** hahahaha******* ****** ********
  • H happyworld:
    ****** ********* **
  • H happyworld:
    *** ***** **** ******* ********** ***** *** ********* ******* ********* hahahaha *** ***** ****** ** ******** ******* ** *******
  • H happyworld:
    ***** ********** ********* ******** ****** **** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** ****** ** ****** ***** ***** ***** ****** ***** ******* **** ******** ********* hahahaha ****** **** *** **
  • H happyworld:
    *** ******* *** ********** ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha*
    +1
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** ******* *** ********** ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha*
    hahahaha** **** **** ********** **
  • H happyworld:
    ***** ****** *** hahahaha ******* *** *** ******* ********* ********** ******** ********* **
    hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* ** ****** ****** ***** **
    NewGardener NewGardener: hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* ** ****** ****** ***** **