Bu Led markalarini kullanan varmi

cimisan

Yeni üye
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]merhaba arkadaslar bu ledlerden hangisini tavsiye edersiniz ( 2 bitkiye gore ) ve kabin boyutu 100×100 yada 120×120 hangisi uygun olur?[/font]
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]1-mars hydro 480 led reflector[/font]
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]2-mars hydro ts600[/font]
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]3-viparspectra pro series p1500[/font]
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]4-BP1000W[/font]

akrozom

Yeni üye
Cvp: Bu Led markalarini kullanan varmi

cimisan' Alıntı:
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]merhaba arkadaslar bu ledlerden hangisini tavsiye edersiniz ( 2 bitkiye gore ) ve kabin boyutu 100×100 yada 120×120 hangisi uygun olur?[/font]
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]1-mars hydro 480 led reflector[/font]
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]2-mars hydro ts600[/font]
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]3-viparspectra pro series p1500[/font]
[font=system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont,]4-BP1000W[/font]

Selamlar,

3 numara hakkında internetten edindiğim bilgileri söyleyebilirim.. Fiyat / Performans olarak 2-3 saksı için idealdir. Su sistemi ile soğutma yapar, bu sayede fan sesi olmayacaktır. Aradaki fiyat farkı seni yormayacaksa yine 400w olan PlatinumLEd serisi içerisinde P300 daha çok iş görecektir. Aynı W olmalarına rağmen 18" uzaklıkta P300 1050 PAR değer verirken P1500 506 PAR değer vermektedir.

P300'e ve değerlerine buradan ulaşabilirsin
P1500'e ve değerlerine buradan ulaşabilirsin

akr0z0m

karacocuk

Yeni üye

Ekteki ledlerden almayı düşünüyorum kullanan yada malzeme hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edermisiniz

Ürün açıklamasında 50000 lümen olduğu yazıyor kaç metrekarede kaç bitki yapılabilir bununla

Ekli dosyalar

• IMG-20200430-WA0022.jpg
    IMG-20200430-WA0022.jpg
    153.4 KB · Görüntüleme: 18

GenemiAmcaLar

Yeni üye

karacocuk' Alıntı:
Ekteki ledlerden almayı düşünüyorum kullanan yada malzeme hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edermisiniz

Ürün açıklamasında 50000 lümen olduğu yazıyor kaç metrekarede kaç bitki yapılabilir bununla

Ortalama 10bin lümen 1 bitki ayrıca o ışığa kaç para vereceksin

karacocuk

Yeni üye
6. nesil 90 Cri Citizen cipler Güneşi %90 oranında taklit ederler ve güneş ışıklarını doğru renkte taklit eder. 3500k renk sıcaklığı filizlenme, büyüme ve çiçeklenme için mevcut en iyi spektrum aralığını sağlar. Japon malı olan bu çiplerin verimliğini görmek için internette ‘’ Citizen Clu Grow ‘’ yazarak araştırma yapabilirsiniz. Pembe ışıkların aksine bitkinin ihtiyacı olan daha geniş spektrum aralığına sahiptir (380nm ~ 780nm) . 2,6 Ppf ile pembe ışığa oranla bitki tarafından ışığı iki kat daha fazla sindirilir. Pembe ışıkların en iyi bilinen markalarda ppf oranı 1 ila 1,5 arasıdır. Bu durum ortalama 70 bin ila 90 bin arasında lümen üreten pembe ışıklara oranla 6. Nesil Citizen cipler 50 bin lümen ile aynı etkiyi yaratmasını sağlar. Cipler 50bin saat ömre sahiptir. Böylede Bi açıklaması var ayriyetten

2700 TL yazmış pazarlık yapacağım olmadı aynısını kendim yapmayı deneyeceğim hala araştırma aşamasındayım

805735908  sahibinden ilan numarası bu arkadaş 2000 TL yazmış aynı ürüne bu kadar değişken olması beni şaşırttı açıkçası bilen duyan gören biri varsa lütfen bilgi versin parçalanmayayım almaya karar verirsek boş yere

ahmet3450a

Yeni üye
Knka o link led leri masıl sipariş edicen geliyormu şuan yurt dısından ben naptıysam Türkiye’ ye gönderim yok diyor şuan

akrozom

Yeni üye
yurtdışından özellikle amerikadan türkiyeye led gönderimi yok. oradan bir yakınına göndereceksin varsa tabi, yoksa unutacaksın bro.. ama bi site vardı, üzerine cüzzi kar koyuyor arap ülkelerinin birisi üzerinden buraya gönderiyordu. hatırlatsam yazarım dostum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha **** hahahaha*** ******* * ** ******* ****** ** ********* ***** **
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    ******** ** hahahahahahahaha* **** hahahaha*** ******* * ** ******* ****** ** ********* ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ********* ****** ******** *
  • Bomberx Bomberx:
  • T Tropikal.MR:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    B bongalov: ******* **** ***