Bu kızın sorunu ne dostlar ?

kralkobraa

Kıdemli Üye
Selam dostlar bu kızımıza toprak kurudukça 1litre su veriyorum ortalama 2 günde toprak kuruyor son zamanlarda sürekli böyle olmaya başladı ben de su miktarını 1.5 litreye çıkarayım diye düşünüyorum siz ne dersiniz tavsiyelerinizi bekliyorum
Besin olarak canna terra vega ve rhizotonic veriyorum ph6.5 civarı sıcaklık 26 nem 70lerde

istr

Ordinaryüs
Genetik nedir brom, ruderalis çaprazlamalı autoflower genetiklerde yamuk yumuk yapraklar ruderalis geninin (özellikle alt yapraklarda ) baskın gelmesinden dolayı olabiliyo, bi nevi otistik gibi, benim white hazelerde de vardı ilk başlarda,

kralkobraa

Kıdemli Üye
Genetik nedir brom, ruderalis çaprazlamalı autoflower genetiklerde yamuk yumuk yapraklar ruderalis geninin (özellikle alt yapraklarda ) baskın gelmesinden dolayı olabiliyo, bi nevi otistik gibi, benim white hazelerde de vardı ilk başlarda,
Dosidos x zkittlezz kanka uzun dönem bu yarın 1.5litre su vereceğim bakalım nasıl olacak

BobMarleyFaruk<

Yeni üye
Kanka su miktarını arttır. 2.5 lt ver yada iki alttan aksin biraz. Ona göre doğru oranı yakala. Yetiştirme alanında geriden gelen kızların varmı? Nemi de 50 lere düşür

kralkobraa

Kıdemli Üye
Kanka su miktarını arttır. 2.5 lt ver yada iki alttan aksin biraz. Ona göre doğru oranı yakala. Yetiştirme alanında geriden gelen kızların varmı? Nemi de 50 lere düşür
2 tane ufak var kanka onları da yarın dışarı alacağım kabinde 5 tane var hepsi de boy olarak eşit bu kızımızda hasta gibi gözüküyor ama sürekli büyüyor :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ******** ** ** *** ** ** ******* ****** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ** ******** *** ** **** ********* *** ******** ** ****** **********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ******* * ****** ******** ***** *** ******* *** ********* ***** ****
    ***** *** hahahaha** ** ** ******* hahahaha *******
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ***** ****** ** ***** ********** **** *** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* hahahaha*** *** *** **** *** *** ***** ********** ***** ***** ****** ** ***** ********** **** *** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** *** ***** ****** *** ***** **
    +1
    *** ****** ******* ********* ********* ***** *** * ********* ******* ******** ******** *** ***** ********
    ***** ***** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    ******* **** ***** **
  • G Chat bot:
  • G Chat bot:
    *** ** **** ******** ****** **
  • G Groww:
    ******* **
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha**** ***** ******* ** ***** *** *** ******** ***** * ******* hahahaha ******** **
    İstanbul İstanbul: hahahaha**** ***** ******* ** ***** *** *** ******** ***** * ******* hahahaha ******** **