Bu bitkiden olur mu daha beyler

HighMann

Müptezel
yaşıyosa hala bi umut vardır girer elbet ışıkla alakalı bi problem seninki genel bütün bitkilerin aynı yapılabilecek pek bişey yok senin durumunda beklemekten başka sök at denemez okadar emeğe illahaki bişeyler verir

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka saksın kaç litre nisanda ektiysen epey epey büyümüş olması gerek resimde küçükmüş gibi duruyor. Nisan mayıs haziranda ektiklerimiz hep çiçeğe girdi topraktada saksıda da. Ne yapmış olabilirsinde çiçeğe girmesi gecikti sence. Ağustos civarı stres vermeyi bırakmak lazım bence en azından çiçeğe girene kadar. O dönem iklim bitkiyi her türlü uyarıyor zaten. Bide kaç saat güneş gördüğüde önemli sanırım. Akdeniz bölgesinde yaşıyorsan daha zaman var resimde bitkiler çiçeğe girmiş gibi görüyorum ben

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Kanka saksın kaç litre nisanda ektiysen epey epey büyümüş olması gerek resimde küçükmüş gibi duruyor. Nisan mayıs haziranda ektiklerimiz hep çiçeğe girdi topraktada saksıda da. Ne yapmış olabilirsinde çiçeğe girmesi gecikti sence. Ağustos civarı stres vermeyi bırakmak lazım bence en azından çiçeğe girene kadar. O dönem iklim bitkiyi her türlü uyarıyor zaten. Bide kaç saat güneş gördüğüde önemli sanırım. Akdeniz bölgesinde yaşıyorsan daha zaman var resimde bitkiler çiçeğe girmiş gibi görüyorum ben
Karadenizdeyim usta

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka oranın iklimini hiç bilemedim de bafrada çarşambada nasıl zehir gibi sigara yapıyorlar anlamadım o iklimle. He demekki nemi seviyor zalımlar

HighMann

Müptezel
sulama sıklığını uzat çözümü bildiğim kadarıyla yok ama çok sık suladığını söylüyor ilerlerse daha kötü bi hal alabilir toprağın kurumadan sulama yapma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
    hahahaha*
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
    ***** ********* *** **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    **** ******* hahahaha
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • Night owl Night owl:
    *** ****** hahahaha* ** **** ****** ** *** ** ** ***
    +1
  • kkush kkush:
    ******* ********** ********** **** ***** **
  • Kafirimam Kafirimam:
    ******* *** **** **** hahahaha** ********** **
  • kkush kkush:
    *** hahahaha** ***** hahahaha******* ****** ******* *** ****** ***** **** ******* **
  • E ErdemRS6:
    ******* *** **** **** hahahaha** ********** ** hahahaha**
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahaha *** ******** **** ****** ******** hahahaha* **** ***** ******** ******** ********** ****** ******** *** ****** ******** *** **** *** * **** ****** ******
  • Kafirimam Kafirimam:
    * ****** *** *** **
  • K Ksksjssjjsj:
    ** **** **** ***** ***** ****** hahahaha** hahahaha***** ********** ******** * ****** **** **** ******* *** **** hahahaha* ******* ****** ******** ******* ****** *** ******* **** hahahaha******
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
  • C Cilgin777:
    ****** ***** hahahaha*
    C Cilgin777: ****** ***** hahahaha*