Bu bebekler neden böyle

JhackhaL

Üye
Daha birkaç günlükler

28 Ekim jiffy ekildi , 5 kasıma kadar jiffyde tuttum oldukça uzamışlardı , 5 kasımda 11 lt saksıya aldım.
Kumaş saksının yanına koydum başlarını biraz dik dursunlar diye
Son hali resimdeki şekilde
Ekipman:
Tent
1000 çıkış
800 giriş
600w shp cooltube
Sıcaklık 25-28
Nem 55-65

bu arkadaşlar dik durup toparlar mı sizce ?

Daha birkaç günlükler

28 Ekim jiffy ekildi , 5 kasıma kadar jiffyde tuttum oldukça uzamışlardı , 5 kasımda 11 lt saksıya aldım.
Kumaş saksının yanına koydum başlarını biraz dik dursunlar diye
Son hali resimdeki şekilde
Ekipman:
Tent
1000 çıkış
800 giriş
600w shp cooltube
Sıcaklık 25-28
Nem 55-65

bu arkadaşlar dik durup toparlar mı sizce ?

Selam kanka böyle boy uzaması ışık yetersizliği aslında ama 600 w da az değil mesafe nedir ışıkla bitkin arasında? Yapabilrisen biraz daha toprağa ek ve yanlarından destek at bitkilere ayakta düz durabilsinler. Sıkıntı olmaz bu arada toplar bitkilerin merak etme☺️. Nem içinde 80 lere cikabilirsen iyi olur en azından 1 hafta. sonra 65/60 iyidir. Üstüne sera da yapabilirsin nemi yukseltemezsen.

+1

Ek olarakda Fotolarda Bitkinin dalin oldugu yere tek sulamisin, saksinin tümünü sula ki topraklardaki olan Kökler tüm saksiya dagiliyor ordan su ihtiaycalarini giderliler tek ortayi sulama kanka
Sulama ile ilgili bende fikrimi yazayım istedim ☺️. Bu dönemde bikinin henüz kökleri büyümedigi için su ihtiyacını havadaki nemden alır bu yüzden çok su vermeye gerek yok.ben olsam sulamamı toprak kurudukça 25ml/30ml kadar yapar bitkim büyüdükçe arttırirdim. ☺️

MarijaneyTR

Doktor
Kanka bitkini toprak desteği yap , sadece 3.4 santim dışarıda kalsın , ışığın neredeyse baya bir indir elini bitkinin üstünde tut elin isinmiyorsa tamamdir o mesafe çünkü senin kız haddinden fazla uzamış çok aşırı derecede ışığın yuksekte bitki sadece gününü ışığa yetişmeye vermiş , o yüzden gelişmemiş , sulama şeklini kankalar söylemiş zaten doğrusu dedikleri .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** ** ********* **
  • 420always 420always:
  • K Kea:
    K Kea: *****