Bu ışık türü grow veya bloom da kullanılabilir mi?

Türk

Üye
Sevgili arkadaşlar ve üstatlar selam. Bu ledi ucuz şekilde temin edebilme gibi bir yolum var. Üstünde 4000k yazıyor. Bloom vrya grow da kullanabilir isem birçok adet temin edebilirim. Yeter ki kullanılabilir mi onu öğreneyim. Teşekkürler şimdiden.

CahilKush

Doktor
Sevgili arkadaşlar ve üstatlar selam. Bu ledi ucuz şekilde temin edebilme gibi bir yolum var. Üstünde 4000k yazıyor. Bloom vrya grow da kullanabilir isem birçok adet temin edebilirim. Yeter ki kullanılabilir mi onu öğreneyim. Teşekkürler şimdiden.
Kanka 4000 ( K) yani ( kelvin ) ışığın rengidir K ile belirtilir.
Bitkiler veg. dönemin'de beyaz ışığa ihtiyaç duyar bu ışık 4000k dan 7000 k arasını kaplar 4000 k sarı değere daha yakındır sarı ışığa ise bitki çiçeklenme evresinde ve sonrasında ihtiyaç duyar.
Bu bilgi doğrultusunda sen belirle ama benim tavsiyem Full spektrum ürün alman bitkinin baştan sonra ihtiyaç duyacağı tüm dalga boylarına sahiptir ve uv ışınlarını'da içerir bitkin mutlu bir kız olur.

CahilKush

Doktor
Ve ayriyeten sen zaten cob led yapmadın mı ? kanka daha ne istiyorsun :D

Türk

Üye
Zaten var suan da full spectrum kendi yaptığım ışık. Ama ben daha kapsamli bir kabjn insa ediyorum ve bu ledlerden temin edebiliyorum. 3500k bloom degilmiydi. Ha 3 bin ha 4 bin. Veg dediginiz 6500 7000 degilmiydi
Kanka 4000 ( K) yani ( kelvin ) ışığın rengidir K ile belirtilir.
Bitkiler veg. dönemin'de beyaz ışığa ihtiyaç duyar bu ışık 4000k dan 7000 k arasını kaplar 4000 k sarı değere daha yakındır sarı ışığa ise bitki çiçeklenme evresinde ve sonrasında ihtiyaç duyar.
Bu bilgi doğrultusunda sen belirle ama benim tavsiyem Full spektrum ürün alman bitkinin baştan sonra ihtiyaç duyacağı tüm dalga boylarına sahiptir ve uv ışınlarını'da içerir bitkin mutlu bir kız olur.

CahilKush

Doktor
Zaten var suan da full spectrum kendi yaptığım ışık. Ama ben daha kapsamli bir kabjn insa ediyorum ve bu ledlerden temin edebiliyorum. 3500k bloom degilmiydi. Ha 3 bin ha 4 bin. Veg dediginiz 6500 7000 degilmiydi
Kanka ben sana kapsamını söyledim sadace evet 6500k veg 3500k flower

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S Chat bot:
  • E eagle54:
    hahahaha***** ******* ********* ********* ********
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    ********* ********* ******* ********* hahahaha
    +1
  • S SafOt:
    hahahaha ********* ********* ** ***** *** ***** *** ******* *** ** ******* ****** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +2
  • M mlenium01:
  • 420x 420x:
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
    **
  • ndr ndr:
  • ndr ndr:
    ndr ndr: ********* *********