bu ışık çöp mü

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Merhaba kanka ucuz olmasi sorun degil, sorun isigin teknik bilgilerinin verilmemis olmasi, yani satici veya üretici bu konuyu sakliyor. Saticilar biliyor ki bir cok yetistircinin isik bilgisi yetersiz, ürünlerini satmak icin herseyi deniyebilyorlar maglesef. Evet benim gözümde cöp.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tabiki kanka o videoya bakabilir ben bakiyacagim, cünki , isik konusundaki bilgime güveniyorum. Bu bilgimi sizlerle de paylasmaya hazirim. Her sey kizlarimizin saglikli büyüyüp bizi mutlu etmesi icin. :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
60x60 cm alan için yalnız. Duy, kablo vs derken 250 tl falan tutar ama en azından güvenilir, etkili. Teste tabi tutuyor zaten videoda.
Kanka sana bir sorum var, bana acikliyabilir misin lütfen. Neden veg döneminde 6500 kelvin beyaz isik kullanmamiz tavsiye ediliyor ve neden cicekte 2700 kelvin sari isik.

komutan kubar

Yeni üye
Patates:)

Bütçe sıkıntısı varsa şu videoya bakabilirsin:

Kullandığı ampül bu(6'lı paket): https://www.trendyol.com/philips/es...e27-duy-2700k-sari-isik-6-lu-paket-p-95062622

Bu eleman sağlamdır led konusunda.
kanka ben de tam böyle bir şey yapmaya karar vermiştim torch led aldım 50wlardan böyle bir şey kuracağım. bu başlıkta attığım ürün full spec olunca acaba bunu mu alsam dedim ama çöp olduğuna karar verdim iyi bir şey olsa yazarlardı kesinlikle lümenini falan. teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Acalen yoksa bekle bu konuda bir konu actim ve bütün kankalari konuya katilmalari icin davet ettim.Tartsalim dogruyu bulalim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hakilisin kanka, senden bir ricam var. Bu isik konusunu tartismak ve en dogruyu bulmak icin bir konu actim. Gel katil konuya hep beraber en iyisini bulmak icin tartisalim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Selam kanka. Başlığa cevap yazmıştım aslında ama sana yazdığımı zannettin sanırım. Orada nacizane öneri bir öneri var, o kadar yani. Başka bir motivasyonla yazmıyorum inan. Sevgiler, hörmetler.
Benden de sana sevgi ve hürmetler. Kanka bilgilerimizi paylasalim ve dogruyu bulalim. Neticede hepimizi hedefi ayni. Yetistirelim keyfimize bakalim, dumanimiz bol olsun. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******