bu ışığı kullanan varmı

Melez

Müptezel
merhaba kankalar bu ürünü kullanan varmı hiç aranızda 10 auto bakmayı düşünüyorumda acaba iyimidir bi kaç kişinin grow günlüğünde denk geldm beğendiklerini söylüyorlar chattede çok ısınıyor falan diyen kankalarım oldu varmı bi net cevap

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka lamba tecrübem çok yok ama spider kullanılan bi ürün vardır çıkar birisi. Cobledden hızlı geçiş diyosun :D

Melez

Müptezel
Işık iyi görünüyor bende zamanı geldiğinde bunu alcam
kanka piyasa bakıldığı zaman zaten en f/p ürün bu sponsor siteye baktığım zaman mesela çok çok yüksek fiyatlara satılıyor tabikide bu üründen daha performanslıdır ama fiyat olarak baya fark oynuyor

Amca35

Kıdemli Üye
kanka piyasa bakıldığı zaman zaten en f/p ürün bu sponsor siteye baktığım zaman mesela çok çok yüksek fiyatlara satılıyor tabikide bu üründen daha performanslıdır ama fiyat olarak baya fark oynuyor
Ben zaten sponsorlardan tohum dışında bir şey almam bu kadar büyük fark olmamalı. Ayrıca sitede bir sponsor baskısı falan benlik değil yani bu boku içen adam asi ruhludur bu baskılara gelmez

Uzay11

Kıdemli Üye
merhaba kankalar bu ürünü kullanan varmı hiç aranızda 10 auto bakmayı düşünüyorumda acaba iyimidir bi kaç kişinin grow günlüğünde denk geldm beğendiklerini söylüyorlar chattede çok ısınıyor falan diyen kankalarım oldu varmı bi net cevap
Brom slm ben yakın zamanda fiyat dan dolayı aldım henüz bı lümen ölçümü yapamadım 700w kullanıyorum iyi görünüyor şuan kullanıyorum. Bı sıkıntısı yok gibi ama en iyi zaman içinde anlaşılır tabi. Dim yok belirtiyim. Tamamını açtığında iyi bı performas veriyor gibi parlaklığı vs. Gayet başarılı albdiyemem almada kendin karar ver ben bı şans verdim bakalım finalde ne sonuç vericekler.

Melez

Müptezel
Brom slm ben yakın zamanda fiyat dan dolayı aldım henüz bı lümen ölçümü yapamadım 700w kullanıyorum iyi görünüyor şuan kullanıyorum. Bı sıkıntısı yok gibi ama en iyi zaman içinde anlaşılır tabi. Dim yok belirtiyim. Tamamını açtığında iyi bı performas veriyor gibi parlaklığı vs. Gayet başarılı albdiyemem almada kendin karar ver ben bı şans verdim bakalım finalde ne sonuç vericekler.
durumu ne kanka gelişim güzel mi

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka dim yoksa nasıl 2 kol yakabiliyorsun
Brom üzerinde 4 yada 5 düğmesi vardı galiba 1 tanesi çiçek baslangisi kırmızı 1 tanesi ultra viyale olması lazım. Diğerlerinde Qb kol düğmeleri sanırım birtanesi 3 kolu 1 taneside 2 kolu çalıştırıyor. Bı nevi dim diyebiliriz buna ama dimden daha iyi exstra eklenen kırmızı ve viyole iyi iş yapıyormuş. Kırmızı bloom başlangıcında pistil görünene kadar yakıyorsun, viyole ise bloom son 2 hafta diye kalmış aklımda araştırmada fayda var ama ben kesinlikle tavsiye ederim demiyorum çünkü bı grow bitirip görmek lazım. İlkdefa LED kullanıyorum.

Amca35

Kıdemli Üye
Brom üzerinde 4 yada 5 düğmesi vardı galiba 1 tanesi çiçek baslangisi kırmızı 1 tanesi ultra viyale olması lazım. Diğerlerinde Qb kol düğmeleri sanırım birtanesi 3 kolu 1 taneside 2 kolu çalıştırıyor. Bı nevi dim diyebiliriz buna ama dimden daha iyi exstra eklenen kırmızı ve viyole iyi iş yapıyormuş. Kırmızı bloom başlangıcında pistil görünene kadar yakıyorsun, viyole ise bloom son 2 hafta diye kalmış aklımda araştırmada fayda var ama ben kesinlikle tavsiye ederim demiyorum çünkü bı grow bitirip görmek lazım. İlkdefa LED kullanıyorum.
Eyvallah canım kardeşim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
    needrich10 needrich10: ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******