Bruce Banner Autoflower Çiçeklenmeme Sorunu

SntAlbSans

Yeni üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Sponsordan aldığım bruce banner autoflower bitkilerimle ilgili bir problemim var.
Sanırım toprağa atalı 60-70 gün olmasına rağmen birkaç pistil dışında pek bir çiçeklenme belirtisi alamıyorum ve bitkiler gitgide uzamaya devam ediyor (1.20-140 arası) dal ve yaprak çıkartarak. 20-4 periyodunda cob led ile bakıyorum ve sağlıklı görünüyorlar aslında.
Bitkilerin photo olma ihtimali nedir?
12-12 periyoda geçersem bir sorun yaşar mıyım?
Ve en zından daha ne kadar beklemeliyim emin olmak için?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka burada forumda okuduklarima göre bazen sponsorun auto diye gönderdigi tohumlari photo ciktigini okudum. 60-70 gün auto icin cok uzun bir süre cicege gecmesi icin büyük ihtimal ile onlar photo. Sen onlari cicege ver artik kanka, nasil cicege verecegini biliyorsundur umarim bilmiyorsan yardimci olurum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet kanka gec 12/12 ye ama daha önce 24-48 saat arasi tam karanlikta birak sonra gec.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hatta tam zorlamak istiyorsan sicakligi 20-22 dereceye nemi %40 in altina düsür.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka kesin photo o zaman, 57 gün auto icin hasat zamani bile olur genetige bagli. Diger yazdiklarimi okuduysan al ciceklenmeye. Nasil alinacagini zaten biliyorsundur.

45 günün üzerine çiceğe girmediyse photodur 70 gün oldu diyen arkadaş boyu ve boyutu iyi diyorsan 12 saate al ışığı diğer arkadaşta eğer sende veg yeterli iyi gelişti güzel ve bol dal verdi diyorsan sende 12 saate alabilirsin ışığı seninki de 57 gün olmuş tamamen size bağlı nasıl bi hasat istediğinize unutmadan bitki tam sömeğe girene kadar iki katına yakın büyüyecek yer çok önemli auto gibi değil kolay gelsin şimdiden hasatınız bol olsun

SntAlbSans

Yeni üye
Hatta tam zorlamak istiyorsan sicakligi 20-22 dereceye nemi %40 in altina düsür.
Kanka yazdıklarının hepsini okudum teşekkür ederim, hepsini yapabilirim ama sıcaklık 20-22 imkansız yaşadığım şehir itibariyle maksimum 28' e filan düşürebiliyorum.
Bugünden itibaren 24 karanlık yapıp 12-12 ye geçiş yapayım umarım daha iyi olur çok sağolun bol hasatlar

SntAlbSans

Yeni üye
45 günün üzerine çiceğe girmediyse photodur 70 gün oldu diyen arkadaş boyu ve boyutu iyi diyorsan 12 saate al ışığı diğer arkadaşta eğer sende veg yeterli iyi gelişti güzel ve bol dal verdi diyorsan sende 12 saate alabilirsin ışığı seninki de 57 gün olmuş tamamen size bağlı nasıl bi hasat istediğinize unutmadan bitki tam sömeğe girene kadar iki katına yakın büyüyecek yer çok önemli auto gibi değil kolay gelsin şimdiden hasatınız bol olsun
Aga şu an 1.40 olan bitki var daha da uzarsa ne yaparım bilmiyorum kabinim 1.80, oturup ağlayacağım sanırım umarım daha da büyümez :))

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kabin yüksekligi yetmez ise cok dikkatli varsa yer kabinin icinde saga sola bagla egerek, yer kazanirsin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Aslinda 12/12 yeter cicege gecmesi icin diger yazdiklarim bitkiyi iyice zorlamak icin

Cashh

Doktor
Kanka kesin photo o zaman, 57 gün auto icin hasat zamani bile olur genetige bagli. Diger yazdiklarimi okuduysan al ciceklenmeye. Nasil alinacagini zaten biliyorsundur.
Yanlız kanka bir hata yaptım bugüne kadar grow gübre ile geldim daha blom bugün verdim bi 10 gün daha blom vermeye devam edip gözlemliycem çiçeğe geçmezse 12 saat karanlık yapıp 12/12 ye geçicem bu güne kadar 20/04 geldim

Cashh

Doktor
Birde bir sorum var biobizz blom şişesini tanıyormusun bendeki şişe de blom yazmıyor her yerine baktım yok blom olarak aldım ama yazı yok bak bırakayım fotoğraf

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka biobizz hic kullanmadim ama biobizz resmi web sitesine baktim bulamadim ayni resmi, kusura bakma bilmiyorum

Birde bir sorum var biobizz blom şişesini tanıyormusun bendeki şişe de blom yazmıyor her yerine baktım yok blom olarak aldım ama yazı yok bak bırakayım fotoğraf
Nerden aldın gübreyi türkiyedeki şişeler böyle değil ama bloom gübresi üstünde değerler yazıyor nitrojen fosfor potasyum değerler tutuyor bloom 2 ay olmuş senin bitkin gübreyle alakası yok auto çiçeğe girer...

Cashh

Doktor
Nerden aldın gübreyi türkiyedeki şişeler böyle değil ama bloom gübresi üstünde değerler yazıyor nitrojen fosfor potasyum değerler tutuyor bloom 2 ay olmuş senin bitkin gübreyle alakası yok auto çiçeğe girer...
Anladım tamam en azından gübre blom. Growkent ten aldım. Gübre ile ilgili değil diyorsan o zaman photo bitki demekki şimdi 20 Işık 4 karanlık bir iki güne kadar çiçeğe girerse bu Işık periyotunda çiçeğe girdiği için auto girmezse auto olma şansı yok photo 12/12 den başka çare yok o halde

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Üstadim 8. hafta bitmis 9. haftaya girmissin. Auto olma sanslari hic yok. Bitsin 9. hafta al karanliga ver ondan sonra 12/12 isigi

Cashh

Doktor
Üstadim 8. hafta bitmis 9. haftaya girmissin. Auto olma sanslari hic yok. Bitsin 9. hafta al karanliga ver ondan sonra 12/12 isigi
Benimki kabullenememe aslında çok odaklandım 20 saat ışık verdim sonuç sponsor yanılttı :( photo bitki de 20 saat eksi yönde gelişim yaparmı sence.? 1 temmuz da karanlık ve 12/12 ye geçicem karar verdim bari gelişmeye devam etsin madem auto değil :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ********** *** ****** hahahaha* ***** ******* hahahaha****** ***** ******* **** hahahaha********* **** ******** ****** ** hahahaha**** *******
  • D DrNewMember:
    ****** ****** ***** *** **
  • New Rookie New Rookie:
    *** ***** hahahaha ******* ***** ***** hahahaha*** **** hahahaha* ******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******** *** **** hahahahahahahaha
    +1
  • kkush kkush:
    *** ****** ****** ***** *** **
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha*** ******** hahahaha***
  • New Rookie New Rookie:
    ****** ******* **** hahahaha******** *** ****
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    hahahaha *** **** **** ** **
    ***** ****** ******* **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha
    ***** *** ****** ***** ******* ***** *** ** *** *** ***** ********** **** **** **** ********** *** ****** ********* **** ***** ******* **
  • New Rookie New Rookie:
    ** *** **** **** ****** **

***** *** ****** ***** ******* ***** *** ** *** *** ***** ********** **** **** **** ********** *** ****** ********* **** ***** ******* **
    hahahaha ******** **** ******* ******
  • kkush kkush:
    ***** ******** ********** hahahaha********* ******** **** ******* ******
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha ******** *** ******
  • New Rookie New Rookie:
    ******** ******** ** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
  • muadip muadip:
    *** ** ******* hahahaha hahahaha***** ******** *** ******