Boylar 180 cm yi geçti... Napcam ben?

Disjointed

Kıdemli Üye
Hoppaa bunlar ne kanka bunlar çokmu vegde durdu ışık mesafemi uzaktı eğitim verseydin biraz amma uzamışlar. Kanka bunlara bişey yapamazsın kabini uzat

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Yana doğru kablolarla dalları yatır sarmaşık gibi esnektir daha dallar çıt kırılmaz ama dikkatli yapman lazım

MarijaneyTR

Doktor
12 de uzamaz kanka bodur ve tok olur yatay değil yüksek saksılar kullanmaya bak fazla fazla delik aç yağmuru falanı filanı var toprağın kuruması çabuk olur
Yani 12 Lt saksıda fazla uzamaz diyorsun kanka . Birde saksılara delik mi açayım . Bodur ve toklu olmasını çok istiyorum ya . İnşallah becerebilirim 1 MT yi geçerse sıkıntı yaşarım heryerden görünür 1 defa topping yapsam faydası olurmu peki

Yani 12 Lt saksıda fazla uzamaz diyorsun kanka . Birde saksılara delik mi açayım . Bodur ve toklu olmasını çok istiyorum ya . İnşallah becerebilirim 1 MT yi geçerse sıkıntı yaşarım heryerden görünür 1 defa topping yapsam faydası olurmu p
https://www.trendyol.com/onur/hamak-p-103025908
bitane bundan alıyon kanka üstüne gergin şekilde koyuyon
scrog yapıyon

yoksa uzuyo durduramıyon.
söyle bişe daha söyliyim.12 lt saksı çok küçük kökler sıkışıyo

Son düzenleme:

Bavçikimari

Yeni üye
Yani 12 Lt saksıda fazla uzamaz diyorsun kanka . Birde saksılara delik mi açayım . Bodur ve toklu olmasını çok istiyorum ya . İnşallah becerebilirim 1 MT yi geçerse sıkıntı yaşarım heryerden görünür 1 defa topping yapsam faydası olurmu peki
Kanka topping ve lst yaparsan yatay genişler ama sana tavsiyem mainlining zordur çok streslidir ama zaten tecrüben var ki outdoor indoora göre daha az teferruatlı şimdi başlarsan ağustosun ilk haftasına çiçeğe girer ekim gibi kesersin
İyi gübre iyi eğitim iyi bakımla outdoorda indoorda aldığını katlarsın

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Bitkilerinde, çiçeklenme dönemine bağlı olarak;
kendine ayarlamak istediğin miktar, senin takdirine kalmış bi' şeydir aslında.

Budaması kendinize kalan keyifli bir süreçtir ama tabii önce bilginin varlığından, işleyişinden haberdar olmamız gerekli tecrübeyle mümkün buda.

Krallar bitkiden beklentimiz ne ise onu tasarlarız. Neysem ysvv sıkı bi sIgara yaptım, sIgara kardeşliğimiz daim olsun...

MarijaneyTR

Doktor

MarijaneyTR

Doktor
Kanka topping ve lst yaparsan yatay genişler ama sana tavsiyem mainlining zordur çok streslidir ama zaten tecrüben var ki outdoor indoora göre daha az teferruatlı şimdi başlarsan ağustosun ilk haftasına çiçeğe girer ekim gibi kesersin
İyi gübre iyi eğitim iyi bakımla outdoorda indoorda aldığını katlarsın
Yani bu şekilde ilerlersem risksiz mi olur kanka ?

Ayhan

Administrator
idare et knka bitkileri yakmamaya çalış ve olabildigince ışıga yaklaşan dalları farklı yönlere çek iple. Çok gübre veriyorsun bitkinin yaprak uçları pençe gibi olmuş. Nitrojen (azot) verme daha bitkiye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* *** *** ***** *** ** *** * **** * ** ***** * * ***** ***** *** *** ******* hahahaha* **** *** *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ***** ******** hahahaha*** ****** *** **** *** *** ******* ** **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** *** ****** **** ******** ****** *******
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ******** ***** ******** ******** ***** ** ***** ********* ********* **** *******
  • N nobetcikeyifci:
    **** hahahaha
  • N nobetcikeyifci:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • L lityum:
    **** ** ***** ** ** **** hahahaha* ** ******* **
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    **** * ***** * ******* **** *** ***** **** *** ******* ******* ***** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ****** ****** ****** *** hahahaha* ****** ***** ***** ***** **** ****
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ** hahahaha***** ****** **** ** ***** ** ** **** hahahaha* ** ******* **
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** **** ***** ******** *** *** hahahaha* ***** ********** ***** *** ******** *** **** ***** ******* ***** ******* *******
  • L lityum:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** hahahaha**** ****** ** *** ********* ********
  • N nobetcikeyifci:
  • L lityum:
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ***** ******* **** ***** hahahaha***** ********* hahahaha ***** ** ** *** ***** *** ****** ********** **** ***** ***** ***** ******** *** ****** ** ******* ***** ****** **** ****** ********* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • N nobetcikeyifci:
    ***** **** ******* *** *** ******* hahahaha ********* ***** ** ****
    N nobetcikeyifci: ***** **** ******* *** *** ******* hahahaha ********* ***** ** ****