Blue Dream Günlüğü Auto

BAŞARI ORANI

• BAŞARILI

Kullanılan: 4 100.0%
  • BAŞARISIZ

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Selamın Aleyküm Kankalar Blue DREAM Günlüğü Tutmak İstedim

4 Tane Tohum İle Başladım

800 W Cob Led Yaptım

Tohumları Oksijenli Suyla Hallettim

12 Ağustosda Toprağa Ekdim 13. Ağustos da Çıktılar Şuan 10 Günlükler

Arkada Sağda Olan Bardak Düştü Yere Toprak Döküldü Oyüzden Biraz Geride Kaldı Diyer 3 Tanesi Normaller

[URLunfurl="true"]https://ibb.co/4NBBm2Z[/URL]

23 Ağu 2020

Bugün Ana Saksılara Aktardım 10 Günlükler Işıklar Kapanmaya 1 Saat Kala Aktarmaya Başladım BİRAZ Suladım Işıklar Kapanmadan Hepsini Yerine Koyup Işığı 30 Cm Yaklaştırdım Ve Bittikden Sonra Işıklar Kapandı

Mesafeler Böyle Kuruluma Pek Detay Yapamadım Şuan Düzelticem Ayarlicam

Bitkilerime İsim Verdim Hem Onları Daha İyi Tanımak Hatırlamak Ve Hakkında Bilgi Kaydedip İleride Kullanmak Sizede Tavsiye Ederim Bitkikerinize Bir Kişilik Yükleyin İlginiz Artsın

Bu Arkadaşımız En Büyükleri - - I VERY - -

Bu Arkadaş Bi Küçüğü - - SİLAS - -

Bu Arkadaş Ortancaları İsmi - - JAMAL - -

Buda En Küçükleri - - CEMŞİT - - -

S

silas

Guest
adam sistemi kurmuş kardeşim, sokaktakilere inat böyle el emeği göz nuru sistemler beni çok mutlu ediyor iyi hasatlar kanka

adam sistemi kurmuş kardeşim, sokaktakilere inat böyle el emeği göz nuru sistemler beni çok mutlu ediyor iyi hasatlar kanka
Eyw Kanka Baştacısın Aynen Dediğin Gibi El Emeği Göz Nuru

Hazır set almaya param vardı
Ozaman da para vermişim elbet büyicek derdim diye düşünüyorum

Şimdi emek verip kendim büyütmek istiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ** ********** ********* ******** *** ******** ***** hahahaha **** ***** ******* ** ******* * ***** ********* ***** ******** ****** ********** ********** **** **** hahahaha ** ***** ***** **** ******* *****
    psychdelicman psychdelicman: ** ********** ********* ******** *** ******** ***** hahahaha **** ***** ******* ** ******* *...