Blue dream auto

Khrmnknt

Yeni üye
Selamlar, filizlendikten sonra 7 Kasım'da toprakla buluşturduğum bitkimin şuan ki durumu bu şekilde fazla sulamaktan çok kurcalamaktan bodur kaldığının farkındayım, tekrardan atağa kaldırmak adına neler yapabilirim, hoş şuan toparladı nem oranını %90 dan aşağı düşünüyorum olumlu etki gösterdiğini gözlemledim. Yasara gübresi ile npf gübresi mevcut geçen hafta sulama suyuna karıştırarak verdim. Işık olarak 100 w cob led var suyu hazır sudan kullanıyorum ph si yedinin biraz altında. Durum bu şekilde , blue dream auto bodur kalınca yanına geneticadan hediye edilen cinsini bilmediğim tohumu atmıştım oda çıktı . Herkese kolaylıklar.

Khrmnknt

Yeni üye
Selamlar, filizlendikten sonra 7 Kasım'da toprakla buluşturduğum bitkimin şuan ki durumu bu şekilde fazla sulamaktan çok kurcalamaktan bodur kaldığının farkındayım, tekrardan atağa kaldırmak adına neler yapabilirim, hoş şuan toparladı nem oranını %90 dan aşağı düşünüyorum olumlu etki gösterdiğini gözlemledim. Yasara gübresi ile npf gübresi mevcut geçen hafta sulama suyuna karıştırarak verdim. Işık olarak 100 w cob led var suyu hazır sudan kullanıyorum ph si yedinin biraz altında. Durum bu şekilde , blue dream auto bodur kalınca yanına geneticadan hediye edilen cinsini bilmediğim tohumu atmıştım oda çıktı . Herkese kolaylıklar.

istr

Ordinaryüs
Resmi birdahaki sefere ışık kapalıyken paylaşırsan daha iyi olur kanka
Buyur benim growla kıyaslama yapabilirsin buradan, 11 kasım toprak çıkışlı benimki de

istr

Ordinaryüs
Yavaş gelişen bodur bir bitki benimki de, biraz boya gitsin diye ışığı yükselttim, co2 yapmayı deneyeceğim havalandırmadan dolayı biraz yavaş geliştiğini düşünüyorum

Khrmnknt

Yeni üye
Büyümeye devam ediyor, ancak gübre takviyesi yapmak istiyorum dibi kurumadigi için beklemek zorunda kalıyorum nem makinası o kadar verimli ki bez dolabın içi şişli bir iklim gibi , dün akşamdan bu yana kapattım hemen fark etti gelişim sanki yavaşladı gibi ama gübre takviyesi yaptıktan sonra yine açmayı düşünüyorum inşaallah yanlışlık olmaz umarım. 22. Gün

pneuma

Yeni üye
Dostum resim yüklerken kendi ismini kullanmamanı ve fotograflari yüklemeden önce exif bilgilerini silerek paylasmanı tavsiye ederim. Exif bilgisini internette kaldıran birçok site var.
Bu işte en önemli şey güvenlik.
Bluedream oldukça dayanıklı bir genetik şu anki boyutunun çok küçük olduğunu söyleyemem bir ara çok fazla uzayıp dallanacak yakın bir zamanda.

Khrmnknt

Yeni üye
Nem makinası buharlı tren gibi, ama iyi geldiğini gözlemliyorum. Yanlardaki yaprakları birbirine yapıştırdım alttan gelen dallara golg düşürüyor diye. Bu sıralar güzel gidiyor böylece devam.

Khrmnknt

Yeni üye
30. Gün gelişim devam ediyor, şimdiye kadar yaptıklarım şunlar oldu. Işık mesafesi uzadı ışık gücü arttı ( toplamda 200 w oldu) yarasa gübresinin yanında muhabbet kuşunun kafesini temizlerken o kalıntıları derleyip toplayıp güvercin gübresi gibi sulamada veriyorum şimdiye kadar 3 kez verdim nfp 20-20-20 gubresini ilk başlarda bir kez kullandım. Yan dallara gölge olan yaprakları eğmistim tutturamayinca kopardım topping sonrasi uzayan dalları biraz kenara çekip bağladım. Usta ellerde daha da güzel olacağına şüphem yok ama benim seviyemde bir kişi için bu güzel tecrübe oluyor

Khrmnknt

Yeni üye
Merhaba herkese, epeydir suyunu gübresini vermekle alâkadar olduğum bitkiyi bu kes terbiye etmek maksatlı dik uzayan dallarını yanlara doğru açtım, arkadaşlardan yorum ve öneri bekliyorum.
Birde orta kısımda ufaktan dallar çıkmış onları koparıp bir problem yaşar mıyım? Yoksa kalsın; belki ufak tefek mahsul alma imkanım olurmu? Teşekkürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
  • K Kamacı6161:
    ***** hahahaha** ********** **** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ******* ****** ******* ***** hahahaha* ******** *** ***** ********** hahahaha***
  • I ichbinkrytpon:
    ******* *
  • I ichbinkrytpon:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
    ****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ********* ******** hahahaha ***** **** ****** hahahaha** ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
    Night owl Night owl: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********...