Bloom'da hangi gübre kullanılmalı ?

Funny1Joint

Kıdemli Üye
knklr selam Terra aqua Flo serisi kullanıyorum Micro ve bloom, yarasa sıvı gübrem var Sömeğe iyi gelmesi için fosfor ağırlıklı gübre ne vermem gerekiyor Keçiboynuzu veriyorum ama Sömeğin şişmesini istiyorum ne yapmam gerek ?

fct.topcu

Yeni üye
knklr selam Terra aqua Flo serisi kullanıyorum Micro ve bloom, yarasa sıvı gübrem var Sömeğe iyi gelmesi için fosfor ağırlıklı gübre ne vermem gerekiyor Keçiboynuzu veriyorum ama Sömeğin şişmesini istiyorum ne yapmam gerek ?
Kral bence yanilmiyorsam asiribir bilgim yok indoor hakkinda ama cifciftcilige goore potasyum agirlikli baslaman lazim hatta detaya inersek once potas nitrat daha sonrasindada potas sulfatla devam edebilirsin tabi bu herhangi bir bitki icin kizlarimiza nasil davranmaliyiz tam emin degilim

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Kral bence yanilmiyorsam asiribir bilgim yok indoor hakkinda ama cifciftcilige goore potasyum agirlikli baslaman lazim hatta detaya inersek once potas nitrat daha sonrasindada potas sulfatla devam edebilirsin tabi bu herhangi bir bitki icin kizlarimiza nasil davranmaliyiz tam emin degilim
Brom tavsiyelerin iyi saol ama daha cok soil sıvı olan gübrelere yoğunlaştım big bud senszym tarzı overdrive Hangilerine Daha cok Bloom sürecinde İhtiyaç duyuyor konu açılmıştır illaki ama İyi verim alanlardan yorum almak iyi olurdu .

MrTiger420

Müptezel
Brom tavsiyelerin iyi saol ama daha cok soil sıvı olan gübrelere yoğunlaştım big bud senszym tarzı overdrive Hangilerine Daha cok Bloom sürecinde İhtiyaç duyuyor konu açılmıştır illaki ama İyi verim alanlardan yorum almak iyi olurdu .
Big Bud, Sensizym, Nİrvana, Bud Factor X çok iyi iş çıkarıyor. Ama kök gübreleri kullanmadan bunlar pek bir işe yaramaz. En önemlisi kök gübreleri. AN kök gübreleri çok iyi iş çıkarıyor. Kökler ne kadar iyi gelişirse bitkin o kadar büyük olur. Büyük kökler, iyi bir ışıkla daha fazla besin kullanmasını sağlar. Işık, havalandırma ve doğru besleme. Üçüde bir biriyle alakalı. Wat gücü düşük ışıkla fazla gübre verirsen yakarsın bitkiyi. Bitki ışıktan aldığı enerjiyi kullanıyor. Işığının gücüne ve bitkinin ihtiyacına göre fazla değil ihtiyacına göre doğru besleme yaparsan sömeklerde istediğin gibi olur ve iyi verim alırsın. Big Roots Big Buds...

Sonne

Kıdemli Üye
Kanka inan bana söylediğin şeyler çoğu yetiştiricinin kullanmayı hayal ettiği ürünler. Bloom da sana ilk 3 hafta azot ve yüksek fosfor ve potasyum. Daha sonraki kalan haftalarda yarı ölçekten az azot ve bol bol fosfor potasyum gerekiyor. Çok sömek için fosfor şişkin ve sıkı sömekler için potasyum. Yarasa gübren yeterli fosforu sağlar emin ol. Sömekler şişsin ve büyük olsun diyosan terra da ne var bilmiyorum ama çiçeğin son 2-3 haftası için an serisinde overdrive var. O da çok iyidir.
benim fikrim zaten elindekilere max bir gübre ekleme yapıp daha büyük ve şişik sömek için ışığına ekleme yapabilirsin. Mevcut ışığını yüzde 50 arttır olsun sana disco

Big Bud, Sensizym, Nİrvana, Bud Factor X çok iyi iş çıkarıyor. Ama kök gübreleri kullanmadan bunlar pek bir işe yaramaz. En önemlisi kök gübreleri. AN kök gübreleri çok iyi iş çıkarıyor. Kökler ne kadar iyi gelişirse bitkin o kadar büyük olur. Büyük kökler, iyi bir ışıkla daha fazla besin kullanmasını sağlar. Işık, havalandırma ve doğru besleme. Üçüde bir biriyle alakalı. Wat gücü düşük ışıkla fazla gübre verirsen yakarsın bitkiyi. Bitki ışıktan aldığı enerjiyi kullanıyor. Işığının gücüne ve bitkinin ihtiyacına göre fazla değil ihtiyacına göre doğru besleme yaparsan sömeklerde istediğin gibi olur ve iyi verim alırsın. Big Roots Big Buds...
Abi ,bitkimin son flushu atip karanliga aldim yalniz bi yerden okumustum galiba ;son flusu atmadan butun fanlari budayın karanlik suresince tüm enerji someklere gitsin diye bu ne kadar doğrudur , yararı yada zararı olur mu ?

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Kanka inan bana söylediğin şeyler çoğu yetiştiricinin kullanmayı hayal ettiği ürünler. Bloom da sana ilk 3 hafta azot ve yüksek fosfor ve potasyum. Daha sonraki kalan haftalarda yarı ölçekten az azot ve bol bol fosfor potasyum gerekiyor. Çok sömek için fosfor şişkin ve sıkı sömekler için potasyum. Yarasa gübren yeterli fosforu sağlar emin ol. Sömekler şişsin ve büyük olsun diyosan terra da ne var bilmiyorum ama çiçeğin son 2-3 haftası için an serisinde overdrive var. O da çok iyidir.
benim fikrim zaten elindekilere max bir gübre ekleme yapıp daha büyük ve şişik sömek için ışığına ekleme yapabilirsin. Mevcut ışığını yüzde 50 arttır olsun sana disco
Şuan kanka 3cü haftadayım kank ve yarasayı azaltım ve bloom gübresi ve üzüm pekmezi veriyorum Bol bol :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* hahahaha* *** *** **
  • G Groww:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ***** ******** hahahaha* ********* ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
    +1
  • A ax-b:
  • G Groww:
    ****** ******** ******* ********* ***** hahahaha ***** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** * ******* **
  • A ax-b:
    hahahaha* ********* *** ***** * hahahaha* **** ********* ********
  • G Groww:
    ******** **** ***** ******** hahahaha* ********* *** ***** ****** ****** ***** ******** *** **** ********** ** ***** hahahaha **** ******* *** ******* ** ***** ***** ********** *** *** ******* ***** *** ********* ****** **** hahahaha* ***** ***** ** ****** ***** **** ****** ********** ***** ********* ***
  • A ax-b:
  • G Groww:
    ** ***** ******* ****** hahahaha* ***** hahahaha **********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** * ********* ******** ***** *** ******** ** *** ***** ***** **** **** ****** ******** *** ******** ********** * *** ****** ********* **** **** ***** ******** ** **** ***** ********* **** ***** ****** ****** ******** ***** ****** ******** ****** ** ***** ******* ****** hahahaha* ***** hahahaha **********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ********** ** ***** ****** hahahaha** ***** **** ***** ***** ******* ****** ** **** ***** ***** ***** **** ****** ********** ***** **** *** ********* ***** **** ****** hahahaha*** ******* ******
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** hahahaha ****
  • G gardastohumlazim:
    ****** * ******** *** * ****** ** **** ******* ****** ****** ***** ******* ** *********
  • H Holland*:
  • G Groww:
    hahahahahahahaha *** ****** **** ******** ******** * ******** ***** ********** ****** ****** **** *******
  • G Groww:
    ***** ***** * ********* ******** ***** *** ******** ** *** ***** ***** **** **** ****** ******** *** ******** ********** * *** ****** ********* **** **** ***** ******** ** **** ***** ********* **** ***** ****** ****** ******** ***** ****** ******** ******* hahahaha *******
  • G Groww:
    ********* ***** hahahaha ******* hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ******** ********** ****** ***** ***** ******* ** ***** ** ****** ********* ******* ******* ******* hahahaha ***** **** **** ******** hahahaha**** *** ****** ***** **** ****** ****** ** ******* ***** ******** ***** ********* ******** hahahahahahahaha *** ****** **** ******** ******** * ******** ***** ********** ****** ****** **** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha* ******** *** ******* ** hahahaha*
  • G Groww:
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ****** ** *** ***** *** ** ********** ** ***** **** ******
  • G Groww:
    hahahahahahahaha **** ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha* * **** *** ***** ***** **** **** **** ****** ****** ****** ***** ******* ******** *** ***** ** ******* ******** ***** ******** *** ********* ********* ****** ******** ** *** ******** **** **
    içiciadam içiciadam: ***** *** hahahaha* * **** *** ***** ***** **** **** **** ****** ****** ****** ***** *******...