Bloom gübresinden grow gübresine dönmek

GROWER_TR

Yeni üye
Kıymetli dostlarım auto genetiğim var çiçeklemesi 4 haftada değil 6 - 7 haftada başlıyormuş. Ben ilk 4 hafta normal şekilde grow gübresi kullandım 4 hafta sonra bloom a geçtim. Bitkiler 6. Haftada hala çiçeklemedi. Genetiği araştırınca biraz geç çiçeklemeye geçtiğini öğrendim bloom a devam etsem mi yine de yoksa grow gübresine dönsemmi çiçeklemeye geçene kadar bir zararı olurmu kızlarıma ne önerirsiniz bu konuda

LvbelC5

Kıdemli Üye
Dostum bloom gübresi sadece çiçeklenme döneminde verilir yoksa pek faydası olmaz bitkiye çiçek gormeden neden bloom vermeye başladın ki growla devam et çiçek belirtileri görünce blooma geç

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka sen eminmisin auto olduguna, 7 hafta auto nun cicklenmeye gecmesi icin uzun bir süre. Genetik nedir?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Aynen kanka 1 hafta daha sonra tam zamani cicege gecirmenin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    S Süperot54: **