Bloom 4.hfta

İki haftalıkken dışarı aldim iyi ki de aldim gün içinde bi yağmur bi güneş muaazam hızlandırdı gübre adv pirana grow micro cal mag 2 3 haftaya 600w green shpye veya iki gün karanlık verip tekrar dışarı almak arasında kararsızım önerileriniz önemli

Disjointed

Kıdemli Üye
On numara bence hiç içeri alma bidaha kanka 2 haftalık güzel gelişim zaten sürekli temiz oksijen güzel olur bi bitki galiba kanka saksini 50 lt yap bence daha 2,5 ayın var on numara olur.

convik

Doktor
On numero olmuş hocam. Ben de bu mevsimlerde dışarıcıyım. Kabinde sıkıştırmanın alemi yok. Açık hava, min 4 saat güneş ve yağmur suyu gibisi yok. Özellikle yağmur suyu kabinde bile baksanız yağdığında toplayıp onunla sulayın derim.

Önerim ise yazdığın gibi son 3-4 hafta kabine ışık altına alabilirsin. Ama direkt ışık altına alma alıştıra alıştıra al hocam. Direkt ışık değişimi stres yaratıyor.

On numara bence hiç içeri alma bidaha kanka 2 haftalık güzel gelişim zaten sürekli temiz oksijen güzel olur bi bitki galiba kanka saksini 50 lt yap bence daha 2,5 ayın var on numara olur.
3 ü ayrı bitki kanka birinde 2 topp. Var saksı 25l 3 hafta sonra falan 50l yükseltirim saksıyı kökler taşmaya başladi aşşa taraf

On numero olmuş hocam. Ben de bu mevsimlerde dışarıcıyım. Kabinde sıkıştırmanın alemi yok. Açık hava, min 4 saat güneş ve yağmur suyu gibisi yok. Özellikle yağmur suyu kabinde bile baksanız yağdığında toplayıp onunla sulayın derim.

Önerim ise yazdığın gibi son 3-4 hafta kabine ışık altına alabilirsin. Ama direkt ışık altına alma alıştıra alıştıra al hocam. Direkt ışık değişimi stres yaratıyor.
Aynen öyle dostum bu havalarda balkonda bile yese bu mevsim ölüyü canlandırır yağmur cok iyi geliyo toprağa tuz da birikmiyor 2 tanesini içeri alır 2 sinin saksıyı büyültüp dısarda devam ederim

alıştıra alıştıra nasıl oluyor hocam bilgilendirir misin ?

Total 60 bloom 20 fazla pirana kullanımdan 15 l saksıların her yeri kök oldu buna dikkat edin kankalar , ilk pistilleri görünce de saksıları 40 l cıkardım önümdeki sulamada 3.haftayabig bud carbolat bud candy gircem tahminden 3 hafta sonra over devam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    *** **** ******* hahahaha* ***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** ********** ** ******* **
  • D despotdes:
    ****** **** hahahaha ***** ********* ****** ********* ******
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha**** ** ******** *****
  • kkush kkush:
    **** hahahaha** *********
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ******** **** ***** ********** ******
  • kkush kkush:
    ******** ********* hahahaha
  • D despotdes:
    ***** ****** ******** ********* ***** ******** **** ********** *** **** ******** hahahaha ******
  • D despotdes:
    ***** ******** *** hahahaha ******* *****
  • kkush kkush:
    hahahaha**** ***** hahahaha hahahaha**
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** * ***** ******** ** ***** hahahaha *** ***** hahahaha **
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush: