Bitkinizden 100% Disilestirilmiş tohum almak

Tohumların dişileştirilmesi

1.) Kolloidal gümüş çözeltisi Kendiniz yapabilir veya satın alabilirsiniz, kolloidal gümüş bir diyet takviyesi olarak satılır. Gibberellik asit de dişileştirme için kullanılır, ancak herhangi bir editoryal detay bilinmemektedir. Kolloidal gümüş çeşitli konsantrasyonlarda olabilir; 30 PPM ve üstü için sizin için uygundur

2.) Dişileştirme aşağıdaki gibidir: çiçeklenme aşamasının ilk 3-4 haftasında, bitkiye günlük olarak bir gümüş çözeltisi püskürtülür ve çözüm mutlaka çiçek salkımlarının büyüyeceği yerlere ulaşmalıdır. Polenli torbaların oluşumu için sadece birkaç nokta seçebilir ve gerisini sağlam bırakabilirsiniz - o zaman üzerinde dişi çiçeklenme oluşacaktır. Fotoperiyodik çeşitlerde çiçeklenme süresi 5-6 haftalık gelişimden başlar. Ateşin hayatının 20. gününden itibaren gümüş ile otomatik çiçeklenen esrar püskürtün.

Önemli Not: Açılana kadar görünen polen keselerini püskürtmeyi bırakmayın. İşlemeyi durdurursanız, torbalardaki polen neredeyse oluşmayabilir Bir püskürtme tabancası kullanın.

Ayrıca önemli: Kolloidal gümüş sigara içilmez. Bitkinizde hem erkek hem de kadın belirtileri varsa, kolloidal gümüş ile tedavi ederken, dişi çiçek salkımlarını örtün, hiçbir durumda gümüşün üzerlerine düşmesine izin vermeyin. En iyi yol: daha sonra sağlığınız için endişelenmemek için bitkiyi tamamen erkeksi yapmak

Etmedim bitkilerim insallah çiçeklenmeye yaklaşırsa denicem riske girmeye değer . Yabancı forumdan alıntı bu makele . Yuotubede izledim gerçektende adamlar aliyor bu suyla tohumları dişi bitkiden . Burdaki amaç disi bitkiyi strese koyup dişi kendisini erkeğe çevirmesi 100% garanti veriliyor

bu konu üzerinde bende araştırma yapıyorum bir sonraki growumda denemede yapacagım daha önce deneyimleyen varsa bilgi verse süper olur

By.CirkinKral

Yeni üye
Senden başkası Türk diye bahsediyor bahsederken. Cokta kasmamak lazim bu konularda .d sen hic grow yaomismiydin reis be .d okuyup okuyup gelip burda özet mi cikariyon acaba jdjdjd
Türk teriminden huylanıyorsun heral de ? Site de 5 6 kisi var senin gibi her iyi olan şeyin önünü kesiyor :) mahalle torbacilarinin yürüdüğü yoldasınız . Guzel şeyler bilgilendirin millete . Sen kafanı yorma milletin yaptığı growa . Araştırmayla herseyi öğrene bilirsin . Growcu olmana gerek yok . Guzel tohum bulduktan sonra herşey olur . Ver suyu ver ilacı en iyi ışığı al tamam . Ama insanların burda herseyi öğrenmesi lazim . Sizin yaptığınız tek şey degenetica ya yani tohumsuza çalışmak .

nasa

Doktor
bu gümüş suyuyla dişileştirme hakkında forumda çok eskilerden açılmış bi konu vardı arkadaş görselleriyle beraber yapımını anlatıyordu galiba öyle hatırlıyorum ama faydalı

By.CirkinKral

Yeni üye
bu gümüş suyuyla dişileştirme hakkında forumda çok eskilerden açılmış bi konu vardı arkadaş görselleriyle beraber yapımını anlatıyordu galiba öyle hatırlıyorum ama faydalı
Tabikide faydalı kanka . Ama bazılarının zoruna gidiyor heralde milletin kendi tohumunu üretmesi. Kimsenin faydalanmasını istemiyorlar . Dalga geçiyorlar. Olayı yanlis yerlere bağlıyorlar .

Vejetatif dönemde sağlıklı bir dişi bitki seçip, bu bitkiden iki klon alırsın. gümüş uygulanacak klona ekstra vejetatif dönem yaşatmaya gerek yok işlem yapabilmek için sadece kök sisteminin gelişmesini beklemek gerekli. bu nedenle bir klonu küçük bir potta bir iki gün iyileşme süresinden sonra direkt 12-12 ışıkla başlatabilirsin. bu klona çiçeğin ilk haftasından itibaren iki hafta boyunca 30ppmlik kolodial gümüş her gün, günde 3 kere uygulanmaya başlarsın. erkek organları 4. haftaya kadar oluşur. emin olmak için polen keseleri çıkana kadar spreylemeye devam da edilebilir ama bence biraz fazla zahmetli. kolodial gümüş uygulanan bitki kesinlikle tüketilmemeli. polenleri diğer dişi klona ister aynı alanda tutarak doğal polenlenme sağlar ister farklı yollar denersin :D ben polenleri bir torbanın içine bitkiyi biraz sallayarak toplayıp sonra bu torbayı dişinin kafasından sallıyorum. works like wonders :D aynı bitkiden iki klon olunca hermalığa zorlandığımız bitkinin herma özelliğini taşıma ihtimalini baskılarsın. illa iki klondan olmak zorunda değil yine de bu yöntem dişi tohum ihtimalini maksimum düzeyde tutar. bol şans.
ppm arttıkcamı kolaylaşıyor işlem yoksa azaldıkcamı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
    Kanka Chat bot: ***** *** ******* *** *** *********