Bitkinin çiçekten sömeğe geçişini nasıl anlarız.?

Brk

Yeni üye
Knk ya sömek dalların arasında ilk belirtiler bi kaç tane pistik görürsün beyaz kıllar gördüğün an bilki çiçeklenmeye girmiştir bitkin ama aytoysa kendi girer photoysa sen sokarsın

Cashh

Doktor
Knk ya sömek dalların arasında ilk belirtiler bi kaç tane pistik görürsün beyaz kıllar gördüğün an bilki çiçeklenmeye girmiştir bitkin ama aytoysa kendi girer photoysa sen sokarsın
Tamam kanka pistiller çıktı bu çiçeğe geçti demek peki sömeğe geçiş işareti ne?

Cashh

Doktor
Auto bile yapacaksan eğitim vermeni tavsiye ederm knk ben şuan iki tane büyüyor hasata az kaldı biri eğitimli biri eğitimsiz aralarındski fark normal bi fark değil
Kanka fotoğraf mümkün mü ikisi farkı için. Kanka bende iki auto yapıcam biri büyük bez saksı ona topping ve lst yapıcam diğeri uzun plastik orta saksı ona topping yapmıyıp sadece lst yapıcam farkı görmek için

Brk

Yeni üye
Knk kelle uçurma yaptın mı çiçeğe girmeden birde lst yapabilirsin youtubede videoları var scrog yöntemide etkilidir bunlara bi bak istersen

Brk

Yeni üye
Kanka fotoğraf mümkün mü ikisi farkı için. Kanka bende iki auto yapıcam biri büyük bez saksı ona topping ve lst yapıcam diğeri uzun plastik orta saksı ona topping yapmıyıp sadece lst yapıcam farkı görmek için

Bu fotoda çok bariz farkı görebilirsin

Türk

Üye
Auto bile yapacaksan eğitim vermeni tavsiye ederm knk ben şuan iki tane büyüyor hasata az kaldı biri eğitimli biri eğitimsiz aralarındski fark normal bi fark değil
Ne egitimi verdigini söylemen gerekirdi. Cesitlerce egitim var. Sen hangisini verdin de bu fark gözlendi??

Cashh

Doktor
Bu fotoda çok bariz farkı görebilirsin
Kanka çok fark etmiş. Teşekkür ederim. Ona göre ekerim. Bu arada bez saksı daki epey yanık yaprak var şu an bende de oldu fazla gübre den sanırım benimki flush attım ama pek işe yaramadı hala yeni sarı ve kuru çıkmaya devam ediyor. Seninkiler neden oldu.?

Brk

Yeni üye
Knk bendede kaç kez unutup sulamada boş suladım sanıp hep gübreli vermişim yandı hep yapraklar flush attım o sebepten iki hafta gecikecek hasat 1. Kğçük olan 16.gün çiçeklenme büyük olan 35. Gün ama 16. Günde olan sömekler daha şiş besin yanığı olduğu için büyük bitkide büyğme sorunu oldu bekliyorum flush attık hayırlısı

Brk

Yeni üye
Bu ikisinin farki egitimle alakasiz. 2. Bitkide büyük bir sorun daha var gibi .d
hiç bir sorunla bir ilgi alakası yok büyük olan saksı boyuru ve eğitmden dolayı dalları çok ve kellesi var küçük olan hiç bir şey yapılmamıs bir bitki büyük bitki küçük olanın şuanki yaşındayken bile dallı ve iriydi eğitmden ve saksıdan ötürü

Türk

Üye
hiç bir sorunla bir ilgi alakası yok büyük olan saksı boyuru ve eğitmden dolayı dalları çok ve kellesi var küçük olan hiç bir şey yapılmamıs bir bitki büyük bitki küçük olanın şuanki yaşındayken bile dallı ve iriydi eğitmden ve saksıdan ötürü
Saksilar kaçar litre?

Cashh

Doktor
Knk bendede kaç kez unutup sulamada boş suladım sanıp hep gübreli vermişim yandı hep yapraklar flush attım o sebepten iki hafta gecikecek hasat 1. Kğçük olan 16.gün çiçeklenme büyük olan 35. Gün ama 16. Günde olan sömekler daha şiş besin yanığı olduğu için büyük bitkide büyğme sorunu oldu bekliyorum flush attık hayırlısı
Aynı durumdayım kanka hep yandı tepeden alttan yapraklar sömekler büyümüyor ortaklardan bazıları kurudu tabi Işık 15 cm yaklaşmış onunda etkisi var birde ben erkek çiçeğe giriyor diye kestim hem stres stres yalan ettim iki cins bitkiyi :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **