Bitkimi yorumlarmısınız ?

istr

Ordinaryüs
Autoya yapılmaması gereken çoğu şeyi yapmışsın kanka, güzel bi ışık ve eğitimle devam etsen güzel olabilirdi, çok zayıf ve ince kalmış ama verime fazla önem vermediğin belli olduğu için kendi halinde mutsuz ama iyi bi bitki kanka, hasatın bol olsun

A Lone

Kıdemli Üye
Eline sağlık kankam . sanırım hiç dokunulmaması gereken bir bitki sanırım bu kenevir yani yaprak falan almamak gerekiyor . budlarinin küçük kalması birazda budama stresin den olabilir

Autoya yapılmaması gereken çoğu şeyi yapmışsın kanka, güzel bi ışık ve eğitimle devam etsen güzel olabilirdi, çok zayıf ve ince kalmış ama verime fazla önem vermediğin belli olduğu için kendi halinde mutsuz ama iyi bi bitki kanka, hasatın bol olsun
Teşekkür ederim kardeşim ben biraz adetli yaptığım için çok dokunma imkanım olmuyo

Kızmıyorum kankam gozlemliyorum . buradada bitkilerinde isi ışık stresi var sıcaklığı düşür yada ışığı kaldır . yada revive al 1lt 1ml ile başla 1lt 4ml verene kadar çık zaten 2 sulamada stres kalkar .
Teşekkür ederim kardeşim bişey sormak istiyorum şimdi bendeki ışıklar hps 20/4 çalışıyor ışıklar kapandığında klima hala çalışıyor invertor klima ama ışıklar kapandığında ani bı ısı düşüklüğü yaptığı için mi ısı stresi oluyor sence ?

A Lone

Kıdemli Üye
Teşekkür ederim kardeşim bişey sormak istiyorum şimdi bendeki ışıklar hps 20/4 çalışıyor ışıklar kapandığında klima hala çalışıyor invertor klima ama ışıklar kapandığında ani bı ısı düşüklüğü yaptığı için mi ısı stresi oluyor sence ?
Yüksek sıcaklık kankam bu ışıkların ayni kalsın sıcaklığını olc açıkken ışık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • A ax-b:
  • C clackster:
  • C clackster:
    ****** ******** ******** ** **** ********* ***** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ** ******* **** ***** ****** ********** ******* ******* hahahaha** ******** ******** ** **** ********* ***** **
  • C clackster:
  • C clackster:
    ***** **** hahahaha * ****** ******** ****** ******* ** ****
  • 420always 420always:
  • 420always 420always:
    **** ******* ***** ******** ******** ******* ******* ****** ***** **** ***** ******** ********
  • A ax-b:
    ***** ******* ****** **** **** * ***** **
  • C clackster:
    **** ******* ***** ******** ******** ******* ******* ****** ***** **** ***** ******** ******** ***** ******* *** ******* *** ***** ******** ********* ****** **********
    ***** hahahaha* **** *** ********** **** ** ********

***** **** hahahaha * ****** ******** ****** ******* ** ****
    ***** ***** ***** * ******* *** ********** ****** *** ****** *** **** hahahaha** ********** ** ********** hahahaha **** ******* ***** ******** ******** ******* ******* ****** ***** **** ***** ******** ********
    hahahaha** ***** ******* ******** **** ******* hahahaha*** hahahaha**** ***** *****
    ******** ***** ****** hahahaha**** *** hahahaha* ** ******* ********
  • 420always 420always:
  • 420always 420always:
    hahahaha ***** *** hahahaha
    ****** *** ******* *** ********** ***** ****** hahahaha ***** ********
  • 420always 420always:
    ******* ** ********* **** ******** ***** ***** hahahaha*** *****
  • 420always 420always:
    ***** ****** hahahaha ********** ********* ** ******* **** ********* **** ****** ********* hahahaha ******* ******** *** **** ******** *******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ***** ********* **** ** ***** ****** hahahaha ****** *****
  • 420always 420always:
    420always 420always: ****** ******** ***** ** *** ***** ****** ***** ** ***** *** *****