Bitkimi bir hayvan yemiş fikir ve öneri bekliyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19929
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19929

Guest
Arkadaşlar 2 bitkimden birininin tam kafasını bir hayvan yemiş bitkiyide yatırmış ne yediğini çözemedim kedi köpek değil. Yediği yere tüyleri takılmış beyaz çok çok ince tüyler. Şimdi ben ne önlem alabilirim dikkat çektirmeden diğer bitkimi korumak için. Sağlam olanı lamba altına alsam sorun olur mu lamba elimde Magicte satılan 2x55w neon var 9500lümen yazıyor. Yada dışarıda mı kalsın çok üzgünüm çok

Ü

Üye silindi 19929

Guest
Bitkim 9 gündür çiçekte toplam 49 günlük

Ü

Üye silindi 19929

Guest
Peki ne yapabilirim dostum. Balkona alabilirim saksıyla gömmüştüm dışarıya ama balkonum çok güneş almıyor 2-3 saat anca alıyodur. Yada hayvanları kaçırak bir fikirde uygulayabilirim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum balkonda belli ki kuslar dadanmis. Etrafini korumaya al veya hani su tarlalarda korkuluk derler ya ona benzer bir sey yap.

Ü

Üye silindi 19929

Guest
Balkonda değil ki kanka. Dışarıda bahçede yere gömülü. Bulunduğuyerede korkuluk yapamam dikkat çeker

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet haklisin dikkat ceker ben balkonda diye anladim, bilemiyorum nasil koruyacagini.

Ü

Üye silindi 19929

Guest
Biraz araştırma yaptım keskin olduğu için bitkinin etrafında birkaç kaba sirke ve birer dilim limon koymayı düşünüyorum ha hayvan saksıya dökerse ozmn ne yaparım bilemiyorum. Telde uygun değil benim için kanka çok iyi bir önlem aslında ama yeri müsait değil

Cashh

Doktor
Biraz araştırma yaptım keskin olduğu için bitkinin etrafında birkaç kaba sirke ve birer dilim limon koymayı düşünüyorum ha hayvan saksıya dökerse ozmn ne yaparım bilemiyorum. Telde uygun değil benim için kanka çok iyi bir önlem aslında ama yeri müsait değil
Benimde bahçede koruma yı nasıl yapabilirim diye düşünüp duruyordum şimdilik bir tel sepet koydum ince demir ama sepet arasından yine de kafa çıktı nasıl hem hayvan dan korusam ve dikkat çekmese düşünüyorum hala

Gaga

Üye
Kanka tel uygun değilse yere sırık sapla 3 tane. Sırıkların etrafına misina dola.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • psychdelicman psychdelicman:
    **** ** ******** ** ****** *** ** * ****** ****** **** ***** ******** ******
  • G gardastohumlazim:
  • psychdelicman psychdelicman:
  • H Holland*:
  • F Fısfısss01:
    hahahaha*** ** *******
  • F Fısfısss01:
    hahahaha***
  • D despotdes:
  • H Holland*:
    **** ****** ****** hahahaha******* *******
  • G gardastohumlazim:
    ******* ***** ***** ****** ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    ********** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** ***** ******* **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
    C clackster: ******* hahahaha ********** **