Bitkimdeki sorun nedir bilenler yardımcı olsun lütfen

cikolatadam

Yeni üye
5D55521F-2C18-4C06-B0FF-4C406CB0F360.jpeg
Arkadaşlar bu bitkimdeki problem nedir sizce suan 30günlük. Topraktan çıktıgındada degişik yaprak üretiyordu.bi kurtcuk dadandı baya zarar verdi şimdi ondan kurtuldum bir haftadır.bu sarımsı lekeler çıkmaya başladı. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Tür gırl scoot cookıes

R

Ripley'sOG

Guest
-Genetik olarak yaprak oluşumları evet farklı
-Bitkinde ağır böcek sorunları var,zararlarılar için growshoplarda bulunan anti böcek ilaçlarına bakmalısın
-Bundan önce dadanan böceğide öğrensen çok faydası olurdu karanlık zamanda yaprak altlarına bakabilirsin.
-Larva istilasıda olabilir gözlerin toprak zemininde olsun

kolay gelsin

cikolatadam

Yeni üye
Bi tırtıl yeşil renkte 7-8 tane imha ettim sorun azaldı durdu gibiydi ilaçta uyguluyodum. Tam ondan kurtuldum derken bu yapraklardaki renk degişimi çıktı meydana. Genetige gelince aynı genetikten 3 tane bitkim var gayet saglıklılar biri sömek aşamasında gayet güzel ilerliyor süreç. bu topraktan çıkışından itibaren degişik yaprak üretiyordu zaten. İlk defa karşılaşıyorum garip

S

silas

Guest
Onlar yaprak güvesi, etrafta asma, gül ağacı falan varsa onlardan bolca gelir. Neem oil yağı al 1 lt 4-5ml yaprakların altına üstüne püskürt, haftada 1 tekrarla, sömeklere sıkma. uygulamayı gölgede yap, bitkiyi 2 saatte kurusun fazla ıslak bırakma.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ********* ***** **
  • T Turco:
    **** ********** ****** * **** ********** ** *** ****** *** **** ****** ******* ********* ***** ********** ** **** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha** ******** hahahaha*** **** ********* ***** ***** ** *** hahahaha** *****
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** ** ********** *** ******* ****** ***** ********** ***** **** ***** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
    Houp53 Houp53: ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha ****...