Bitkimde haşere var, acil yardım lütfern

Regu

Kıdemli Üye
Kankam ben normalde haşerelere ve çeşitli hastalıklara önlem olarak Neem oil kullanıyorum bu sebeple böyle birşey yaşamadım daha önce, demin deneyimli bir grower olan Altınpipoya sordum Önlem amaçlı bu Neem oil işe yarıyor ama acaba haşereler geldikten sonra da iş yapar mı dedim yapar tabiki ışıkları kapattıktan sonra Neem oil sıksın vantilatörü çalıştırsın dedi kolay gelsin şimdiden ürünü growkentte bulabilirsin ve sadece hastalık olduğunda değil her hasatın da Önlem amaçlı kullanabilirsin

mokokoo

Üye
Kankam ben normalde haşerelere ve çeşitli hastalıklara önlem olarak Neem oil kullanıyorum bu sebeple böyle birşey yaşamadım daha önce, demin deneyimli bir grower olan Altınpipoya sordum Önlem amaçlı bu Neem oil işe yarıyor ama acaba haşereler geldikten sonra da iş yapar mı dedim yapar tabiki ışıkları kapattıktan sonra Neem oil sıksın vantilatörü çalıştırsın dedi kolay gelsin şimdiden
ek olarak https://sagligabiradim.com/tarcinin-bitkiler-icin-6-onemli-faydasi/

Dori

Yeni üye
Kankam ben normalde haşerelere ve çeşitli hastalıklara önlem olarak Neem oil kullanıyorum bu sebeple böyle birşey yaşamadım daha önce, demin deneyimli bir grower olan Altınpipoya sordum Önlem amaçlı bu Neem oil işe yarıyor ama acaba haşereler geldikten sonra da iş yapar mı dedim yapar tabiki ışıkları kapattıktan sonra Neem oil sıksın vantilatörü çalıştırsın dedi kolay gelsin şimdiden
Un biti denilen böceklenmelerde neem oil öneriliyor araştırdığım sitelerde ama, bu beyaz ve kanatlı olduğu için uçuyor.

Regu

Kıdemli Üye
Un biti denilen böceklenmelerde neem oil öneriliyor araştırdığım sitelerde ama, bu beyaz ve kanatlı olduğu için uçuyor.
Kanka dediğim gibi sorduğum adam şuan chatte aktif nicki Altınpipo ona sorabilirsin de ben Neem oilin çözebileceğini düşünüyorum

Regu

Kıdemli Üye
Bir günde biri konu açmıştı saksıda kırkayak var ne yapayım bunu ordan oraya gidiyor diyo shskshsjsnsn

Regu

Kıdemli Üye
kanak 7 btkiden 1 tanesinde oldu, anlamadım gözümün önündeki bitki birde direkt sömegin icinde yuva yapmıs kendine yemiş bitirmiş cicek böyle sümüksü bi hale gelmiş reis nası bi yaratıksa artık
O böcek varya manyak olmuştur keşke onu da besleseydin bi kavanozda djsksjsjsjsj

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Neem yağı kullan çiçeğe almadan 2 3 kere uygulama yaparsan sorun büyük ölçüde çözülür.. someklenmede kullanılması tavsiye edilmez çünkü tad aroma ve icimini etkiliyor böcekler konusunda etkili sonuç alırsın

Pianissimo

Yeni üye
Arkadaşlar kırmızı örümcek adlı haşere eğer sarı renkli ağ örmeye başlarsa o sömeği imha edin. Aksi takdirde tüm bitkileri istila edecektir. Biz açık alanda biber yetiştiriciliğinde komple biber dalını kökten söküp yok ediyoruz. Çünkü ınsektisitlerle bile gücü yetmiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ****** ******* hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ******* ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ********** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ** ******** ******* hahahaha*** *** ****** ****** **** ********* ****** ******** **** ******** **** ***** hahahaha*** ** ***** ******* ***** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha*** ***** **** ***** ********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******* ***** hahahaha********** ***** **** ***** ********
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ********* hahahaha *** ********* ***** ****
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha* ****** ***
  • bandaleros bandaleros: