Bitkim nedir sizce ?

Ceyrancı

Yeni üye
Ben sipariş verirken tohumları artık diye hatırlıyordum ama fem sipariş vermişim ben bunu 55 günde anladım sömek yapmayınca 60.gununde 12/12ye çektim şuan bitkiler 89 günlük ancak genetik değil gibi normal kenevir gibi ilk growum bi bakarmisiniz sizce bitki ney?

Ü

Üye silindi 23655

Guest
Sativa olduğu belli ama genetik için üstadların bakması lazım bol hasatlar

nasa

Doktor
Ben sipariş verirken tohumları artık diye hatırlıyordum ama fem sipariş vermişim ben bunu 55 günde anladım sömek yapmayınca 60.gununde 12/12ye çektim şuan bitkiler 89 günlük ancak genetik değil gibi normal kenevir gibi ilk growum bi bakarmisiniz sizce bitki ney?

genetiği anlayan bordoberelidir

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Son döneminde 4 ml çizelgesi öneriyo yanına biobiz topmax budcandy gibi bloom gübreleri ekle durumun varsa

Ceyrancı

Yeni üye
Sativa bitkisi thc sağlam üretirmi cbd bakımından zengin diyorlarda reis acemiyim alıştık ne olduğuna bakmadan içmeye

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Topmax ve bloom u 4 ml çıkar keçi boynuzu ekle litreye 5 ml sativa bitki enerjik canlı kafa verir indika agır oturturan kafa cbd dönüşümü geç hasatta olur hasatı geciktirirsen thc cbd dönüşür pistiller yüzde yüz kızardımı thc üretmez olan thc cbd olur sen boş ver bu cbd thc sativa indikayı şimdi yetiştirmeye örenmeye odaklan devam ettirirsen yetiştirmeye hepsini örenicen zaten ben ufaktan açıkladım sana daha fazla kafa karışılığı yapar şuan sana

Ceyrancı

Yeni üye
Ne zaman hasat almayım reis dediğin gibi bu kadarda bile kafam karıştı ben kesin gec alırım keçi boynuzu dediğin marketten normal keçi boynuzu pekmezimi vereyim 5ml

Ceyrancı

Yeni üye
Reis ben gübreyi 3ml bio grow 3ml bio Bloom 3ml top max 1.5 ml cal mag veriyorum napim bunu bıdahaki gübrede bi senide yoruyorum ama kusura bakma

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Markettekide olur. Bulabilirsen keçiboynuzu özü bulamassan markettekine dayan pistilleri yani çiçekteki beyaz kılları izle onlar yüzde yetmişlerde kırmızıbolucak en basit hasst yötemi burdakilerin çoğu mikroskopla bakıyo sende bakabilirsin benburaşmıyom sana dedimi yapıp pistil takibi yapıyom son ongün kalavgübreyi kes flush devresine geç iki flıs yolu var burda çogunluk birini yapıyo ikisinide açıklıyım san bir son on onbeş gün kala sadece keçi boynuzu verip kalan gübreyi kullanmasını sağlamak iki saksı ağılığının üç kat ph si ayarlamış su ile bitkiyi yıkamak kurumasını bekleyip iki yada üç gün karanlıkta bırakıp baltayı vurmak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
    S SuperKafa: ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** *********...