Bitkim herma çıktı önerinizzz....????

defendant

Yeni üye
Kankalar kabinimdeki bitkinin biri herma çıktı henüz çiçeklenmenin tam 3. haftasında ve yanılmıyosam keseciklerden bi taneside patlamış tozlaşma olmuş olabilir ama hayırlısı diyelim artık bugün fark eder etmez balkona attım bitkiyi. ama merak ettiğim tohum için balkonda yetiştirmeye dewam etsem bu mevsimde çiçeklenme dewam edermi gündüz sıcaklıklar artmaya başlıyo ama bilemedimmmm...???

köfteci

Yeni üye
temizleyebilme şansın varsa temizle eğer çok yayılmışsa yapacak birşey yok diğer bitkilerden ayırman iyi olur.  tohumlarını değerlendirebilirsin önceki growlarımdan herma bitkiden elde ettiğim tohumları bir kaç sefer kullandım gayet güzel sonuçlar aldım erkek çıkan patlamayan tohum denk gelmedi daha.

defendant

Yeni üye
Kanka ayırdım zaten balkona attım çok fazla temizlemek riskli önemli olan bu mevsimde balkonda çiçeklenme dönemini tamamlarmı o konuda kararsızım. Neyse yapcak bişey yok deneme yanılma yapcaz anlaşılan. Teşekkürler...

Coban

Üye
Yaşadığın yerin iklimi ne durumda bilemiyorum ama eğer balkondaki sıcaklık 30 derecenin üzerine çıkmıyorsa gayet tabi büyümeye devam edecektir.

köfteci

Yeni üye
Cvp: Bitkim herma çıktı önerinizzz....????

defendant' Alıntı:
Kanka ayırdım zaten balkona attım çok fazla temizlemek riskli önemli olan bu mevsimde balkonda çiçeklenme dönemini tamamlarmı o konuda kararsızım. Neyse yapcak bişey yok deneme yanılma yapcaz anlaşılan. Teşekkürler...

kanka senin balkonun kaç derecedir ne kadar güneş alır açıkmı camlımı onu bilmek zor bitkinin gelişimi için gerekli koşulları sağlarsan neden gelişmesin amaç zaten tohum yapmasını beklemek.

Mübarek

Yeni üye

defendant' Alıntı:
Kanka gündüzleri 15 derece civarlarında balkonum açık teras. güneş alıyor ama sıcaklık düşük

bro , 3 gün önce herma olan bitkim makası vurdum eğer çok fazla erkek organ yoksa , çok fazla sorun çıkartmıyor şu an 23 tane tohum çıkardım koca bitkiden hepside dişi diye düşünüyorum hasata çok bir eksisi olmadı tohum oldu o kadar ama başka dişi olan bir mekan da koyma yeter ayrıyetten 15 derece büyümesi için baya yavaş bir şey yapabiliyorsan 7/24 sıcak kalmasını sağlıcak ir düzenek kur onun dışında bu mevsimler de sömeklenmeyi tamamlar kesin diye düşünüyorum

ack_zxs

Yeni üye

moral bozmak gibi olmasın ama herma bitki kendi kendini de döllediği için sömekleri az oluyor ve kafası pek yok.

defendant

Yeni üye
Kanka herma bitkinin kafa yapmasını beklemiyorum ama en azından tohumlarını alabilmekti amacım. Bi arkadaşıma verdim götürdü bitkiyi üzerine sera gibi küçük bi naylon ve çerçeveyle kapatacak bakalım sonuç ne olacak. İşin kötüsü herma bitki diğer 3 dişi bitkiyi tozlamış kızlar tohumlandı 2 sinde thc üretimine dewam ediyo ama bitkinin biri henüz thc üretimine başlamadı elimdeki kızların sonucunu beklemedeyim

hakan01

Yeni üye
Thc üretir yinede kanka çok kez ful tohumlu hatay haze içip çarpildigimiz bilirim bitkinin potansiyelini bi miktar düşürür evet ama kafa yapmaz diye bişey yok. İyi bakılmış bitki tohumluda olsa torbacidan aldigin bitkiye 5 basar.

defendant

Yeni üye
Biliyorum kanka onda hem fikiriz ama. Örnekle %20 thc li 100 gr sigara almak varken % 17-18 thcli 80 gr çıkmasını istemedim hemen ayırdım bitkiyi ama gecikmişim. Herma çıkan bitkimde yöremizin yayla sigaralarından ben **** içirdiğim arkadaşlardan 2 fişekte yamulmayanını görmedim daha ::)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ****** hahahaha ******** ***** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha**** ********** *** ********** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** *** ******* ***** ***** *** ********** ********** *** *** ****** ********** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* ********** ** ***** ******* **** ****** ***** ******** ******* ******** ******* ** ******** ******** ***** ** ******* hahahaha** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ***** *** ******* *** ***** **** ********** ***** ********* *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • R RainGrow:
    ***** ** ****** ***** ****** ** hahahaha ***** ******* ****** ****** hahahaha* ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha** hahahaha***** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* *** hahahaha ******* *** *******
    +2
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • K keyifpezevengi:
    ****** ****** **** **** ***** ******* ****** ** hahahaha*****
  • Probis Probis:
    *** ****** *** *** ***** **** **** ***** ******* ******* hahahaha**** ******** ******* *** *** *** ********
    +1
  • GrowX GrowX:
    **
  • B bongalov:
    ******* hahahaha*** hahahaha** ***** ********** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ****** **** ***** ** ***** ****** **** ****** ****** ** ******* *********
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* ****** ****** **** **** ***** ******* ****** ** hahahaha*****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ********* ****** ** * ******* * **** ********** *** ******** ***** ***** **** ** ******** ***** * ******* * * ****** ********** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** **** ******** ******* ****** ** *****