Bitkim Çiçeğe Girmiş mi?

Jebitta

Yeni üye
Hacılar selamlar,

Bir kaç gün önce sohbet panelinde bitkilerimin fotoğraflarını paylaştığımda bir hacım bitkilerimin çiçeğe girmiş olduğunu söyledi. Halbuki tohumlarım zamanında almış olduğum sigaradan çıkan tohumlardı. Yaklaşık 1. aylarını daha doldurmadan çiçeğe girdiklerini düşünürsek ben tohumların auto olduğunu yorumladım. O yüzden de 18/6 ışık periyodunu değiştirmeden çimlenme lambasını çiçeklenme lambasıyla değiştirdim. Fakat şimdi tekrar sohbet panelinde bir konuşmada çiçeğe girmediği söylendi. Kafam epey karıştı.

https://ibb.co/7kKDSFX
https://ibb.co/qx3X5tG

Çiçeğe girip girmediğini teyit etmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sevgiler.

emreymann

Yeni üye
Knkam yakın ve net fotoğraf olsaydı anlaşılırdı ben böyle göremedim pek ama tepede yada dal birleşim yerlerinde beyaz tüy gibi pistiller çıkmaya başladıysa girmiş demektir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
  • H hussii:
    ****** ***** ********** ******* **
  • O obeb:
    ********* ***** **** **
  • O obeb:
    O obeb: ******* ****** ******* ******* *****