Bitkilerin durumu hakkında

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23835

Guest
4 adet auto bitkim var 35. Gundeler daha çiceklenmeye girmediler 18/6 da devam ediyorum.
İşık 300w cob+ 50w 4 adet torch ledim var kapakları sökük.
Nem makinem mevcut
Karbonfiltre daha aktif etmedim koku çok yok.
Çiceklenmeye geçtigimde torch sarı işik eklicem devam etcem growa.
Biobizin sadece bio growunu veriyorum.birde calmag veriyorum arada Genel bi paylaşmak istedim bitkilerin durumu hakkinda yorum yaparsaniz sevinirim.

10 gün daha bekle . Stres yaşatma . Eğer çiçeğe girmezse, saat periyodunu 12/12 ye çevir bitkin auto olmayabilir. Suanlik erken birşey demek için. Eğer girmezse dediğim gibi yaparsin. 10 gün sonra da çiçeğe girmez ise. Kelle almanı şiddetle tavsiye ederim. Kelle alırım sonra karanlığa çekerim bitkiyi. 2 stresi bir arada yasatirim bitkiye hem fazladan kelle almış olursun.

@Kolaydeğil Dostum bitkilerin gayet sağlıklı kendi bitkilerimle kıyaslarsam aynı süreyi gördüler ama seninkilerin 3 te 1'i hızda geliştiler.Bunun sebebi sadece cob led verdim.Cob led'lerin beyaz ışık spectrumu biraz zayıf.Torch led sipariş verdim 2 tane onlarla destekleyeceğim. @Çılgınhamsi ile aynı yönde yorumum birazcık bekle.

higthead

Jolly Green
4 adet auto bitkim var 35. Gundeler daha çiceklenmeye girmediler 18/6 da devam ediyorum.
İşık 300w cob+ 50w 4 adet torch ledim var kapakları sökük.
Nem makinem mevcut
Karbonfiltre daha aktif etmedim koku çok yok.
Çiceklenmeye geçtigimde torch sarı işik eklicem devam etcem growa.
Biobizin sadece bio growunu veriyorum.birde calmag veriyorum arada Genel bi paylaşmak istedim bitkilerin durumu hakkinda yorum yaparsaniz sevinirim.

Dostum az sabır çiçeğe hazırlanıyor bitkin. Dalların altında beyaz pistiller varmı?

@Kolaydeğil Dostum bitkilerin gayet sağlıklı kendi bitkilerimle kıyaslarsam aynı süreyi gördüler ama seninkilerin 3 te 1'i hızda geliştiler.Bunun sebebi sadece cob led verdim.Cob led'lerin beyaz ışık spectrumu biraz zayıf.Torch led sipariş verdim 2 tane onlarla destekleyeceğim. @Çılgınhamsi ile aynı yönde yorumum birazcık bekle.
Torch bitkiyi coşturuyor beyazları . Denedim farkı yaşatıyor . Cob a en güzel destek fiyat açısından torch

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Brolar bitki 40. Gunde ortalama ama daha çicege girmedi muhtemelen photo çikcak. 10 15 gun icinde 12 12 ye alip devam edicem.. işik ta cob led evet bence de veg doneminde cok etki etmiyor beyaz isiktan dolayi. O yuzden ik 1 ay sadece 300 w torch kullandim toplam 6 adet. Simdi ilave olarak cob ledi ekledim ciceklenme zamani yaklaşiyor diye.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
okadar hava giriş çıkış fanları ile nemi nasıl sabit tutabiliyorsun. max ve min nem değerlerin nelerdir.?
Bro benim o fanlardan 4 tanesi aktif şu an o da iceri hava saglasin diye ve nem makinesinin buharini dagitiyor fana yaklaştirdim ortalama 50 80 arasi degisiyor. Disari hava cikisi kapali fanlarin. Cunku karbonfilitreyi aktif edicem koku cikmasin diye. Eger hava cikisi olursa onun bi anlami kalmaz ondan su an sadce iceri hava girisi sagliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** ****** hahahaha* ******** *** ****** ***** ******* hahahaha ******** ***** *** ******* **** ***** ** *** ********** ***** ********** **** ***** ********** ***** ** hahahaha* *** ** ***** ***** hahahaha **** **** ********** * ***** *** *******
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** ***** * ********* ******** ***** *** ******* hahahaha* *** ** *** ***** hahahaha* ** ****** ****** *********
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha*** **** ** *** ****** ********* ***** ****** hahahaha* ******** *** ****** ***** ******* hahahaha ******** ***** *** ******* **** ***** ** *** ********** ***** ********** **** ***** ********** ***** ** hahahaha* *** ** ***** ***** hahahaha **** **** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha***** ** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    **** *** **** ***** *** *** ********* ****** ****** hahahaha ****** ***** ****** ** ******** hahahaha*** **** ** *** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** **** ****** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ******* ********** *** **** ***** *** *** ********* ****** ****** hahahaha ****** ***** ****** ** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ******** hahahaha* ** ******** ** ****** ***** **** * * **** **** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** ****** *** ******* ********* *** ******** hahahaha* ********** *** *** ******* ******** ****** *** ******** **** ****** ********** ******* ********* hahahaha** ******* ******* ******** *** ***** *** **** ****** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ******* ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* ****** ******* ********** *** **** *** hahahaha* ******** ****** *** ******* ********* *** ******** hahahaha* ********** *** *** ******* ******** ****** *** ******** **** ****** ********** ******* ********* hahahaha** ******* ******* ******** ***
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** **** ****** ***** *** hahahaha** ******* ********** ********* *** **** ****** **** ******* *** ***** ****** **** ********
  • T terbiyeligunahkar:
    ** ****** ******** ******** ** ***** **** ****** ******* ********* ** ****** ********** ***** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** ** ******** ***** ****** ******* hahahaha ****** ********* hahahaha******** ******** hahahaha* ** ******** ** ****** ***** **** * * **** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** *** ***** ******** ** ******** ***** ****** ******* hahahaha ****** ********* hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ********** ***** ** ****** ******** ******** ** ***** **** ****** ******* ********* ** ****** ********** ***** ******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********* ******* ********* hahahaha** ****** **** ******** ******** ******* hahahaha ******** ***** ***** ********* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** ********** ****** ****** *** ** ******** ****** ***** ****** ***** ****** ** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha* **** ** **** ******** *** ********** ***** **
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ***** ******** ** ***** ** ****** ** ** ***** hahahaha ******* **
    +1
  • Night owl Night owl:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** ********* **** ******** hahahaha ***** ******** ** ***** ** ****** ** ** ***** hahahaha ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** *** ******* ********** **** *** ********* ********* *** *** hahahaha ***** *** *** ***** **** hahahaha***
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* *** **** hahahaha* ********** ******** ********* ***** ****** ** ******* ****** ***** ******* ***** **** ****** ***** *****
    T terbiyeligunahkar: ********* *** **** hahahaha* ********** ******** ********* ***** ****** ** ******* ******...