Bitkilerim nasıl sizce ?

Ü

Üye silindi 35142

Guest
Merhaba, bitkilerinizin yapraklarından anlaşılacağı üzere gayet mutlular. Bitki yaprakları da İndica olduğunu gösteriyor, Bazı yapraklar Türk-İndica türüne de benziyor.
Dişi olduğunu yazmışsınız, fotoperiyodlar mı? Henüz günlük ışık süresi 13 saat 18 dakika, çiçek göstermeye başladılar mı?

Bar

Kıdemli Üye
Merhaba, bitkilerinizin yapraklarından anlaşılacağı üzere gayet mutlular. Bitki yaprakları da İndica olduğunu gösteriyor, Bazı yapraklar Türk-İndica türüne de benziyor.
Dişi olduğunu yazmışsınız, fotoperiyodlar mı? Henüz günlük ışık süresi 13 saat 18 dakika, çiçek göstermeye başladılar mı?
Bu bana eski yerli türü gibi geldi de.
Fotoperiyodlar temmuzda ektim. Dişiler disilik organi verdiler yani pistilleri attilar ama daha henuz cicege girmediler

Ü

Üye silindi 35142

Guest
Bu bana eski yerli türü gibi geldi de.
Fotoperiyodlar temmuzda ektim. Dişiler disilik organi verdiler yani pistilleri attilar ama daha henuz cicege girmediler
dişilik organı gösterdiği ilk gün çiçeklenme başlangıcıdır. sonra sömekler zaman içinde dolar. Bu tarih standart tohum yetiştirenler için önemlidir, erkek bitkileri ortamdan kaldırmak için. Yabancı forumlarda çiçeklenme başlangıcını 13 açık / 11 kapalı olarak başlatanlar var, etkisinin iyi olduğunu yazanlar da var.
Demekki outdoorda da çiçeklenme başladı-başlayacak.

Bar

Kıdemli Üye
dişilik organı gösterdiği ilk gün çiçeklenme başlangıcıdır. sonra sömekler zaman içinde dolar. Bu tarih standart tohum yetiştirenler için önemlidir, erkek bitkileri ortamdan kaldırmak için. Yabancı forumlarda çiçeklenme başlangıcını 13 açık / 11 kapalı olarak başlatanlar var, etkisinin iyi olduğunu yazanlar da var.
Demekki outdoorda da çiçeklenme başladı-başlayacak.
Valla ustam dedigin dogrudur zaten gecen sene disilik organi gosterdiginde bi sure sonra bitkilerin ortasinda calyxler cikmaya baslamisti iste dedigin gibi. Erkekleri kaldirdim reis bu gun 8 de hava karardi benim bitkiler iyi hele bi tane varya her yerinden dal firkirmis o kirilmisti ortadan bende kestim egitim verdim boyle guzellik ortaya cikti daha iyi yapmisim valla kirildigi iyi oldu.. obur bitkide saglam olcakta suan yasadigim sativa kafasi gibi kafasi olsa iyi olurdu ya. Indica bayiyo yerinden kaldirmiyo sativa enerjik yapiyo ondan.. o zaman benim ciceklenme basladi hayirlisi olsun kankam :)

Bar

Kıdemli Üye
Yarasa gubresi verdim gecen gubre verisimde bi kere .sonra costular valla.. bu arada bunlardan biraz ufak boylu bitkim var oda disi ama yapraklari asagi bakiyo bunlar gibi degil sanki kusmus gibi bitki nedenki salmis yapraklari

Ü

Üye silindi 35142

Guest
Valla ustam dedigin dogrudur zaten gecen sene disilik organi gosterdiginde bi sure sonra bitkilerin ortasinda calyxler cikmaya baslamisti iste dedigin gibi. Erkekleri kaldirdim reis bu gun 8 de hava karardi benim bitkiler iyi hele bi tane varya her yerinden dal firkirmis o kirilmisti ortadan bende kestim egitim verdim boyle guzellik ortaya cikti daha iyi yapmisim valla kirildigi iyi oldu.. obur bitkide saglam olcakta suan yasadigim sativa kafasi gibi kafasi olsa iyi olurdu ya. Indica bayiyo yerinden kaldirmiyo sativa enerjik yapiyo ondan.. o zaman benim ciceklenme basladi hayirlisi olsun kankam :)
Bar Dostum, zaman içinde ben de çeşitli kazalardan sonra bitki ile ilgilenince, bitkinin kendine göre güçlenip güzel çiçekler verdiğini fark ettim. Elindeki tür Türk-İndica ise aslında şanslısın, ruhsal ve bedensel tedavi edici etkisi vardır. İlk sigarada biraz enerjik etki verebilir ama 2 ve 3 te koltuktan kalkmak istemeyebilirsiniz. Sanırım, çok İndica etkisi olmaması için pistiller %35-%50 kahverengileşince hasat deneyebilirsiniz, %50 den daha yoğun kahverengi pistil durumunda thc azalıp cbd artabiliyor.

Ü

Üye silindi 35142

Guest
Yarasa gubresi verdim gecen gubre verisimde bi kere .sonra costular valla.. bu arada bunlardan biraz ufak boylu bitkim var oda disi ama yapraklari asagi bakiyo bunlar gibi degil sanki kusmus gibi bitki nedenki salmis yapraklari
En arkadaki yaprakları aşağı inmiş olan bitki sanırım iyi hava almıyor, toprak veya saksı drenajı da iyi olmayabilir. diğer tarafta ilk sıraya almayı deneyebilirsiniz.
Bunun yanında, bitkiler bahçe atık su giderine çok yakınlar, deterjan, kimyasal vb. şeylerden çok çabuk etkilenebiliyorlar, atık su giderinden uzaklaştırmanızı öneririm, yükseltmek de işe yarayabilir.

Bar

Kıdemli Üye
Bar Dostum, zaman içinde ben de çeşitli kazalardan sonra bitki ile ilgilenince, bitkinin kendine göre güçlenip güzel çiçekler verdiğini fark ettim. Elindeki tür Türk-İndica ise aslında şanslısın, ruhsal ve bedensel tedavi edici etkisi vardır. İlk sigarada biraz enerjik etki verebilir ama 2 ve 3 te koltuktan kalkmak istemeyebilirsiniz. Sanırım, çok İndica etkisi olmaması için pistiller %35-%50 kahverengileşince hasat deneyebilirsiniz, %50 den daha yoğun kahverengi pistil durumunda thc azalıp cbd artabiliyor.
Ben son zamanlarda hep indica ictim yatirdi biktim o yuzden o kafadan enerjik kafa ariyorum kankam evet bunlarin tohumu yerliydi dedigin gibidir o zaman. Tamam ben oyle yapmaya calisayim aslinda epilepsi ve psikiyatri hastasiyim ama enerjik kafayi ozledim hep yatirmasi bunaltiyor adami

Bar

Kıdemli Üye
En arkadaki yaprakları aşağı inmiş olan bitki sanırım iyi hava almıyor, toprak veya saksı drenajı da iyi olmayabilir. diğer tarafta ilk sıraya almayı deneyebilirsiniz.
Bunun yanında, bitkiler bahçe atık su giderine çok yakınlar, deterjan, kimyasal vb. şeylerden çok çabuk etkilenebiliyorlar, atık su giderinden uzaklaştırmanızı öneririm, yükseltmek de işe yarayabilir.
Yok aslinda o gun evde boya oldugu icin boyaci gormesin diye indirdim asagiya aslinda ustte oluyo bitkiler gunes goren yerde ve boyle deterjan felan yok aslinda. Evet saksi biraz kucuk yogurt kovasinda bide baktim gecen baya kurumus toprak inceledim hava almiyor gibime geldi benimde. Bide susadiklarinda hepsi iniyo galiba dun oburkulerde indiydi yarasa verdim tekrar kalktilar. Simdilik iyi gidiyo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******