Bitkilerim genel olarak yavaş büyüyor sorun nedir sizce ?

medley

Yeni üye
evde değilim kanka şu an ama en başından beri aynı ışığın altında tutuyorum ben de
ışık kotu deıl kardeşim ama lux ölçmek gerekıyor. benm telefonda eskı **** satayım ölçemedım bi ışıgın luk degerını.ölçersen yazarmısın 30 cm 40 cm 50 cm de ne verıor

Börü

Üye
kanka bitkinin kökü gelişmeden büyük saksıya geçmemelisin. bitkilerin ilk aşaması kök gelişimi kök geliştikten sonra daha fazla gücünü köklere vermeyip bu sefer gövdeye ve yapraklara enerji sağlıyor. ben her zaman bitkilerimi patlattıktan sonra 20 25 gün bu kırmızı parti bardaklarım var onda tutarım sonrasında büyük saksıya geçerim bu şekilde süreci çok uzatırsın şuan bitkin kök gelişiminde ve o küçük bitki için çok büyük bir saksıda ışık veya mesafeden önce bunu çözmelisin derim .

Eyvallah kankam çok sağol. Acemiliğime denk geldi ilk tohum. Diğerini küçük saksıya koydum diğerinden daha iyi gelişiyor şuanda :) Bir tohum daha patlatıyorum onun yerine şimdi. O gitti artık çok yavaş ve boya falan gitti pek bir umut yok. Çok sağol bilgi için
kanka bitkinin kökü gelişmeden büyük saksıya geçmemelisin. bitkilerin ilk aşaması kök gelişimi kök geliştikten sonra daha fazla gücünü köklere vermeyip bu sefer gövdeye ve yapraklara enerji sağlıyor. ben her zaman bitkilerimi patlattıktan sonra 20 25 gün bu kırmızı parti bardaklarım var onda tutarım sonrasında büyük saksıya geçerim bu şekilde süreci çok uzatırsın şuan bitkin kök gelişiminde ve o küçük bitki için çok büyük bir saksıda ışık veya mesafeden önce bunu çözmelisin deri

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
    S sodamoda: ********** hahahaha