Bitki çiçeklenir mi ?

smt1634

Yeni üye
Arkadaşlar Merhaba bitkimin Bugün 37. günü ucuz toprak kullandığım için başta at çöpe büyümez o bitki demişlerdi denemek istedim attım bir tohum inanın hangi sigaradan kenara koyduğumu bile bilmiyorum ayırmışım montumun cebinden 2 tane 150w ampul ve fan kullanıyorum 2 tane başka da bişeyim yok ama ilk günden beri sürekli 2 günde bir yarım litre suya 1çay kaşığı hurma pekmezi kattım büyüdü sağlıklı da duruyor kokusu keskin ve ağır başta cinsiyeti kafama takılmıştı dişi olduğuna da emin oldum ama çiçeklenmeye gücü yeter mi bilmiyorum nasıl ne zaman sokmalıyım onuda pek bilmiyorum amatör bir grow yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

S

silas

Guest
ışık kullanman gerek lakin eylülden sonra havalar malum güneş yetersiz kalır erken çiçeklenmeye girer pek bir şey vermez

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...