birkaç bilgi

nemesiz0

Üye
biobizz toprak önermedim ki ben sana light mix toprak al dedim kanka plagron var monkey soil var ama biobizz de bitkileri öldürür değil sadece kullanılan torf kalitesiz suyu pek tutmuyor yoksa normal toprak farkı yok
neyse ilk grow ya bitki başına 50 gr çıkarsn yeter bana 5 bitkiden 250 gr temiz fazla bi beklentim yok zaten ilk growdan

ipower1

Yeni üye
Gübre olarak hesi kullanma pişman olursun verdiğin emeklere değmez, çok dandik bir gübre markası. A&N tercih et.

Morded

Kıdemli Üye
Gübre olarak hesi kullanma pişman olursun verdiğin emeklere değmez, çok dandik bir gübre markası. A&N tercih et.
Adam ilk growum diyor sen an öneriyorsun. Ben ilk growda an serisi kullanıcılarının 10 kişiden 9 unun bitkiyi türlü türlü hastalıklara soktuğunu görüyorum forumda. İlk grow yapanların tercihi organik olmalı bence an serisinden de Bloom döneminde 1 2 markası var sömek şişirmek için az miktarlarda uygulayabilir ama baştan sona an serisi ile giderse yüzde 75 bitkiyi hasta edicek adım kadar eminim.

paşastyle

Yeni üye
ışık olmamış kanka samsung qb 301h al en iyi ışıkbumlar tum dunya bunları kullanıyor al 8 adet board aliden kendin yap forumda var yapılışı 6 7 bine iş biter hasatın da iyi olur

nasa

Doktor
Adam ilk growum diyor sen an öneriyorsun. Ben ilk growda an serisi kullanıcılarının 10 kişiden 9 unun bitkiyi türlü türlü hastalıklara soktuğunu görüyorum forumda. İlk grow yapanların tercihi organik olmalı bence an serisinden de Bloom döneminde 1 2 markası var sömek şişirmek için az miktarlarda uygulayabilir ama baştan sona an serisi ile giderse yüzde 75 bitkiyi hasta edicek adım kadar eminim.
aynen öyle an gübre kullanmak için ipleri elinde tutman lazım ph ppm vs değerleri ölçmen gerekli yada paso çizelge altı gideceksin an nin kendi çizelgesi çok dandik beğenmiyorum ben deniye deniye kendim çıkarttım

Hevesliacemi

Yeni üye
Üstadlarım kafam iyice karışıyor kurban olayım net olarak ne alayım şimdi

BavaGreen 720W Samsung LM301H + Seoul 3030 + Oslon 660nm 730nm + Seoul 385nm Bitki Yetiştirme Ledi bumu

SOL 1800w Led Bitki Yetiştirme Lambası bumu hangisini alayım​

aynen öyle an gübre kullanmak için ipleri elinde tutman lazım ph ppm vs değerleri ölçmen gerekli yada paso çizelge altı gideceksin an nin kendi çizelgesi çok dandik beğenmiyorum ben deniye deniye kendim çıkarttım

nasa

Doktor
Üstadlarım kafam iyice karışıyor kurban olayım net olarak ne alayım şimdi

BavaGreen 720W Samsung LM301H + Seoul 3030 + Oslon 660nm 730nm + Seoul 385nm Bitki Yetiştirme Ledi bumu

SOL 1800w Led Bitki Yetiştirme Lambası bumu hangisini alayım​

bava al bi sıkıntı yaşarsan adminlere söylersin firmayı uyarırlar zaten 30 gün iade falanda garantisi var

essek

Üye
Kankam çok teşekkür ederim peki tohum için önerdiğin kısa dönem bi tohum varmı gerçekten çok soru sordum ama bilgilerin benim için altın değerinde
ultra iyi bakanlar 75 gün civarında hasat alıyor. senin benim gibi bu boku ilk yiyecekler 90 a tav olsak iyi bence :)

bide benim gibi ilk başta photo ile başlayacaksan 150 günde devri alem yapacağız insallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
  • T Turco:
    * *
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ****** *** *** ***** hahahaha** hahahaha*** ****
  • T Turco:
    ***** **
  • T Turco:
    *** *** hahahaha*** ** **** hahahaha* **
  • T Turco:
    ***** hahahaha** ******** ***** ***** hahahaha***
  • T Turco:
    ** *** ****** *** *** **** ***** hahahaha**** ****** ********** ****** ****** *** *** ***
    ******* ********** ** ******* ******** *** ***** ******* *** ****** **
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    ***** hahahaha**** ******* ********** *****
  • T Turco:
    ******* ******* *** ****** *** ****** ******** hahahaha ******** *** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • X Xgon:
    KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer: **** ** *** ***** ******* ***** *** *********