Bir tohum kaç gr hasat verir kankalar

Ceks01

Yeni üye
kankalar şuan askerdeyim şafak az kaldı forumda yeniymde bilgi sahibi olmak için güzel bi iç mekan yetiştirmeyle tohum başına kaç gr hasat alırım ortalama (tabiki değişir ama tecrübeli kankalarım ortama kaç gr aliyo öğrenmek istedim) forumu komple gezdim bulamadım brn ilk konumu açayım dedim saygılarr..

Ü

Üye silindi 22791

Guest
Hiç bu açıdan bakmamıştım kanka ama ne kadar ışık alırsa o kadar verir. 1 adet tohumdan 1 gram da alabilirsin 1 kilo da.

nasa

Doktor
kankalar şuan askerdeyim şafak az kaldı forumda yeniymde bilgi sahibi olmak için güzel bi iç mekan yetiştirmeyle tohum başına kaç gr hasat alırım ortalama (tabiki değişir ama tecrübeli kankalarım ortama kaç gr aliyo öğrenmek istedim) forumu komple gezdim bulamadım brn ilk konumu açayım dedim saygılarr..
kankacım tamamen tohumun potansiyeline ve senin tekniklerine bağlı bir şey bu photo tohum autoya göre gözle görülür farkta fazla hasad verir ancak photoda eğitim vermen gerekli kaliteli ışık kullanman toprağının kaliteli olması gerekli gübren iyi olmalı bunlar tamamlarsan ışığında iyiyse güzel bi şeyler alırsın diğer türlü çok bi şey bekleme

Ceks01

Yeni üye
kankacım tamamen tohumun potansiyeline ve senin tekniklerine bağlı bir şey bu photo tohum autoya göre gözle görülür farkta fazla hasad verir ancak photoda eğitim vermen gerekli kaliteli ışık kullanman toprağının kaliteli olması gerekli gübren iyi olmalı bunlar tamamlarsan ışığında iyiyse güzel bi şeyler alırsın diğer türlü çok bi şey bekleme

Ceks01

Yeni üye
Kankam ilk yetiştirmem olacak tüm sistemi ayarlarsam sence ilk hasadım hem kafa açısından hem hasat açısından zengin olabilmesi için hangi türü önerirsin

nasa

Doktor
Kankam ilk yetiştirmem olacak tüm sistemi ayarlarsam sence ilk hasadım hem kafa açısından hem hasat açısından zengin olabilmesi için hangi türü önerirsin
kanka bak ilk defa yetiştiriyorsan bi ilk olarak auto dene 2. de photo ya geçersin autoda genetik farketmiyor maks vereceği 150gr

Ü

Üye silindi 22791

Guest
Yeme bizi üst üste 2 yorumun var
Link yaş sınırına takılmış YouTube a
1 marijuana plant DWC project/ 2.4 Ibs (1120g)
yaz, al bu da ekran görüntüsü

Ü

Üye silindi 22791

Guest
Bana ne diye caz yapiyon lan sen kimsin yukari bi kilo yazmissin ben senin yorumunu gormedim bile hemen bana yukleniyosun ayip be kardesim
Benim yorumu görmemiş olduğunu varsaysam bu sefer de başlığı açan adam için boş konuşuyorsun. Nerden baksan tutarsızlıklar içindesin.

Ü

Üye silindi 22139

Guest
100 litre toprağa köy bi babafingo photo genetik çak 4 yan 1 üst tarafından 480w quantum board hepsi 2400w havalandırmayı sağlam yap al sana 1.5-2 kilo **** neyi tartışıyonuz. Asker kanka sen bu işin ticaretini yapacaksan tarlada yap daha iyi olur yok ben ibne torbacılara para taşıyıp üstünede bok içmemek için kendim yapıcam diyorsan 2 saksı sana yeter. İlk ürünü alana kadar sabredersin sonra sigaran bitmeden diğer saksıların olur. Öyle öyle gidersin

Ceks01

Yeni üye
100 litre toprağa köy bi babafingo photo genetik çak 4 yan 1 üst tarafından 480w quantum board hepsi 2400w havalandırmayı sağlam yap al sana 1.5-2 kilo **** neyi tartışıyonuz. Asker kanka sen bu işin ticaretini yapacaksan tarlada yap daha iyi olur yok ben ibne torbacılara para taşıyıp üstünede bok içmemek için kendim yapıcam diyorsan 2 saksı sana yeter. İlk ürünü alana kadar sabredersin sonra sigaran bitmeden diğer saksıların olur. Öyle öyle gidersin
Abim benim mesele ticaret değil çar çöp 2 cigaraya 100 lira bayılıyoz bişeyde anlamıyoz en azından sağlam içeriz mantığı ondan yani sağolasın Teşşekür ettim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** ********** *** **** ********** **** ***** ****** *** ***** *** ***** ** ******* ******** ** *** ********* ********* ** hahahaha** ******* **** ***** **** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** ***** hahahaha**** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ******** ****** ******* ** ** ****** *** ********* ******** ****** ***** ***** ******* ***** ** ***** *** **** hahahaha ****** ***** ******** ** hahahaha** ***** ********* hahahaha* **** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    ******* hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* *** ****** *** ******* hahahaha***
    +1
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ** ** ***** ** ******* ******* *** *** ****** *** *** ** *** *** ** ****** **** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ***** *** ******* ****** ****** ******* ** ******** ** ********** **** * ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ****** ******** ***** ******* ** ** ** ********* ********* ******** *** ****** ***** *** ***** ********* ****** *** *** ******** ********** ***** ****** ******* ******** ***** ****** ******* ***** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ***** *** ***** **** ****** ** ** ** ********** ***** ***** ******** ********** ***** ****** **** ********** ****** ***** ******** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*
    Bandaleros Bandaleros: ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*