Bir tavsiye aldım kullanan varmı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24418
  • Başlangıç tarihi

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Bloomda isigi indirdikce iki autoya bakmaz gibi kanka, isik yetismez bence.
ilgine teşekkür ederim dostum çok iyisin zaten bende 1 hadi 2 tane yetiştirmek istiyorum tohumun dişi olduğunu bilsen tek yetiştirir bakarım .. bide ayın 03/03 2021 de degeneticadan 5 adet autoflower aldım ama hala ürünler gönderilmedi bi sıkıntı olmaz değil mi sponsor firma diye biliyorum..teşekkür ederim

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
duvardan çektiği elektrik 100 watt.
bu ışıkla 2 auto bakılır gibime geliyor.
duvardan çektiği watt' mı önemli o zaman aliexpreste görmüşündür cree marka cob led 150 wat yazıyor o bundan daha mı iyi yoksa 150 watt diyor ama 50 watt lık güç tüketiyordur o zaman 50 watlık bir ışık mı yani 1000 watlık bir spider farmer alsaydımda aynı olacaktı değimi yada 1000 watt lik mars hyrdo doğrumu anlamışım...

Ü

Üye silindi 22832

Guest
şöyle düşün dostum.

duvardan çekilen wattı her zaman temel değer olarak gör.
bitki başı en az 100watt olacağını unutma.
bu ledin içinde 4 adet fan var.bu fanlarda ortalama 25-30 watt harcar. dolayısıyla alacağın ledin toplam watt değerini fanların gücünü çıkarıp dikkate alman lazım.

kıscası o ledle 2 tane auto bakarsın.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
şöyle düşün dostum.

bu ledin içinde 4 adet fan var.bu fanlarda ortalama 25-30 watt harcar. dolayısıyla alacağın ledin toplam watt değerini fanların gücünü çıkarıp dikkate alman lazım.

saol dostum
şöyle düşün dostum.

Sevgili dostum bu ayın 03/03/ de degenetica'dan 5 adet auttoflower aldım ama hala siparişim onaylanmamış ve sürekli aksatıyorlar gibime geldi bizim sponsor firma değil mi bir sıkıntı çıkmaz umarım sen daha evvel almış mıydın yada aradan daha 6 gün geçmiş sıkıntı yapmayayım mı ?

Ü

Üye silindi 22832

Guest
daha önce hiç almadım ama bugün veya yarın gelir.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
fem bitki vegde 2 taneye çok iyi bakar
fakar çiçeklenmede aynı etkiyi yaratır mı bilmiyorum.

bu tarz ürünlerin ebatı küçük.
ışığı ortalama 110 derece çevreye yansıtıyor.
köşeler karanlık kalıyor.
60cm gibi bi mesafede 1m2 kare aydınlatıyor ama çiçeklenmeye gelince 35cm kadar indirmen gerekecek.
o aşamada köşe saksılar pek ışık almayacaktır.

bu biraz da kabin ebatına bağlı.

eğer 80x80 gibi küçük bi alanda yapacaksan 2 taneye çok rahat bakar.

bu arada,buna bu parayı vermektense bunun gibi ışıklarla daha iyi verim alırsın.

Bu siteyi kim açmıs böyle

BosCo

Kıdemli Üye
ilgine teşekkür ederim dostum çok iyisin zaten bende 1 hadi 2 tane yetiştirmek istiyorum tohumun dişi olduğunu bilsen tek yetiştirir bakarım .. bide ayın 03/03 2021 de degeneticadan 5 adet autoflower aldım ama hala ürünler gönderilmedi bi sıkıntı olmaz değil mi sponsor firma diye biliyorum..teşekkür ederim
Zamanlamada sorun yasayanlar oldu ama gelmemezlik duymadim. Biraz sabret bakalim gekecektir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** hahahaha* ** **** *******
  • S sharkek:
    **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
    ***** ****** ***** hahahaha* ********* ********** ***** hahahaha* *** **** * **** ***** ***** **** ** **** ****** ******* ** ****** **** ***** **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
  • Ş ŞekerBank:
  • Ş ŞekerBank:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Ş ŞekerBank:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • powered powered:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
    ***** ********* ****** ******** ****** **** ********* ** ****** ***** **** ***** hahahaha* *** **** ********* *** ***** ****** ***** ****** *** *** ********* ***** ******** **** ******* ** ***** ****** **** ******
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** *********
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • S sharkek:
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** ********* ***** ***** ******* *** ***** ******** *****
  • powered powered:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** *** ********** hahahaha ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****
    Night owl Night owl: ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****