Bir tavsiye aldım kullanan varmı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24418
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24418

Guest
Anladım kankacım sağolasın. Peki ya fem bitkide durum nasıl olur?

Ü

Üye silindi 22832

Guest
fem bitki vegde 2 taneye çok iyi bakar
fakar çiçeklenmede aynı etkiyi yaratır mı bilmiyorum.

bu tarz ürünlerin ebatı küçük.
ışığı ortalama 110 derece çevreye yansıtıyor.
köşeler karanlık kalıyor.
60cm gibi bi mesafede 1m2 kare aydınlatıyor ama çiçeklenmeye gelince 35cm kadar indirmen gerekecek.
o aşamada köşe saksılar pek ışık almayacaktır.

bu biraz da kabin ebatına bağlı.

eğer 80x80 gibi küçük bi alanda yapacaksan 2 taneye çok rahat bakar.

bu arada,buna bu parayı vermektense bunun gibi ışıklarla daha iyi verim alırsın.

Ü

Üye silindi 24169

Guest
dostum bende viparspectra V600 var.
ortalama bu kasada ve ebatlarda.
kendim biliyorum.
bi noktada yetmiyor bu ışık diyorsun.

2 taneye çok iyi bakar
Ya tabikide. 2 taneye fazlasiyla bakabilir. Lakin 80x80 en az cadie boyutu demisler. 1x1 ede bakar demisler. 80x80 kabine 3 bitki rahat sığar. LST yi gzuel yaparsan femde de ayni etkiyi sunar diye düşünüyorum

Ü

Üye silindi 22832

Guest
Ya tabikide. 2 taneye fazlasiyla bakabilir. Lakin 80x80 en az cadie boyutu demisler. 1x1 ede bakar demisler. 80x80 kabine 3 bitki rahat sığar. LST yi gzuel yaparsan femde de ayni etkiyi sunar diye düşünüyorum

evet bu şekilde olur.

ama yine belirtiyorum ben olsam başka ürünlere yönelirdim.
quantum board çok memnun kalırdın

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
fem bitki vegde 2 taneye çok iyi bakar
fakar çiçeklenmede aynı etkiyi yaratır mı bilmiyorum.

bu tarz ürünlerin ebatı küçük.
ışığı ortalama 110 derece çevreye yansıtıyor.
köşeler karanlık kalıyor.
60cm gibi bi mesafede 1m2 kare aydınlatıyor ama çiçeklenmeye gelince 35cm kadar indirmen gerekecek.
o aşamada köşe saksılar pek ışık almayacaktır.

bu biraz da kabin ebatına bağlı.

eğer 80x80 gibi küçük bi alanda yapacaksan 2 taneye çok rahat bakar.

bu arada,buna bu parayı vermektense bunun gibi ışıklarla daha iyi verim alırsın.

Merhabalar arkadaşım yeni bir lamba aldım anlaşılan bu konularda iyisin bir bakarmısın HPS 400 vattan fazla diyorlar ama bide sana sormak istedim.... https://tr.aliexpress.com/item/4000...7563#552_668#3164#9976#471_668#3480#15683#937

Ü

Üye silindi 24418

Guest
220.000 lümen üretir bununla 14 bitki growlanabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** *** ***** **** ******* hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** ***** *** hahahaha******** *** hahahaha **** ** **** ********* **** *** ***** ********* ** ****** ** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ** ****** **** ******* ****** ****** ******* ********* ***** **
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ***** ********* hahahaha* ***** hahahaha ***** hahahaha* ******* ******** ***** hahahaha** ***** * **** ******* hahahaha*
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** * ******* ** ******** ********** ***** hahahaha***** ****** ********** **** **** ******* ***** ********** *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ***** ****** ****** ******** ******** ****** ******** **** ****** *** ********** ** *** *** *** ******* **** ******* **** ***** ******** **** hahahaha ****** ****** ********** **** hahahaha* ****** *** ****** ***** *** ******** hahahaha ******* ********* ****** *** hahahaha **** ** ****** ** ***** ****** ***** ****** ******* ******* ***** ** **** ****** ******* **** **** ******* ** **** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ** ******** **** ********** ****** ***** **** ***** *** hahahaha****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** * ***** ****** ******* ***** ****** ******** ********** ****** *** **** ********* ******** ****** ** ****** ******* ******* **** ****** ** ******** ****** ** ******** **** ********** ******
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ***** ****** ****** **** ****** *** ***** ****** **** *** ******** **** ******* * ***** ******** ********* *** **** ******** ********* ****** ****** ***** ** ***** ** ****** **** ******* ****** ****** ******* ********* ***** **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ****** hahahaha ***** ******** hahahaha ** ******** ****** ** ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******** ***** ******** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha* *** ***** ********* hahahaha* ***** hahahaha ***** hahahaha* ******* ******** ***** hahahaha** ***** * **** ******* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******** ********** ********* hahahaha ********** ******** **** *** * ******* ** ******** ********** ***** hahahaha***** ****** ********** **** **** ******* ***** ********** *****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** ******** ******* ********* ****** ********* ** *** ****** ****** ***** ********** ****** ******* ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******** ******* ****** * **** **** ******* **** ****** ****** **** *********
    +1
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha*** **** hahahaha ***** *** ***** ***
  • içiciadam içiciadam:
    *** ** ********* hahahaha ********* ****** ********* ********* ****** **** ******* ********* *** ******** **** ****** ****** ***** ***** **** ****** ******** ********** ********* hahahaha ********** ******** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ***** ******* ***** ********* ** ** *** ****** ****** ***** ********** ****** ******* ******* ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** **** hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha*** **** hahahaha ***** *** ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ******* *** ***** ***** ****** ***** **** *** **** ***** ******* hahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha**
    T Tropikal.MR: hahahaha**