Bir sorun mu var?

Excrucio

Yeni üye
Arkadaşlar bitkiler auto white widow ve 7 günlükler bana biraz yavaş ilerliyorlar gibi geliyor, bir sorun mu var? Light mix toprak, şu an küçük bi ledin altındalar outdoor büyütücem kızları. Durumları nasıl ve herhangi bi tavsiyeniz varsa da iyi olur. Sensiii Bloom a,b ile gübrelemelerine başlayacaktım. taNg'ın çizelgesi.

Fotoğraf 1 Imgur
Fotoğraf 2 ''
Fotoğraf 3 ''
Fotoğraf 4 ''

reaL

Üye
ışık olarak güneş ışığı mı kullanıyorsun ?
ışığa yönelmiş bitkiler uzamış 50w cfl altında daha rahat ederler seedling aşaması için.

bi kere o saksımsı şeyler hiç olmamış ve toprak fazla sulu. saksımsıların drenajı olduğuna emin misin ? toprağın suludan ziyade nemli olması makuldür. 
bitkilerin yetersiz ve uzak ışıktan dolayı sırık gibi uzamış (yakmayacak şekilde ışıklarını yaklaştır.)

Toprak fazla sulu gibi görünüyor, + ışık için arkddaşların dediği gibi ufak bi cfl yeterli bi anda büyük ışığın altına koyma. + Gübre ile suan işin yok daha 2 haftası  belki 3 haftası var gübrenin. 
 + Nemde cok önemli

Excrucio

Yeni üye
Fotoğrafları yeni suladığımda çekmiştim. Saksımsıların altında delikler var. Biraz ışık sıkıntısı yaşadık şehire uzağım biraz. Sistem falan zor iş benim için 50lik bir led in altındalar şu an ışıkları yaklaştırdım yakmayacak kadar. Teşekkürler arkadaşlar. Işığın uzak olması yüzünden evet banyoda kaldılar banyo ışığı yüzünden uzadılar telafi ettik. Sağolun dumanınız bol olsun arkadaşlar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • P puslu77:
  • M Marryhuana:
    ********* ****** ********* ******* ***** *** ***** ******* *** ******* ******* ***** **** ******** *****
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha ** ********* **** ** * ** *** ********* ********** **** *******
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** hahahahahahahahahahahaha*
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    +1
  • muadip muadip:
    ***** * hahahaha**** ********** ********** ********
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    *** *** ** ******* **** ****** *** ** ***** ****** ****** ******* ********* *****
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
  • muadip muadip:
    ***** ** hahahaha *** ***** * ********
  • M Marryhuana:
    ******* ** * *** *** * *** ** ******** ** ** **** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
    ********** ***** * ******** *** ***** *** hahahaha***** ** * *** *** * *** ** ******** ** ** **** ***** hahahaha
  • M Marryhuana:
  • muadip muadip:
    ****** ***** hahahaha** ******* ****** ** **** **** ********
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    ** *** ** hahahaha *** ***** * ***** ****** ** ******* ******* ******* ***** hahahaha*** *****
    M Marryhuana: ** *** ** hahahaha *** ***** * ***** ****** ** ******* ******* ******* ***** hahahaha*** *****