Bir sorum var

Smoke

Üye
Arkadaşlar Haziran ayında verdiğim sipariş 27 temmuzda geldi sorunuz 4 senedir sponsordan alıyorum tohumları hemen arkasında dedim bi kaçtane daha alayım dursun tekrar tekrar uğraşmayım zaten ortalıkta covid var nr olur ne olmaz ödeme yapmadan önce özellikle sordum stok da varmı var denildi bende hemen ücretini yatırdım bitmeden alayım diye arkasında takip bekliyorum ama yazan eden yok chat den yazdım demesinmi stok larımız bitti dedim
bakın siz bana stok durumumuz var dediğiniz için ben ödeme yaptım yoksa tekrar ödeme yapmayacaktım neden böyle söylediniz şimdi kalmadı diyorsunuz dediğim de sitemiz Hacker saldırısına uğradı o yüzden stok olduğunu sanıyorduk fln denildi tamam demekten başka çaremiz yok bu durumda... ben sponsordan kendi adım için konuşuyorum evet memnunum her siparişimde mutlaka bi güzellik yapmışlardır bana ama tek problemimiz iletişim cvp alamıyoruz alsak net bişey söylenilmiyor inanın whatsaap hattına ulaşmak çok zor evet yapılan hizmet normal bi hizmet değil yasal da değil bunun farkındayım gümrükte takılmasın diye elinden gelen herşeyş yapıyorlar bununda farkındaym ama lütfen insanlara net bişey söylenilsin net bi cvp verilsin insanların rahatsız olduğu tek durum bu başka bişey değil 5 ay bekleyeceksek 5 ay olduğunu bilelim sadece ama bugün yarın diyerek veya cvp vermeyerek böyle bi durumla karşı karşıya kaldığımız zaman bu bizim canımızı sıkıyor sadece gerçekten yaptıkları kolay bi iş değil bunun farkındayım biz sadece cvp istiyoruz (Tabi adamlarda haklı bizim insanımız baya bi sabırsız hergün hani benim tohumum diyen onlarca insan olduğunu ve sponsoru bıktırdığını düşünüyorum)

güncel
ben de sponsordan sipariş verdim wp hatlarına ulaşamıyorum cvp vermiyorlar . stoklar güncellendi var dediler parayı yatırdık ancak ne gelen var ne giden 1 hafta oldu

Smoke

Üye
güncel
ben de sponsordan sipariş verdim wp hatlarına ulaşamıyorum cvp vermiyorlar . stoklar güncellendi var dediler parayı yatırdık ancak ne gelen var ne giden 1 hafta oldu
Dostum geliyor er yada geç o konuda için rahat olsun ama tek problem net bir cvp alamamak dediğim gibi 5 ay bekleyelim sıkıntı değil ama 5 ay bekleyeceğimizi veya ne kadar bekleyeceğimizi bilelim.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Arkadaşlar Haziran ayında verdiğim sipariş 27 temmuzda geldi sorunuz 4 senedir sponsordan alıyorum tohumları hemen arkasında dedim bi kaçtane daha alayım dursun tekrar tekrar uğraşmayım zaten ortalıkta covid var nr olur ne olmaz ödeme yapmadan önce özellikle sordum stok da varmı var denildi bende hemen ücretini yatırdım bitmeden alayım diye arkasında takip bekliyorum ama yazan eden yok chat den yazdım demesinmi stok larımız bitti dedim
bakın siz bana stok durumumuz var dediğiniz için ben ödeme yaptım yoksa tekrar ödeme yapmayacaktım neden böyle söylediniz şimdi kalmadı diyorsunuz dediğim de sitemiz Hacker saldırısına uğradı o yüzden stok olduğunu sanıyorduk fln denildi tamam demekten başka çaremiz yok bu durumda... ben sponsordan kendi adım için konuşuyorum evet memnunum her siparişimde mutlaka bi güzellik yapmışlardır bana ama tek problemimiz iletişim cvp alamıyoruz alsak net bişey söylenilmiyor inanın whatsaap hattına ulaşmak çok zor evet yapılan hizmet normal bi hizmet değil yasal da değil bunun farkındayım gümrükte takılmasın diye elinden gelen herşeyş yapıyorlar bununda farkındaym ama lütfen insanlara net bişey söylenilsin net bi cvp verilsin insanların rahatsız olduğu tek durum bu başka bişey değil 5 ay bekleyeceksek 5 ay olduğunu bilelim sadece ama bugün yarın diyerek veya cvp vermeyerek böyle bi durumla karşı karşıya kaldığımız zaman bu bizim canımızı sıkıyor sadece gerçekten yaptıkları kolay bi iş değil bunun farkındayım biz sadece cvp istiyoruz (Tabi adamlarda haklı bizim insanımız baya bi sabırsız hergün hani benim tohumum diyen onlarca insan olduğunu ve sponsoru bıktırdığını düşünüyorum)
Iyide adamlar daha yeni tazeledi stoklarini. Sana niye stok yok desinler bana bi screen shot atarmisin ? Eger bi acelen varsa onlarda yeterince hizli degilse senin icin soyle parani geri gondersinler baska yerden bak tohumunu. 4 defa almissin daha gecen hafta almissin ama yeni siparis vermis gibi burda gelmis endiseli endiseli konusuyorsun. Eger bekliyemiyorsan adamlardan cevap soyle bana siparis numarani adamlara soyliym parani geri gondersinler. Ama sen sanirim 2 hafta once olan konuyu bugun olmus gibi lanse ediyorsun. Adamlarda su an stok var , 1 haftadir var. Sana niye stok yok desinler bana bi screen shot at sevinirim. Adamlarin su an stok yok diycegine inanmiyorum

Son düzenleme:
Iyide adamlar daha yeni tazeledi stoklarini. Sana niye stok yok desinler bana bi screen shot atarmisin ? Eger bi acelen varsa onlarda yeterince hizli degilse senin icin soyle parani geri gondersinler baska yerden bak tohumunu. 4 defa almissin daha gecen hafta almissin ama yeni siparis vermis gibi burda gelmis endiseli endiseli konusuyorsun. Eger bekliyemiyorsan adamlardan cevap soyle bana siparis numarani adamlara soyliym parani geri gondersinler. Ama sen sanirim 2 hafta once olan konuyu bugun olmus gibi lanse ediyorsun. Adamlarda su an stok var , 1 haftadir var. Sana niye stok yok desinler bana bi screen shot at sevinirim. Adamlarin su an stok yok diycegine inanmiyorum
Dogru 5 dk once ben konusqtum

stok varsa simdi 5 auto söylesek ne zaman gelir tecrübene dayanarak soruyorum üstad. sipariş vereceğim de 5 auto bluedream

Smoke

Üye
Atmayı çok isterdim İnan ama görüşmeleri sürekli sildiğim için durmuyor..ben stok yok demelerinde bir problem görmüyorum stok var denildi bende ona göre sipariş verdim ve bir kaç gün siteye giriş yapılmadı ve görüştüm sitelerinde ufak bi sorun olduğu ve giderilmeye çalışıldığı söylenildi olabilir tabiki gayet normal arkasından site düzeldi takip no istedim bi kaç gün aradan sonra stok kalmadığı ve sitenin bazı problemler den dolayı stok var olarak göründüğü ve bi yanlışlık olduğu söylenildi yukardaki yazımda da bunu belirttim (elden gelen bişey yok mecbur bekleyeceğiz) ben olayı bugün yaşıyorum gibi anlatmıyorum orda tarihleride yazdım ben olayı sadece baştan sona olan gelişmeleriyle anlattım beklemek problem değil cvp alamamak yazdığımız halde problem sadece bu netlik olmaması. (Not 4 defa almadım)

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Stoklari tazelendi su an bu hafta basladilar kargolara banada mailden yazan cok uye var bi kaci icin kendim irtibata gectim asiri yogun olduklarini soylediler degenetica dan verdiysen siparisini ana numaralari harici bu numaraya yazabilirsin eger cvp alamazsan. +13136768333
Siparis numarani bilsem hizlandirmaya calisirim senin icin ama onlar elinden gelen hizlilikla calisiyorlar zaten bundan eminim

Smoke

Üye
Evet çalışıyorlar bunun farkındayım gelen tohumlarımız hiç bir zaman eksik veya yanlış gelmedi tam aksine hep fazla fazla göndererek bizi mutlu ettiler iletişim kurmanın dışında ben kendi adıma konuşuyorum memnunum.

10 adet blue Dream istedim 5 hedıyesı var ucretını taktım ettım stkush. Yaptırdıktan sonra bilgi verdim dönüş olmadı ne kadar zamanda elime ulaşır sıkıntılarımdan dolayı evime gidemiyorum bilgi verirmisinız. @TohumsuzEsrar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ****** *** ******* ********* ****** ******** hahahaha **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ** ******** *** ****** **** **
    ***** ** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha* **** ** **** ** **** ******* ** ******* ** * * ** ******** ********
  • A angeshar:
    ********* ******* ***** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ****
    ***** ******** ***** ***** ** hahahaha*
  • A angeshar:
    *** ******** **** hahahaha******
  • A angeshar:
    ******* ** hahahaha
  • A angeshar:
    ********* ****** ** ****** ****** ******* hahahaha**
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    A angeshar: ******* ****** **********