Bir süreliğine elveda..

MrDaltoN

Üye
Arkadaşlar toplasan 1 aydır forumda aktifim ve hepinizi (aktif olanlar tabii ki) ayrı ayrı çok sevdim, kenevir yetiştirmeye karar verdikten sonra bir fikirle boğuşmaya başladım Kanada'ya yerleşip kenevir hakkında alabileceğim en iyi verimi alıp en iyi deneyimleri kazanmak. Maalesef 3 gün önce bu fikire yenildim ve Kanada'ya gitmeye karar verdim şimdi dil kursu vs. Ortalama 3 aylık bir süreçte kenevir kullanmayacağım ve odaklanıp süresiz oturma iznini çıkarmaya çalışacağım, eğer başarılı olursam ordan size kaynağından alabildiğim en iyi bilgileri vermek için kolları sıvayacağım (inşallah olur) olmazsada zaten ilk growuma başladığımda gene bir konu açar arkadaşlar maalesef burdayım :( derim kendinize çok çok iyi bakın birbirinden değerli insanlar görüşmek üzere.

wooZ

Üye
Arkadaşlar toplasan 1 aydır forumda aktifim ve hepinizi (aktif olanlar tabii ki) ayrı ayrı çok sevdim, kenevir yetiştirmeye karar verdikten sonra bir fikirle boğuşmaya başladım Kanada'ya yerleşip kenevir hakkında alabileceğim en iyi verimi alıp en iyi deneyimleri kazanmak. Maalesef 3 gün önce bu fikire yenildim ve Kanada'ya gitmeye karar verdim şimdi dil kursu vs. Ortalama 3 aylık bir süreçte kenevir kullanmayacağım ve odaklanıp süresiz oturma iznini çıkarmaya çalışacağım, eğer başarılı olursam ordan size kaynağından alabildiğim en iyi bilgileri vermek için kolları sıvayacağım (inşallah olur) olmazsada zaten ilk growuma başladığımda gene bir konu açar arkadaşlar maalesef burdayım :( derim kendinize çok çok iyi bakın birbirinden değerli insanlar görüşmek üzere.
Kankam bü üzülecek dert yanıcak birşey değil, evet bende ülkemi ve burayı çok seviyorum lakin elimde öyle bi imkan olsa çoktan senin yaptığını yapmıştım verandanda otururken iyi cigara içmeler sana. Geri gelmeni 4 gözle bekliyoruz, işin gücün rast gitsin

torosemre

Yeni üye
Montreal ve toronto ehliyetim var 7 yıldır kanadadayız ama arkadaş kadar tozpembe göremiyorum sınırsız oturum iznini şirket sahipleri bile alamıyor adam gitmeden bundan bahsediyor. Gel baba gel toronto senin gibileri çok gördü 1 ay sonra geri dönmezsen namerdim. Çok kolay sandın genelde senin gibi gidenler kırıp homıslar gibi oluyor döndüğünde de toparlayamıyor ben vatandaşlığı aldım senin kadar rahat konuşamadım tırşık helal olsun dayı restaurantım var senin gibi konuşamıyorum :D:D

MrDaltoN

Üye
Montreal ve toronto ehliyetim var 7 yıldır kanadadayız ama arkadaş kadar tozpembe göremiyorum sınırsız oturum izninden bahsediyor. Gel baba gel toronto senin gibileri çok gördü 1 ay sonra geri dönmezse namerdim
Ah kankam be Türkiye'deki durumu bilsen :) şuan değil Kanada'da Suriye'de bile olsam geri Türkiye'ye dönmem o kadar bezdim canımdan

torosemre

Yeni üye
Oraların kıymetini bilin arkadaşlar iki sigara serbest diye kanmayın kardaş kardaşa sahip çıkmıyor burada

MrDaltoN

Üye
Geçen ay türkiyedeydim oda hatayda :)
O zaman şu cevabı vermen saçma
Montreal ve toronto ehliyetim var 7 yıldır kanadadayız ama arkadaş kadar tozpembe göremiyorum sınırsız oturum iznini şirket sahipleri bile alamıyor adam gitmeden bundan bahsediyor. Gel baba gel toronto senin gibileri çok gördü 1 ay sonra geri dönmezsen namerdim. Çok kolay sandın genelde senin gibi gidenler kırıp homıslar gibi oluyor döndüğünde de toparlayamıyor ben vatandaşlığı aldım senin kadar rahat konuşamadım tırşık helal olsun dayı restaurantım var senin gibi konuşamıyorum :D:D
Bende biliyorum eski düzenin olmadığını ama çabalarsan 1 2 sene içinde geçim sıkıntısı kalmayacağını sıkıntı olan şu Türkiye'de 50 sene çabalayınca bir araç ancak alabiliyorsun yani gelip gitmeyle belki farketmedin ama biz burda b*kun içinde yüzüyoruz.

Shepard

Müptezel
Boş yapıyor adam dayı sen devam umarım bende ocakta eşimin amcasının daveti dil okulu ile London a ya da Vancouver'a yüksek lisans için gidip yerleşmeyi düşünüyorum. 2800 rakımda dağ köyünde öğretmenlik yaparken Kanada'da arkadaşların dediği gibi veranda da cigaranı üflerken konuşmak kolay. Millet sanki bu süreçleri hiç yaşamamış gibi konuşuyor. Merak etmeyin Kanada İngiltere size de kalmayacak biz de geleceğiz beraber 2 duman yapıştırmak bu kadar zor olmasa gerek milletin umudunu kırmayın gittiğiniz türk mahallesinden yorum yaparak :) Yolun açık olsun kardeş.

MrDaltoN

Üye
Sağol kardeşim benim güzel yorumların için insanlara uzaktan konuşmak çok basit geliyor haklısın, şahsen ben orada olsam bu forumda Kanada'ya göçmek isteyenlere elimden geldiğince yardımcı olurum çünkü hepimiz aynı yolda aynı çizgideyiz boş beleş müptezel adamın burda işi olacağını sanmıyorum.
Boş yapıyor adam dayı sen devam umarım bende ocakta eşimin amcasının daveti dil okulu ile London a ya da Vancouver'a yüksek lisans için gidip yerleşmeyi düşünüyorum. 2800 rakımda dağ köyünde öğretmenlik yaparken Kanada'da arkadaşların dediği gibi veranda da cigaranı üflerken konuşmak kolay. Millet sanki bu süreçleri hiç yaşamamış gibi konuşuyor. Merak etmeyin Kanada İngiltere size de kalmayacak biz de geleceğiz beraber 2 duman yapıştırmak bu kadar zor olmasa gerek milletin umudunu kırmayın gittiğiniz türk mahallesinden yorum yaparak :) Yolun açık olsun kardeş.

Shepard

Müptezel
Sağol kardeşim benim güzel yorumların için insanlara uzaktan konuşmak çok basit geliyor haklısın, şahsen ben orada olsam bu forumda Kanada'ya göçmek isteyenlere elimden geldiğince yardımcı olurum çünkü hepimiz aynı yolda aynı çizgideyiz boş beleş müptezel adamın burda işi olacağını sanmıyorum.
Boş beleş adam aramaya kalksan bu işin sonu gelmez biladerim sen yoluna devam et yolunda kötü yorumlar-engeller mutlaka çıkacaktır. Sen evinde 6 kökü yasal bi şekilde yetiştirip içerken hatta merakın varsa youtube a bile strain review video yüklerken kötü yorumlar denetimli serbestlik ile uğraşacaklar. Hayata bi kere geliyoruz sana ne yarıyorsa ona koşmak lazım. Başarılar. (35lik rakı :) )

MrDaltoN

Üye
Boş beleş adam aramaya kalksan bu işin sonu gelmez biladerim sen yoluna devam et yolunda kötü yorumlar-engeller mutlaka çıkacaktır. Sen evinde 6 kökü yasal bi şekilde yetiştirip içerken hatta merakın varsa youtube a bile strain review video yüklerken kötü yorumlar denetimli serbestlik ile uğraşacaklar. Hayata bi kere geliyoruz sana ne yarıyorsa ona koşmak lazım. Başarılar. (35lik rakı :) )
Çok doğrusun kankam inşallah gidersem hedeflerim arasında youtube videosuda yapmak var hemde yüzümü saklamak zorunda kalmadan.. Eğer gitmeyi başarırsam sadece benim için değil sizin içinde çok eğlenceli olacak gizlilik zorunluluğum kalmadığında çok güzel muhabbetler dönecekkkk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** **** ****** **** **** ********* *** ********** ***** ***** ******* ***** hahahaha*** ********* ********* **** ********* ***** **** ***** ***** ******* ******* *** ******* hahahaha***** ** ***** ****** ** *****
  • M mahmutaaa:
    **** ***** hahahaha** ****** ******* ******** **** ******* ***** ***** ***** ******** ****** **** *****
  • M mahmutaaa:
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    +1
  • M mahmutaaa:
  • M mahmutaaa:
  • M mahmutaaa:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** ***** hahahaha hahahaha** ******** ******** ********** ******
    +1
  • M mahmutaaa:
    ***** ***** ****** ****** ***** ***** **** ***** ** *** ** ***** **** ***** ** ******** ******* **********
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha *** hahahaha* ******** ***** **** hahahaha* ***** hahahaha ******** ***** ***** ***** ***** ******
    +1
  • M mahmutaaa:
    **** ****** hahahaha *** ***** ******** hahahaha *** ********** ******** ***** ******* ***** *** *******
    +1
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** ** ******* ***** ****** ***** ******** ** **** ****** ** *** ****** *****
  • kkush kkush:
    ********* ********** ** ** ******** ********* ********** hahahahahahahaha******** ****** ** ******* ***** ****** ***** ******** ** **** ****** ** *** ****** *****
  • C clackster:
    ***** ******* ******* ********* hahahaha ********* hahahaha ****** ******** * *****
  • kkush kkush:
    ***** ********** ****** * ********* ******* *** hahahaha****** ******* ********* ********
  • C clackster:
  • kkush kkush:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha * ****** hahahaha* ***** ******
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha* ******* *********
  • kkush kkush:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • kkush kkush:
    kkush kkush: *** ********* *** ******** ***