Biobizz

Arkadaşlar biobizz in gübre listesinde ortalama 7 çeşit gübre var hepsinin özellikleri değerleri farklı ben forumlarda okuduklarıma göre ölçüleri çeyrek veya yarısıyla başla deniliyor bu 7 çeşit gübre tam nizami bi şekilde ürüne bakmış oluyoruz değilmi ve diğer etkenler tabiki ışık nem pH havalandırma karbon filitre teşekkür ederim kolay gelsin herkese

Turkish man

Doktor
Arkadaşlar biobizz in gübre listesinde ortalama 7 çeşit gübre var hepsinin özellikleri değerleri farklı ben forumlarda okuduklarıma göre ölçüleri çeyrek veya yarısıyla başla deniliyor bu 7 çeşit gübre tam nizami bi şekilde ürüne bakmış oluyoruz değilmi ve diğer etkenler tabiki ışık nem pH havalandırma karbon filitre teşekkür ederim kolay gelsin herkese
Biobizz den grow,Bloom, top max ve Alg mix alsan yeterli bro

Cannabis66

Yeni üye
Biobizz kesinlikle tavsiye etmiyorum

thrasher

Kıdemli Üye
Bir biobizz kulanicisi olarak iğrenç bi gubre para verdim diye bitirmeye çalışıyorum AN e geçiyorum yavaş yavaş

BosCo

Kıdemli Üye
Organik kimyasal muhabbetinden tercih edilesi bir durumu var biobizz'in. Tabi birazda yeni bu ise girisenlerin tercihi oluyor. Vurun abaliya :D

Tunç

Kıdemli Üye
Kanka biobizz gübreyle çeyrek veya yarım verme, tam ver hatta gittikçe arttırabilirsin çünkü organik gübre hata yapmayı kaldırır . Diğer sentetik gübreler belki yüzde 20 daha fazla hasat alırsın ama içimi ve kalitesi tartışmasız organik gübre derim sonuçta sen içiceksin zehirlemeye gerek yok kendini

Kanka biobizz gübreyle çeyrek veya yarım verme, tam ver hatta gittikçe arttırabilirsin çünkü organik gübre hata yapmayı kaldırır . Diğer sentetik gübreler belki yüzde 20 daha fazla hasat alırsın ama içimi ve kalitesi tartışmasız organik gübre derim sonuçta sen içiceksin zehirlemeye gerek yok kendini
Eyvallah bro

Ü

Üye silindi 15565

Guest
biobizz gübreyi outdoor ve indoorda kullandım kesinlikle an ürünlerine merak bile uyandırmadı gübre kullanmayı hasatla ölçüştürecekseniz bu işi yapmayın brolar biobizz organik gübredir eğer sizi tatmin etmezse tercihlerinizi kimyasal gübreden yana kullanın
Kanka yanlış hatırlamıyorsam senin tohum üretme ile ilgili bi konun vardı ütüne hattın bir detaylı anlarım yapmadın yeşillendirmedin bizi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** hahahaha hahahaha* hahahaha ***** ** ******** ******* ********* ** ***** hahahaha ***** ********* ******* *******
  • Night owl Night owl:
  • L Lew4nd0w5k1:
    *** **** hahahaha ***** *******
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
  • T Turco:
    ***** * ******** ***** ** hahahaha ****** ****** ****** **** ***** ******** ******* ********** *** ******** **** ** ******** hahahaha**** hahahaha hahahaha* hahahaha ***** ** ******** ******* ********* ** ***** hahahaha ***** ********* ******* *******
  • T Turco:
    ***** * ******** ******** ****** ****** * ***** **** hahahaha*** **** *** ******* **** ***** ********* **** ******* ******* ****** ******** ***** ********
  • C coke12345:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ***** hahahaha* ** ***** ******* **** *** ***** ****
  • T Turco:
  • T Turco:
    *** **** hahahaha**** *** **
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ****** ****** ******** **** ***** ********* * ******* ** *** ********* ******* ** ******** hahahaha*
  • T Turco:
    ***** *** ** * ** ********** * ********* *** ** hahahaha* ********* **** **** ****** hahahaha *****
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** *** hahahaha*
  • L Lew4nd0w5k1:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ** ***** ******** hahahaha **** ******* ****** ******* ******* ***** ***
  • T Turco:
  • T Turco:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ** ***** ****** *** ** ***** **** hahahaha ********
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ********** ** ** ******* ******** ******* ******** ****** *** ******** ***** ********* ******* **** *** ******
    T Turco: **