Biobizz lightmix 10 litre ile kırmızı toprak karışır mı?

Türk

Üye
Arkadaşlar 7 litrelik saksim tam dolmamasina ramen 20 litrelik torfun yarisindan cogu bitti. Bardakta 2 günlük bir filizim var. Birde suya attigim tohum var. Gece torfa alacağım suya attigimida. Eger filiz olursa 2 bitkiye 7 litrelik bez saksilara doldurmak icin torf gerekli. Ve bende bir saksilik torf var. Bu kırmızı toprağı ayikladim tertemiz ettim. Torf ile karistirabilirmiyim bu topragi?

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Arkadaşlar 7 litrelik saksim tam dolmamasina ramen 20 litrelik torfun yarisindan cogu bitti. Bardakta 2 günlük bir filizim var. Birde suya attigim tohum var. Gece torfa alacağım suya attigimida. Eger filiz olursa 2 bitkiye 7 litrelik bez saksilara doldurmak icin torf gerekli. Ve bende bir saksilik torf var. Bu kırmızı toprağı ayikladim tertemiz ettim. Torf ile karistirabilirmiyim bu topragi?
toprak temizse bir sorun olmaz dikkat et içinde canlı birşey olmasın

Türk

Üye
toprak temizse bir sorun olmaz dikkat et içinde canlı birşey olmasın
Toprak pamuk gini usta ya. Üstünde yatasım geldi. Ayıkladım ne varsa çakıl kök ot yaprak kurusu. Tertemiz oldu simdi kurumaya serdim. Torfdan daha guzel gibi geldi gözüme. Içine de 2 3 kilo kuru gübre katcam. Atom olcak atom. Bu growda kendimi eğitip bir dahakine canavar yetistiricem

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Toprak pamuk gini usta ya. Üstünde yatasım geldi. Ayıkladım ne varsa çakıl kök ot yaprak kurusu. Tertemiz oldu simdi kurumaya serdim. Torfdan daha guzel gibi geldi gözüme. Içine de 2 3 kilo kuru gübre katcam. Atom olcak atom. Bu growda kendimi eğitip bir dahakine canavar yetistiricem
başarılar dostum benimde autolar pphoto çıktı galiba saksıları büyütüp senin gibi toprakla desteklicem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** **** **** ***** ** ****** ** ****** ******** hahahaha ********* ********** **** ******** ********* hahahaha* ********* *** **** **** ********* ****
    ****** ***** ***** ******** ***** ****** hahahaha ****** ****** ********* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** **** ***** *** ***** **** ****** hahahaha*** ******** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    +1
    ******* ***** **** * ** hahahaha *** ******* ******** ******** ****
    +1
    ***** **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha *********
    +1
    ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    **** ***** **** **** ***** ****** *** *** ***** ***** ** **** **** ***** **** *** ****** ** ******* *******
    hahahaha** ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    ** **** ***** **** ***** ****** ***** **** ***** ***** * ******* ******* **** * **** ***** ***** ***
    +1
    +1
    ***** **** *** ***** ***** ***** ** ********* ****** **** ***** **** ***** ****** ***** **** ***** ***** * ******* ******* **** * **** ***** ***** ***
  • L lityum:
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha* ****
  • L lityum:
    **** ******** hahahaha*** ***** ****** **** hahahaha****
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ***** **** ******** ********* ****