Biobizz grow İçin bi soru

Arkadaşlar biobizz grow son haftalara kadar veriliyor kendi çizelgelerinde aynen takip edicem mi acaba ben grow u düşürüp bloom artırdım iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum benim haftam İçin grow 4 ml bloom 3 ml gösteriyor
Bende grow 1,5 ml bloom u 3 ml veriyorum sağolun şimdiden fikirler için

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Şu growkent'teki besin çizelgelerinin bir çoğunda problem var bir çok arkadaş oraya bakarak ilerliyor ilk zamanlarim da bende dahil,en kısa sürede bu tabloların orjinallerini bulup konuyu toparlayıp açmak bizlere farz oldu..Bu kişi ben de olsam başkası da olsa konuyu acacak olanın da dile getirmis olanin da duacisi olacaz muhakkak :)

Şu growkent'teki besin çizelgelerinin bir çoğunda problem var bir çok arkadaş oraya bakarak ilerliyor ilk zamanlarim da bende dahil,en kısa sürede bu tabloların orjinallerini bulup konuyu toparlayıp açmak bizlere farz oldu..Bu kişi ben de olsam başkası da olsa konuyu acacak olanın da dile getirmis olanin da duacisi olacaz muhakkak :)
Kesinlikle kral bir çok kişi aynı durumda şu an en seri en güzel basit anlatımıyla bu konuyu açmak şart

cannabis16

Ordinaryüs
biobizin karışık döngüzel tablosuyla uğraşacağınıza general organicsin grow + bloom setini alın..
hem 2 parça,hem bloomda sadece ilk 2 hafta growla karıştırıp veriyorsun sonrasında daya bloomu olsun bitsin..
kolaylık

muttymutty

Yeni üye
arkadaslar bende komple biobizz kullanmayi dusunuyorum yeni growumda tavsiye eder misiniz. daha önce cana kullandim hep ama sanki canna dan umdugumu bulamadim ya da ben elimi cok korkak alistirdim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:

• Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** *** ***** *** ********** *** *** ******** ******** ****** ****** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha* * * * *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
    ******** ****** ********** ****** **** ******** **** hahahaha*** *** * ** ** ******** ******* ***** hahahaha* ********* *** ******* ********** *** ******* ********
    +1
  • kkush kkush:
    ********** ******** hahahaha***** ****** ********** ****** **** ******** **** hahahaha*** *** * ** ** ******** ******* ***** hahahaha* ********* *** ******* ********** *** ******* ********
  • G ganjasevdalısı:
    **** ***** ***** hahahaha* ********* ** ***
    ******* ***** hahahaha******** ****** ********** ****** **** ******** **** hahahaha*** *** * ** ** ******** ******* ***** hahahaha* ********* *** ******* ********** *** ******* ********
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    +1
  • kkush kkush:
    ******* ***** ***** ***** hahahaha* ********* ** ***
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** **** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ****** hahahaha*** **** ********* ******* ********* ***** ****** ******* hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha** *
  • kkush kkush:
    ******** ********** *
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • A ax-b:
    *** ********** ********* ******* * **
    +2
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ** ******* ********** ***** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha hahahaha* **********
    ***** ***** ******* hahahaha* ***** ******** ***** ********* ******
    TabldotLife TabldotLife: ***** ***** ******* hahahaha* ***** ******** ***** ********* ******