Biobizz gübre çiçeklenme dönemi

Cashh

Doktor
Beyler growkentteki biobizz çizelgesine göre gidiyorum çiçeklenmenin 3 haftasindayim bana ölçekler biraz az gibi geldi çizelgede, çiçeklenmenin 5 haftasından devam etsem herhangi bi sorun olurmu
Kanka ben tekrar başladım auto tohum 3 cü gündeyim tek tohum bende merak ediyorum koku olucakmı bitkide tohum sponsor

Cashh

Doktor

Hasati aldinmi kanka afiyet olsun ya :D
Sorma önceki ni öldü kurudu diye kestim kestikten sonra yumuşacık oldu kesmeden kurumuştu anluyacağın öldü elimde resmen bitki. Neyse o denemelikti onunla eksik çoğu şeyi tamamladım şimdi bilgi birikim ile yeniye başladım nasip kanka almıyorum da çorbacıdan Harman Harman çiçeğimi büyütüyorum

Ben de Biobizz kullanıyorum. Hasatta flush yapmaya gerek var mı? Organik olduğundan kimyasal yok zaten içinde.

Sorma önceki ni öldü kurudu diye kestim kestikten sonra yumuşacık oldu kesmeden kurumuştu anluyacağın öldü elimde resmen bitki. Neyse o denemelikti onunla eksik çoğu şeyi tamamladım şimdi bilgi birikim ile yeniye başladım nasip kanka almıyorum da çorbacıdan Harman Harman çiçeğimi büyütüyorum
Kanka valla üzüldüm ya çöpe gitti diye düşünme en azından şuan neyin nasıl yapilicagini biliyorsun yaparsın sennnn

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha * **** ***** **** ** ****** * ** ***** **** ****** *** ********* **** ******** ******* ****** *** ** ******** *** ****** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha*** *** *
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    * ***** ***** ******** *** ****** ***** **** ***** ***** hahahaha** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ***** hahahaha** ******* *** ** hahahaha ******** ********* ***** ******* ********
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ******** ********** ** ** hahahaha**** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** ** *
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** ******* hahahaha*
    ***** *** ****** ******** ******* *** ******** ****** ******* hahahaha*
  • A angeshar:
    ***** ******* hahahaha** **** ** **** *** **** * ******* ********* **** ******* ********** *** ********* ****** ******* ****** ** ******* **** **
  • A angeshar:
    **** * ***** ***** ******* ****** **** ******* ******* *** hahahaha *******
  • A angeshar:
    *** ******* hahahaha****
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    * ***** ***** hahahaha** ******** *** **** *** ****** hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • A angeshar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******** **** ******* *** ** *** ** **** **** ***** ****** hahahaha* ***** **** hahahaha****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha* ***** **** ** * ***** hahahaha***** ***** ***** *****
  • A angeshar:
  • Schrödinger Schrödinger:
    Schrödinger Schrödinger: ******** ********