Bilgili kankalar bi yorumlasın

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15565
  • Başlangıç tarihi
S

silas

Guest
Ustam yapılır mı bununla sistem iş yapar mı yarın arayıp fiyat alıcam
yanına ne kullanacağına bağlı. Bunlarla tek olmaz yanına diğer spektrumlarıda eklemen gerek. 3k-3,5k-4k-5k.. + IR +eklemen gerek :)
yada tek ledde bütün spektrumları olanlar var, bitki için üretilmiş horticulture bitki yetiştiriciliği serisi diye geçer.
Falan gibi mesela. Karmaşık işler, elektrik-elektronikte bilmek gerek kıyısından biraz.

GorilaGG4

Yeni üye
ledpaketim ücretsiz soğutucu montaj vs hepsini yapıyor bilgin olsun her markada led var samsung osram vs hazır modül pcb olanlarda var ben yaptırmıştım bir kre 120v 3500k samsung 351b -120w 6500k-120w 3500k + cree 12x5w deep red far red royal blue, blue vs karışık 3 adette ondan eklettim 12x3 w tta ir ve uv ekletmiştim yanlış hatırlamıyorsam soğutucu ile 1200 tutmuştu +2 adet driver ile 2 adette ekstra kendim taktım sonra 320w samsunglar 240w tta creeler toplam 500w creeleri tam bilmiyorum ama samsung panellerin tanesi 13500lümen veriyordu 48v 2700ma sürülünce

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** **** ****** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ******** *** ***** **** ***** hahahaha hahahaha* *** ******** ********* ******** ** ***** *** **** ****** ******* hahahaha**** ********* hahahaha* ***** ***** hahahaha****** *****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ***** ****** *** ******** ** ** *** *** ** ******** ****** ** ****** hahahaha*** **** ****** **
    +1
    **** hahahaha* *** *****
    *** **** ***** ********* **** ********** ********* ******** *** ***** **** ***** hahahaha hahahaha* *** ******** ********* ******** ** ***** *** **** ****** ******* hahahaha**** ********* hahahaha* ***** ***** ********
  • O Ogkushh07:
    ****** hahahaha **** hahahaha* ***** *** *****
    ***** *** ****** **** * ********* **** ***** * ******* **** ***** **** ***** ********* **** ********** **
    ** ***** ********* ******* ******* *** ****** **** * ********* **** ***** * ******* **** **
    ***** ******* ****** ******* ******* ****** ********* **
    +1
    ***** *** **** ******* **** ********* ******* hahahaha* ****** ******* ******** ****** ******** ***** ** ***** ******** ** ****** ***** ***** ****** *** ******** ** ** *** *** ** ******** ****** ** ****** hahahaha
    ***** ****** ** ** ********** * ********** *** ****** ***** * ******** ****** ** **** ****** ******* ** **** ****** ** ******* *********
    ****** ****** ********** ******* ****** ******* ******* ****** ********* **
    ***** **** ******* ****** *** ******* *** **** ******* **** ********* ******* hahahaha* ****** ******* ******** ****** ******** ***** ** ***** ******** ** *
    +1
    ***** ** **** *** **** ********** * **** ***** **** ****** **** **** ****** ****** ***
    ***** **** ***** ******** ****** ** hahahaha**** ******** ***** **** *** hahahaha** ****** *****
    +1
    **** ******* ****** *** ******** *** ***** ***** hahahaha* *** **** *** ***** ******* *** **** ******* **** ********* ******* hahahaha* ****** ******* ******** ****** ******** ***** ** ***** ******** ** *
    +1
    ***** *** ***** ******* ***** hahahaha* ****** ******** ********* **** ** ******** hahahaha*** hahahaha* * *****
    ********** ******* ** ***** ********* **** ******* ****** *** ******** *** ***** ***** hahahaha* *** **** *** ***** **
    ********* ********* ******** ******* ** **** ********** ******* ****** **
    TroubleStyla TroubleStyla: ********* ********* ******** ******* ** **** ********** ******* ****** **