Big bud topmax

Dalgaci

Yeni üye
S. A kankalar topmax ve big bud ayni anda kullanilirmi anladigim kadariyla topmax bif budla ayni isi yapıyor

Ü

Üye silindi 23640

Guest
Kanka, biri organik (topmax) digeri kimyasal. Bence diger gubrelerin neyse ona gore git, markalari ayni olsun yani. Eger A.N kullaniyorsan big bud kullan
kanka bende ikiside var bugün ikisinide verdim aynı anda hatamı yaptım fazlamı gelir ikisinide versem biobiz grow + bloom +topmax + melas + katı solucan + NPK lı sıvı bunlara ilave bıg bud ilk kez verdim başka vermeyimmi

kanka bende ikiside var bugün ikisinide verdim aynı anda hatamı yaptım fazlamı gelir ikisinide versem biobiz grow + bloom +topmax + melas + katı solucan + NPK lı sıvı bunlara ilave bıg bud ilk kez verdim başka vermeyimmi
kanka benim de cok bilgim yok bu konuda yaniltmayayim seni. Ama okudugum kadariyla, az vermek gubreleri daha iyidir genelde. Ben de yeni baslayacagim, gubre tercihim grow-bloom-topmax ve bio-heaven. Aslinda top max'ten cok Bio Heaven bizim cicekleri boostluyor, fiyati da o yuzden yuksek saniyorum. ama top-maxi de grow ve bloom ile kullanman gerekir. Yani sonuc olarak, belki de endise etmemen gerekir simdilik. Yine de baska bilgili biri cevaplarsa cok daha iyi olur

Ü

Üye silindi 23640

Guest
kanka benim de cok bilgim yok bu konuda yaniltmayayim seni. Ama okudugum kadariyla, az vermek gubreleri daha iyidir genelde. Ben de yeni baslayacagim, gubre tercihim grow-bloom-topmax ve bio-heaven. Aslinda top max'ten cok Bio Heaven bizim cicekleri boostluyor, fiyati da o yuzden yuksek saniyorum. ama top-maxi de grow ve bloom ile kullanman gerekir. Yani sonuc olarak, belki de endise etmemen gerekir simdilik. Yine de baska bilgili biri cevaplarsa cok daha iyi olur
anladım kanka tşkrlr siteye ilk girdiğimde pistil tricom cob led karbon vs vs vs hiç bişey anlamamıştım zamanla bazı konuları anladım azda olsa gübre hariç zamanla bunuda anlayacaz artık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***