Big bud photo dış mekan

Fethiyeli

Yeni üye
Cümleten selam ustalar
Şimdiden yorumlarınız yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim
Akdeniz bölgesinde yaşıyorum
Burada an itibariyle erikler çiçek açtı ve big bud genetik tohumları var
Artıları eksileri zorluğu ve ekim zamanı bakımı gibi bilgilere ihtiyacım var değerli tavsiyeleriniz ve yorumlarınız benim için yol gösterici olacak
Şimdiden ayrı ayrı teşekkür ederim

Fethiyeli

Yeni üye
Eyvallah ustam ama ben harmanlıktan bi aptallık edip bu gün bardağa ısladım tohumları
Torf ,kara toprak ve çam püreni posası karışım yaptım toprağıda Bu şekilde hazırladım
30 litre gibi saksı ve tavuk gübresi ile ısırgan otunu bi kovada bekletilen 10 gün kadar önerin ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli

Fethiyeli

Yeni üye
Dış mekanda hava şartları yolunda gittiği sürece sıkıntı olmaz yeterki güvenli olsun
Ne çıkacağını bildikten sonra gerisi senin ne kadar özen gösterdiğine kalmış budama topping gübreleme işin rast gitsin
Üstadım öncelikle verdiğin bilgiler çok değerli benim için.ama eğitim vs hiç anlamıyorum gübre olarak doğal köy ortamı vs eğitime ne zaman başlamalıyım ve nasıl yapılır vaktin olursa yazarsan sevinirim

Fethiyeli

Yeni üye
Toprağına solucan gübresi karıştır kullanım şekli forumda var fide belli boya endama gelince güvercin gübresi şerbeti kullanımı forumda var dişiliğini belli edip çiçeklenmeye başladığındada yarasa gübresi kullana bilirsin kesmeden öncede keçi boynuzu pekmezi ile flush yaparsın
Eyvallah ustam solucan ve güvercin gübresi bulunduğum bölge dolayısıyla bulmam zor ama liste ye yazdım ustam. peki bu ısladığım ısırgan otu ve tavuk gübresi iş görmezmi

Fethiyeli

Yeni üye
Toplamda 6 adet genetiğim var 3 ünü hazırladım diğer kalanlarda 15-20 gün sonra yapmayı düşünüyorum
Yani toplamda 6 saksı olacak
Ayrıca maliyetinde değilim ulaşım ve bulunduğum konum bakımından

Fethiyeli

Yeni üye
Kaç saksı yapıcaksın 10 kg solucan gübresi 150 lira 1 kg yarasa gübresi 160 lira güvercin gübresinide rahatlıkla bulursun tavuğu ısırgan otunu bilmiyorum denemedim
Toplamda 6 adet genetiğim var 3 ünü hazırladım diğer kalanlarda 15-20 gün sonra yapmayı düşünüyorum
Yani toplamda 6 saksı olacak
Ayrıca maliyetinde değilim ulaşım ve bulunduğum konum bakımından

iş yaparmı bilmiyorum.
o bahsettigin gübreleri bulmak kolay yine yapabilirsin.
youtube de izlemiştim adam 30 gün karanlıkta bekletiyodu ısırgan otunu.
4 mart ta kafayı çıkardılar o çiçekler
arkadaş yazmış zaten
Kaç saksı yapıcaksın 10 kg solucan gübresi 150 lira 1 kg yarasa gübresi 160 lira güvercin gübresinide rahatlıkla bulursun
bu gübreler her derde deva reis

Fethiyeli

Yeni üye
iş yaparmı bilmiyorum.
o bahsettigin gübreleri bulmak kolay yine yapabilirsin.
youtube de izlemiştim adam 30 gün karanlıkta bekletiyodu ısırgan otunu.
4 mart ta kafayı çıkardılar o çiçekler
arkadaş yazmış zaten
Kaç saksı yapıcaksın 10 kg solucan gübresi 150 lira 1 kg yarasa gübresi 160 lira güvercin gübresinide rahatlıkla bulursun
bu gübreler her derde deva reis
Eyvallah kardeşim yarasa ve solucan gübresini harmanlayıp tekrar topraklamı harmanlıycam yoksa şerbet olarak mı önerirsin

Fethiyeli

Yeni üye
Bu arada fide belli bir boya yükselince güncel foto da atıcam bilgi ve birikim amaçlı
Şimdiden her kze çok teşekkür ederim sahurumuz bereketli gününüz hayırlı olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha *** ********* hahahaha** ******** ****** ********** ********* **** **** ******* ******** *** **** ****** *** **** ** ********* *** ****** ******* ***** *** ** ******* ****
  • A active661:
    ***** ******** hahahaha** ******* * **** **** ********* **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** hahahaha*** ** ********** *** **** ****** ********** ******* *** ******** ******** ***** ******** ****** ***** ******** hahahaha** ******* * **** **** ********* **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
    ***** ***** ********** ****** hahahaha** ******* **** hahahaha **** ****** hahahaha********* ******** hahahaha*** ** ********** *** **** ****** ********** ******* *** ******** ******** ***** ******** ******
  • A active661:
    ********* ***** ***** ******* hahahaha ******** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** **** ******* *** ********* ******* ***** ******* ** *** hahahaha *** ***** hahahaha**** **** ***** ** hahahaha* ********* ****** **** ********** **** ****** * ******* *** ** ******* ***** **** ********** hahahaha ***** ******** hahahaha*** ****** hahahaha* ******
  • A active661:
    ***** *** hahahaha hahahaha* **
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* hahahaha ***** hahahaha** ** ** **** **** ******** ********* *********
  • A active661:
    ***** ** ***** hahahaha ***** ******** ***** *** ****** *******
  • A active661:
  • A active661:
    *** ******* ***** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **
  • A active661:
    ****** hahahaha hahahaha* hahahaha** ******* ******* *** *****
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha ***** ** *** ****** ******** ********* hahahaha* **** ********** ******* **** *********
    A active661: hahahaha ***** ** *** ****** ******** ********* hahahaha* **** ********** ******* ****...