Bi El Atar Mısınız 27 Günlük !!!

77ysr05

Yeni üye
Öncelikle Selamın Aleyküm Sorularım Bunlar Lütfen Acil Yardım ...

1- Erkek Mi Dişi Mi ?
2- Auto Mu Photu Mu ?
3- Işık Döngüm Nasıl Olmalı ? Şuan 24/24
4- Blooma Ne Zaman Geçeyim ?
5- Haberiniz Olsun 23. Günde Başladım Gübreye Ona Göre Sağlığı Nasıl İyi Mi ?

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Bitkinin yapraklarını sen koparmadıysan bit var. Ayrıca ışık döngüsü 24/0 tavsiye etmiyorum çünkü photoperiod bitkiler karanlıkta gelişim gösterir ışığını 18/6 yap ardından saksı değişimi yapıp büyük saksıya geç 20 litre İdeal. Saksı dibine hidroton dök 2-3 cm. Bu stresler 1 hafta sürer eğer yapacaksan toping de yap tek seferde kurtul başka sorun var mı

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Bitkin hiç gelişmemiş o yüzden 1 ay daha veg de kalsın 1 kez topingle sonra LST uygula. Bloom a geçmek istediğin zaman 24 saat karanlık ardından 12-12 ışığa geçiş yap mh kullanıyorsan hps tak

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Bitki ile ışık arası mesafen çok uzak olduğu İçin boya gitmiş lüx metre uygulaması ile 4500 lüx e ihtiyaç var şuan için ona göre ayarla. Eğer ki yapraklar havaya kalkmışsa ışık fazla demektir strese girmeden hemen 10-15 cm yükselt

F9Devil

Üye
24-0 hiç denemedim 18-6 gittim hep. @majeste1940 dediğiyse bitkiler gece büyüyor gözünle de bunu görebiliyorsun. Ben de 18-6 tavsiye ediyorum. Bitkin biraz geriden geliyor maalesef kanka sağlıktan kastın oysa

Omega

Yeni üye
Kanka yaprakları noldu öyle?
Bitki boya gitmiş ışık mesafen uzak galiba.
Auto bitki gibi duruyor.
Saksılar çok ufak.
Toprak ve gübre ne kullanıyorsun?
1 ay daha vegde kalması gerek en az tabi auto çıkarsa elden bişey gelmez. Topping uygula yan dallara bassın enerjiyi biraz. Kavak gibi boylanıp gitmesin.
24 saat ışık vermeye gerek yok bence. 6 saat karanlık ortamda bitkilerin dinlenmesi iyi olur veg dönemde.

77ysr05

Yeni üye
Kankalar Çok Sağolun Ama Bu Bitkim Yere Düştü O Yüzden Kırıldı Bide Kelle kestiğim İçin Olmuştur 18-6 Ya Geçeceğim Bugün Veg De Kalması Nasıl Oluyor Bide Gerçekten Aktif Olursanız Çok İyi Olur İyiki Varsınız Yeşillendirin Yeşillenin Bu Arada Auto İse Bu Haliyle 2 Bitkiden Ne Alırım GR Olarak Bide Işık Çift Spekctrum

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Kankalar Çok Sağolun Ama Bu Bitkim Yere Düştü O Yüzden Kırıldı Bide Kelle kestiğim İçin Olmuştur 18-6 Ya Geçeceğim Bugün Veg De Kalması Nasıl Oluyor Bide Gerçekten Aktif Olursanız Çok İyi Olur İyiki Varsınız Yeşillendirin Yeşillenin Bu Arada Auto İse Bu Haliyle 2 Bitkiden Ne Alırım GR Olarak Bide Işık Çift Spekctrum
Tohumların Auto olduğundan eminsen 1-2 haftaya çiçeklenme başlar. Veg dediğimiz çiçeklenmeden önceki evresi

77ysr05

Yeni üye
Kankalar Hasat Nasıl Yapılır Onu Bile Bilmiyorum Bu Büyük Yaprakları Koparıp Mı Keseceğim Yoksa Hepsini Mi Keseceğim

forumu oku kardeşim bilmedigin kelimeler olabilir tek tek arastir yavasca öğreniceksin bende prof degilim halen arastiriyorum tekrar tekrar okuyorum büyük ustalar var konu açarsan sana yardimci olucaklardir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********