Bi Bakar Mısınız

CahilKush

Doktor
XD cinsiyet belirgin dostum çiçeklenmeye girmemiş orada gördüklerinin somek verecek diğer dallar yada erkekse polen kesesi verir

CahilKush

Doktor
Dostum cinsiyetini konuyu okumadın galiba yada idrak edemedin bitki çiçeğe girmeden anlayamazsın bu eğer evde ışık altında bakiyorsan 18/6 ışık veriyor olman lazım

CahilKush

Doktor
Bu ışık periyodunu 12/12 ye almadığın taktirde eğer ki bitkin auto otomatik ciceklenen bir tür değilse anlayamazsın. Yada bunu direkt tohum eline geliyorken bilmen gerekirdi

77ysr05

Yeni üye
Yapıştır kanka olmedikçe giriyorum
Kanka Şuan Böyleler 48 Saatte Bir Kez An Serisi Grow Ve Micro’dan 2.5 ML 1 Litre Suya Koyarak Gidiyorum 10 Kasım’da Topraktan Çıktılar Şuan Durum Böyle

CahilKush

Doktor
Kanka Şuan Böyleler 48 Saatte Bir Kez An Serisi Grow Ve Micro’dan 2.5 ML 1 Litre Suya Koyarak Gidiyorum 10 Kasım’da Topraktan Çıktılar Şuan Durum Böyle
Hmm yeni kelle almışsın bı 10 gün daha takılsın bu arkadaşlar ondan sonra çiçeğe al bitkin çok az yapraklı ve incecik ama iş yaparlar ama bitki başı 30 40 alsan iyi bile

maria

Üye
Kanka bak şimdi problemler nerde biliyomusun
1 cinsiyet
2 lst nedir tam olarak bilmemen

1- yukarda @CahilKush kankamizin dedigi gibi cinsiyeti 12 periyoduna almadan anlaman çok zor anlayamazsın.
2 lst fan yapraklarını sağa sola germek lst değildir bitkiyi ana gövdeden yumuşatıp sağa sola germek eşit seviyede yön vermek vs vs iki ip takip sağa sola germek lst değildir sakin beni yanlış anlama bu konuda. Herhangi bir çorbacı tohumu genetik belli degil 4. Bogumda kelle alman guzel ama kontrollü yapılması gerekiyor. Corbaci oldugu için o tohumlar eğitimi stresi sevmiyor dişi bile olsa erkeğe donmesi cok yüksek ve polen üretip yanındaki kızı da erkeğe çevirir. İsik hakkında bilgi vermelisin kabini tam çekmen gerekiyor. Anlaşılan ışığı tam verimli degil bitki direk boya gitmiş genetiği sativa olabilir. Söylediklerimde yardimci olursan buradaki ustalar da sana yardımcı olacaktır. :)

Alttaki Büyük Yaprakları Kestim Kanka Ve LsT Yaptık Şuan Nasıl Sence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    **** ** ****** ** ***** ********* ***** ******* **** hahahaha ******
  • A ax-b:
    ********** hahahaha*** **** ** ******* *** hahahaha* ****** *******
  • D despotdes:
    ******* hahahaha **********
  • Night owl Night owl:
    ******* **** hahahaha** **** ******* ******* hahahaha **********
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    *** hahahaha* ******
  • D despotdes:
    *** ******* *** ******* *** ****** hahahaha ********* hahahaha** *****
  • A ax-b:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ********* ****** ******* ******* ******* *** ** ********** ******
  • A ax-b:
    **
  • Night owl Night owl:
    ****** *** **
  • Night owl Night owl:
    ********* *** *** ******* *** ******* *** ****** hahahaha ********* hahahaha** *****
  • D despotdes:
    **** hahahaha* hahahaha ***** *********
  • D despotdes:
    ***** ********* hahahaha ***** ******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    **** **** ** ** ******** *
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******** *** ****** **** **** ** ** ******** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ********* **** ***** ********* hahahaha ***** ******
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    +1
  • A ax-b:
    ** * ********** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ********* ******** ********** **** **** hahahaha ***** ****** ********* **** *** ***** ****** *** ******
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ***** ********* ****** ********** *****