Bez dolap kabinimi bitirdim yardımlarınızı bekliyorum..

Necrogoat2

Yeni üye
Kanka daha açmadım ama bugün gidip alıcam. Ona göre fanı aldıktan sonra açıcam onun boyutuna göre kesip biçicem sonra ya bantlarım yada silikon diye düşünüyorum
Dostum silikona felan bulaşma strafor ve silikon etkileşimi iyi olmayabilir onun yerine başka katı yapıştırıcı bulsan daha iyi okur çünkü zamanla silikon eritebilir yada sıkıştırma taktiklerini deniye bilirsin yada en güzeli köpük olabilir yada ufak bir parça sıksan hemde şişe ama strafor ve köpüğünde etkileşimi ne olur bilmiyorum önce küçük bir parça dene direk dalma çadırına bence sonuçta petrol ürünü bunlar ondan dolayı etkileşimleri çok farklı olabilir bende dış cephe reklamcıyım başıma bir çok şey geldi böyle şeylerde maddeler bir birini kabul etmeyip eritebiliyor

Dostum silikona felan bulaşma strafor ve silikon etkileşimi iyi olmayabilir onun yerine başka katı yapıştırıcı bulsan daha iyi okur çünkü zamanla silikon eritebilir yada sıkıştırma taktiklerini deniye bilirsin yada en güzeli köpük olabilir yada ufak bir parça sıksan hemde şişe ama strafor ve köpüğünde etkileşimi ne olur bilmiyorum önce küçük bir parça dene direk dalma çadırına bence sonuçta petrol ürünü bunlar ondan dolayı etkileşimleri çok farklı olabilir bende dış cephe reklamcıyım başıma bir çok şey geldi böyle şeylerde maddeler bir birini kabul etmeyip eritebiliyor
Teşekkür ederim bro değerli yorumların için.Yorumlarını dinleyim ona göre hareket edicem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O OptimisticPrime:
    * **** *** **** ******** ****** hahahaha* * *** **** * **** ******* **** ** ****** *** ***** ********** ****** *** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ****** **** ******** ******** ***** hahahaha ********* ** ***** *****
  • needrich10 needrich10:
    *** **** **** hahahaha ********** ***** *** hahahaha*** ***** ******** ****** ********
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha*** *** **** ****** ******* hahahaha* ********* **** ******** ******** ***** hahahaha ********* ** ***** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* **
    +1
  • A ax-b:
    **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** ***** **** ******** ********* ******* **
    +1
  • O OptimisticPrime:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ****** ********* ***** hahahaha** *** **
  • A ax-b:
    ** ****** ***** *** ********* hahahaha
  • O OptimisticPrime:
    ***** **** ***** ****** **** ****** ** ***** ******* ********** ***** ***** *****
  • needrich10 needrich10:
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha ******* hahahaha ******* ******* *** ***
  • G gardastohumlazim:
  • needrich10 needrich10:
    * **** ******* ***** ** ***** ******* **** *** **** ********** ******** *** * ****** hahahaha*** ***** ***** ****** *** ****** ****
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • needrich10 needrich10:
  • O OptimisticPrime:
    **** ******** ******** *** ********* hahahaha** ***** hahahaha** hahahaha ********** hahahaha** **** *** **** ********* *** hahahaha***** ******* **** ****** ****** ******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** *** ********** ******* ******** ***** ** * ***** *
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ****** ******* *** **** hahahaha ** ********** ******** ******* ******** **** ******** ******** *** ********* hahahaha** ***** hahahaha** hahahaha ********** hahahaha** **** *** **** ********* *** hahahaha***** ******* **** ****** ****** ******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ********* *** **
    NewGardener NewGardener: ****** ***** ********* *** **